Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

Capricorn - gražutė pilkoji sagė mirksiukas.gif
NeiVile - tavoji sagytė kaip saldainukas wub.gif dailutė
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 02 05, 08:46)
Capricorn - gražutė pilkoji sagė  mirksiukas.gif
NeiVile - tavoji sagytė kaip saldainukas  wub.gif dailutė

Ačiū Katinuk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 05, 09:09)
užsisakau iš vienos merginos mirksiukas.gif


Capri, o gal vieną tą blynuką galima iš taves perpirkti? Pabandymui g.gif O jis su momentu prisiklijuotų? Būtinai reik karštų klijų?
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 02 05, 09:21)
Capri, o gal vieną tą blynuką galima iš taves perpirkti? Pabandymui  g.gif  O jis su momentu prisiklijuotų? Būtinai reik karštų klijų?


su momentu tikrai nežinau, nesu bandžiusi mirksiukas.gif
o su karštais klijais laiko labai super...
dabar kaip tik pabaigiau visus, laukiu kol gausiu. kodėl aš perku iš jos-todėl kad jie yra be jokių užrašų, neutralios baltos spalvos mirksiukas.gif

tos plokštelės labai panašios į ženkliukus, tokius kur būna su visokiais užrašais, tai galima radus neutralios spalvos pritaikyti ir klijuoti tokius, manau efektas bus toks pat mirksiukas.gif pabandysiu internete rast apie kokius kalbu mirksiukas.gif
Papildyta:
Va pavyzdžiui žiūrėk čia tie ženkliukai kur turiu omeny, jie turi užsegimą, o paveiksliukas jei koks nedidelis, t.y. neišenantis už ribų į blogąją pusę, vistiek užsidengtų su flicu ar kitu pagrindu, ant kurio daromos sagės...ir liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 05, 10:32)
Va pavyzdžiui žiūrėk čia tie ženkliukai kur turiu omeny, jie turi užsegimą, o paveiksliukas jei koks nedidelis, t.y. neišenantis už ribų į blogąją pusę, vistiek užsidengtų su flicu ar kitu pagrindu, ant kurio daromos sagės...ir liuks thumbup.gif


Aaaaaaaa, čia paprasti ženkliukai tokie smile.gif Aš maniau kažkoks naujoviškas užsegimo išmislas... Reiks pažiūrėt, gal namie kur voliojasi koks. Gera idėja beja, tikrai sagė tvirtai laikytis turėtų, nes va kai su oda aš pvz darau, tai kasdien nešiojant sagę išklimba tas užsegimas truputi doh.gif O kaip jūs išvengiat tokių dalykų? Be ženkliuko klijavimo g.gif
Atsakyti
Aš tai kitą kartą vietoj odos naudoju storesnės medžiagos gabaliuką, pasirenku panašią spalvą, išsikerpu reikiamą dydį, padeginu kraštelius, kad neirtų ir klijuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 02 05, 10:00)
Aaaaaaaa, čia paprasti ženkliukai tokie  smile.gif  Aš maniau kažkoks naujoviškas užsegimo išmislas... Reiks pažiūrėt, gal namie kur voliojasi koks. Gera idėja beja, tikrai sagė tvirtai laikytis turėtų, nes va kai su oda aš pvz darau, tai kasdien nešiojant sagę išklimba tas užsegimas truputi  doh.gif  O kaip jūs išvengiat tokių dalykų? Be ženkliuko klijavimo g.gif

aš kur perku, ten spec yra, bet sakau, jos labai panašios į tuos ženkliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 02 05, 10:12)
Aš tai kitą kartą vietoj odos naudoju storesnės medžiagos gabaliuką, pasirenku panašią spalvą, išsikerpu reikiamą dydį, padeginu kraštelius, kad neirtų ir klijuoju  ax.gif

o sagė tokiu atveju standi būna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2010 02 04, 20:04)
mano paprastute


labai graži sagė wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 04, 10:42)
ant flico mirksiukas.gif ir priklijuota spec. plokštelė su užsegimu mirksiukas.gif
NeiVile, graži 4u.gif Čia atlasas perpus perlenktas?


Acu taip atlasas smile.gif
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 02 05, 09:46)
Capricorn - gražutė pilkoji sagė  mirksiukas.gif
NeiVile - tavoji sagytė kaip saldainukas  wub.gif dailutė

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2010 02 04, 12:11)
pas mane odos gabaliukas su ideda sagtim sages  ax.gif
nes nu niekaip neisivaizdavau kaip reikia su ta plokstele pritvirtint doh.gif

o biseriukus siuvineji ant odos, ar ne per sunku kaisioti adata, juk biseriams ji dar ir plona gali luzti, ar dar koki kita pagrinda klijuoji?...
Atsakyti
user posted image
Su nekantrumu laukiu kritikos lotuliukas.gif
Atsakyti