Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

mano irg paskutiniosios siu metu:)

user posted image
"dama su skrybele"

user posted image
"katinukas"

user posted image
"kameja ruke"
Atsakyti
GILUMAS
Katės akis, dirbtiniai perlai, biseris, saugus užsegimas

user posted image

KALNŲ VIRŠŪNĖS
Katės akis, biseris, perlamutro skalda, saugus užsegimas

user posted image
Atsakyti
Perziurejus paskutines temos sagutes ka pastebejau ir labiausiai krito i aki, tai sagiu gamyboje naudojamas nekokybiskas biseris, tiesiog lenda i akis taip kruopsciai rodos siuvinejami karoliukai, o va biseriukas kreivas viska ima ir sugadina ax.gif
Man patiko idomesni tokie darbeliai kaip rudens vaiko sage-nes technika neiprasta, taip pat bubublos isskirtines sagytes, zivivi labai dailiai siuva kaspinelius (nors as ju nemegstu labai, bet jos sagese tiesiog jaucias lengvumas ir plasdenimas tu raukineliu), bet truksta karoliuku truputuka padailinimui, o va jos madingoji sage man tiesiog labai ir labai isskirtine wub.gif ir labai rafinuota, grites sagytems truksta dailesnio kaspinelio prisiuvimo, dalitavit patarciau labiau sutvarkyti dekoruojamu pagrindu briauneles, jas nuslifuoti lygesnes formos ir galbut nuimti astrias briauneles (sage su katyte labai jau kreiva ziurisi), giagutes sages butu tiesiog nepriekaistingos bet kai kuriose noretusi kad jos butu aptrauktos kaip kabasonai, nes kartais blynelis dekoruotas buna sau iskiles, o apdaila tarytum salia (kartais grazu butu sulieti paveiksliuka su karoliukais)
Atsakyti
Ačiū, Ingusia, už žodį 4u.gif bet nemyliu aš kabošoninio apvėrimo, nors tu ką - tu pas mus jo asė, tad palieku erdvę tau biggrin.gif
Atsakyti
Nu as nesakyciau kad viskas turi buti vienoda bet va paskutines trys sages: pirmosios sages su drugeliu briaunos man graziai nusileidzia iki karoliuku ir ten tikrai nieko nereikia ir netruksta, bet va zurint sekancias dvi bent jau foto man krenta i akis kad blyneliai iskile su savo krasteliais viename horizontaliame lygyje, o karoliukai tarytum butu aukstu zemiau irgi turi savo atskira lygi, tarytum nesusilieja. Nesakau kad butina viska sulieti i viena visuma, bet kartais man kompozicija aukstais nelabai ziurisi, ypac kai aukstos briaunos buna nesutvarkytos (cia ne pas tave bet esu taip macius) ir karoliukai nieko graziai nedengia. Del kabasoninio apverimo tai cia isvis nebutina tik tiesiog pakelti dar viena eilute i virsu ir viskas...
Atsakyti
A, tai čia foto apgaulė - vienodam lygyje viskas ten - atkaliau storį modelino hihihi.gif jei dar viena eilute apverčiau jau būtų virš pagrindo, o tas man negražu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 12 27, 00:53)
Tas, kad jis neatsisegioja be reikalo smile.gif


Vis tiek man nelabai suprantama doh.gif Man atrodo, kad visi užsegimai saugūs, gi neatsiseginėja bet kada g.gif O kuom skiriasi tas saugus ir nesaugus užsegimas? Saugus, tai čia gal tas, kur užsegime yra toks mini užlenkimas ir ta "adatele" ne taip lengvai atsisega? g.gif

QUOTE(Ingusia31 @ 2009 12 27, 12:36)
Perziurejus paskutines temos sagutes ka pastebejau ir labiausiai krito i aki, tai sagiu gamyboje naudojamas nekokybiskas biseris, tiesiog lenda i akis taip kruopsciai rodos siuvinejami karoliukai, o va biseriukas kreivas viska ima ir sugadina  ax.gif
Man patiko idomesni tokie darbeliai ...
zivivi labai dailiai siuva kaspinelius (nors as ju nemegstu labai, bet jos sagese tiesiog jaucias lengvumas ir plasdenimas tu raukineliu), bet truksta karoliuku truputuka padailinimui, o va jos madingoji sage man tiesiog labai ir labai isskirtine  wub.gif ir labai rafinuota


Didelis dėkui už gražius atsiliepimus 4u.gif Man pačiai net kartais keista, kaip gaunasi visai neblogi darbeliai, nors atrodo gi tik pati pradžių pradžia mano kūryboje blush2.gif Biserį tik reik kokybiškesnį įsigyt doh.gif
Tik deja teks kuriam laikui "užmest" šitą reikalą... Ligonį namie slaugau, tai kitiems darbams laiko visiškai nebelieka verysad.gif
Atsakyti
Toks:

user posted image

QUOTE(Zivivi @ 2009 12 26, 16:37)
Atsiprasau uz kvaila klausima, bet ka reiskia "saugus uzsegimas"? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 28, 10:37)
Aaaaaaa, čia tas kur dar papildomai užsitraukia toks "šu***as"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Dėkui, Giagut  4u.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ale kaip idomiai gaunas, as kaip tik pristadydama medziagas sagiu kurybai, visada pabreziu, kad jei yra galimybe rinktis koki uzsegima pirkti, tai tik ne sita "sauguji" nes va tas "šu***as" realiai yra didelis "šu*as", nes jis pirmas pareina daznai naudojant sage, jau dvi bendradarbes prase pakeisti, nes taisyti beprasmiska, rodos tik uzspaudi su replikem tvirciau, o jis ir vel isciuozia ir lieka tada labai jau nedidelis uzkabinimas. Jei tik randu, visada stengiuos pirkti paprastus su normaliu, rimtu uzkabinimu be jokiu papildomu uzlenkimu, bet ir net jie ne visada buna nepriekaistingi (kartais ir adatele megsta iskristi is to skysto sutvirtinimo) doh.gif . O gal yra kokiu rimtesniu tu uzsegimu? Gal galima butu ka atsisiusti rimtesnio? Laukciau patarimo siuo klausimu ax.gif
Atsakyti
Va va, pritariu, kiek teko su tais "saugiais užsegimais" turėt reikalų, tai visiškas š***s, ypač jei dažnai naudoji tą daiktą ir užseginėji dažnai. Nors gal čia tik mums taip, atžagariom rankom segam viską lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aš asmeniškai naudoju identiškus kaip Giagute parodė, tik kad be "saugaus užsegimo". Ant tokių būna nemaža ta vadinama kilpa ir tikrai tvirtai laikosi, niekad neatsisega. thumbup.gif
Atsakyti
na tikrai ir man ir kam dariau teko susidurti kaip sunku yra uzsisegti su tais papildomais saugikliais, su paprasta kilpele daug lengviau g.gif
Atsakyti
Čia matyt laimės dalykas kaip kam - per mano saginimosi praktiką tik vienas atvejis buvo, kuomet ta kilpelė atsilaisvino, bet replytėm viskas susitvarkė paspaudus - o moterys mano sages trina jau virš metų... gal nuo partijos priklauso g.gif
pati iš Kinijos tiesiai atsisiunčiau - tai viskas super, naudoju ir toliau naudosiu, ir tikrai prie paprastų negrįšiu schmoll.gif
Atsakyti