Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

Su sventemis mergaites ir kitais metais neisenkancios fantazijos ir gausiu uzsakymu mirksiukas.gif
Cia maniske paskutines siais metais:
user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(adike @ 2009 12 29, 22:35)
O sagės nuostabios.Dar norėjau paklausti,per kokią programą Jūs apdorojate nuotraukas?Gal ir kvailas klausimas,gal ir ne į temą,tačiau aš nežinau doh.gif

Bent aš, tai Picasa ir Gimp.

Sinderela, tavosios puikios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 12 24, 16:11)
mano irg paskutiniosios siu metu:)

user posted image
"dama su skrybele"

user posted image
"katinukas"

user posted image
"kameja ruke"

nu neturiu zodziu! super! thumbup.gif
ir as noreciau pabandyti padaryti sage,va butent kazka panasaus tik gal kuri gali nupasakoti kaip cia daryti? suprantu kad dekupazo pagalba bet ant ko tas piesinys nupiestas? paskui prie ko priklijuotas? kur tokiu piesineliu gauti? aplink karolikai prisiuvami ar priklijuojami? g.gif
Atsakyti
Dar vienas naktinejimo rezultatas biggrin.gif user posted image
Papildyta:
QUOTE(bezdzionele @ 2009 12 30, 00:46)
nu neturiu zodziu! super! thumbup.gif
ir as noreciau pabandyti padaryti sage,va butent kazka panasaus tik gal kuri gali nupasakoti kaip cia daryti? suprantu kad dekupazo pagalba bet ant ko tas piesinys nupiestas? paskui prie ko priklijuotas? kur tokiu piesineliu gauti? aplink karolikai prisiuvami ar priklijuojami? g.gif


Va cia paskaityk, viskas labai aiskiai aprasyta ir kita karta napetingek paieskoti http://www.supermama...?...4049&st=324
Atsakyti
eliuke grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 12 30, 00:53)
Dar vienas naktinejimo rezultatas  biggrin.gif

labai graži sagė wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(eliukė @ 2009 12 29, 20:10)
sveikutės,

miela, nuotaikinga sagytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 12 29, 23:53)
Va cia paskaityk, viskas labai aiskiai aprasyta ir kita karta napetingek paieskoti http://www.supermama...?...4049&st=324

aciu labai uz nuoroda! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 12 29, 02:05)
Stai ir mano naktiniai darbai
user posted image
user posted image

oj kokios grazios... wub.gif su agatu man ypac miela.turiu ir as sito akmens kabosona.. reiks nepasikartot g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmaamliv: 30 gruodžio 2009 - 16:29
adike - dėl juostelių čia jau kruopštumo reikalas manau... g.gif iš pradžių man taip pat kreivokos sagės gaudavos, o dabar manau po truputi tobulėju... ax.gif su patirtim gražėja sagės 4u.gif

eliuke, Tiesiogmamyte - gražutės sagės wub.gif
Atsakyti
skaitau apie sagiu gamyba,dekupazo pagalba ir ziuriu kad to reikia ano reikia. blink.gif gal kuri nepatingetu ir surasytu visas dalis ko reikia? blush2.gif reikia karoliuku,modulino,uzsegimo,odos(o jos buna pirkti kur?),siulo,adatos,o dekupazui daryt ant modulino ko reikia? gal galetumet padet,kad tureciau sarasiuka ir nuvaziuociau iskart viska susipirkt,kad nieko nepamirsciau.suprantu kad daug prasau bet jau pasimeciau. doh.gif
Atsakyti
labai gražios Jūsų sagės. Neišsenkančios Jums kantrybės ir kitais metais. Susižavėjusi Jūsų sagėmis ir aš pradėjau gaminti (nes atostogavau, tai ir laiko buvo). Tik negaliu įkelti nuotraukų pasirodyti, kadangi reikia surinkti reikiamą skaičių žinučių.
Keletą padovanojau, sau pasilikau, kadangi nėra kur jų realizuoti tai ir tokio didelio noro daryti sages nebeliko.
o kur Jūs auksarankės parduodate sages
Atsakyti