Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

QUOTE(Globusyte @ 2010 01 28, 21:05)
Eeech, kad taip realus jos grožis matytųsi

Globusyte , kaip visada stebini originaliomis idėjomis wub.gif
Atsakyti
Gražuolė segė "iš praeities"
Atsakyti
LadyO, ačiū...
Ai,apie Gegutės tai jau nieko nebesakysiu, nes jau seniai kepurės plunksna kelias nušluotas tiek dekupaže, tiek kruopšume...
Nu nėr kur prikibt, nebent prie kvietkelio viršuj ("blyniška", nesubtilu mažuma man)....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 30 sausio 2010 - 22:24
Sveikos mirksiukas.gif jei jau smarkiai neišpeiksite, parodysiu ir savo sagytes bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
ax.gif

Atsakyti
rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
liubimaja88 - kokia graži sagė širdelė wub.gif reiks ir man ką nors širdelės formos sumeistraut valentino dienai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 01 31, 16:00)
liubimaja88 - kokia graži sagė širdelė  wub.gif reiks ir man ką nors širdelės formos sumeistraut valentino dienai  ax.gif

Aciu 4u.gif sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Bububla-tavoji man patiko wub.gif

Serema-tavo paskutinioji labai kruopšti 4u.gif

Įmetu savo vakar darytą užsakymuką, kur pagrindinis pageidavimas buvo klasikinis tipas, pilka spalva ir juodas swarovskis, visa kita patikėjo man smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 03, 12:17)

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū NeiVile:)
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 03, 11:17)
Įmetu savo vakar darytą užsakymuką, kur pagrindinis pageidavimas buvo klasikinis tipas, pilka spalva ir juodas swarovskis, visa kita patikėjo man smile.gif

Labai gražu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 03, 12:17)


Įmetu savo vakar darytą užsakymuką, kur pagrindinis pageidavimas buvo klasikinis tipas, pilka spalva ir juodas swarovskis, visa kita patikėjo man smile.gif



Nei pridėt, nei atimt. thumbup.gif
Atsakyti