Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

Tai tu negryzk lotuliukas.gif tik mums pasakyk kur gauti didesniu dydziu paprastu uzsegimu biggrin.gif nes as vis randu tik mazesniu paprastu, o dickiai visi su tais s... nu zinai tipo sargiais ant uzsegimu lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir čia ax.gif

Nr. 18
user posted image
Atsakyti
juupeer - ačiū 4u.gif
dar viena

Nr. 19
user posted image
Atsakyti
user posted image


Vau blink.gif
Atsakyti
Juoda katyte- turi skoni tikrai...talentinga ir skoninga esi...linkiu Naujais metais dar didesnio talento ir pasisekimas nerealus :)super tavo seges, viduriukai vieni uz kita grazesni ir siaip graziai spalvas derini...saunuole...paskutine laaaabai tokia wub.gif
Atsakyti
Stai ir mano naktiniai darbai
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dar pora darbelių...

Nr. 20
user posted image

Nr. 21
user posted image
Atsakyti
Laba diena.
Labai ilgai skaitinėjau Jūsų temas ir žiūrinėjau Jūsų sages.Ne tik sages,bet ir visus kitus darbelius.Dabar pati pradėjau daryti sages.Anksčiau vėriau iš karoliukų gyvūnėlius.Tačiau bedarydama sages susidūriau su viena problema.Man ne visada pavyksta vienodai padaryti tą juostelė,ir ta sagė gaunasi tokia kreiva šleiva.Tai gal galėtumėte pasakyti,kaip ten reikia daryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adike @ 2009 12 29, 17:50)
Laba diena.
Labai ilgai skaitinėjau Jūsų temas ir žiūrinėjau Jūsų sages.Ne tik sages,bet ir visus kitus darbelius.Dabar pati pradėjau daryti sages.Anksčiau vėriau iš karoliukų gyvūnėlius.Tačiau bedarydama sages susidūriau su viena problema.Man ne visada pavyksta vienodai padaryti tą juostelė,ir ta sagė gaunasi tokia kreiva šleiva.Tai gal galėtumėte pasakyti,kaip ten reikia daryti? 4u.gif

apie kokią juostelę kalbi? g.gif plačiau paaiškintumėm, jei tiksliau paklaustum...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 29 gruodžio 2009 - 17:52
Darbštuolytės, kokio dydžio biserį pagrinde naudojate? Žiūrinėjau Toho biseriuką ir nežinau kurį dydį užsisakinėti 11 ar 08. Aš suprantu, kad didesni yra kokie jau šauna į galvą, o tie mažieji ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 29, 18:51)
apie kokią juostelę kalbi?  g.gif plačiau paaiškintumėm, jei tiksliau paklaustum...


Darant sages aš naudoju organos arba atlasines jiosteles.jos man ir gaunasi kreivai šleivai. blush2.gif
Atsakyti
sveikutės,
mano naujausias darbelis: "raudona pagunda".
user posted image
įvertinkit, siulykit pataisymus.
Atsakyti