Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

sweiki, reikia jusu pagalbos, na bandau padaryti sawo pirma darbeli sage. sages vidurio pagrindas yra oda, dabar viduriuka reikia apsiuti biseriais, bet adatele tai gali luzti kai pro oda kisiu, tai nesuprantu, ar reikia dar kokios mezdziagos ant ko tuos biserius siuvineti. biserius tai su vielute siuvineti?.(jus kokia zilka naudojat, zwejybine ar spec.parduotuveje pirkta) g.gif
Atsakyti
Sveikos,pasirodau su savo neįprasta sage biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Chichichi, Buzuka, man kaip pyragiukas atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Mijos mama, JuodaKatyte, dėkui, kad pastebėjote smile.gif
o spalvos tikrai labai ryškios, bet draugė tokios norėjo prie pilko švarko prisisegt. Sakė keisiu golfus raudoną, žalią, violetinį ir prie visų tiks lotuliukas.gif

dar norėjau pasakyt, kad nuotraukos taip visus sagių trūkumus išryškina, kurių "gyvai" nė nesimato, net neįtari, kad taip yra.
Manau, kad visų Jūsų sagės iš tiesų daug gražesnės nei nuotraukose (pagal savas sprendžiu, nes šitoj iš arti jokių klaidų nebuvo ir kreivumų nesimatė - tvarkinga, spalvota nedidelė sagytė, viduriukas 3,2 mm, o nuotraukoje margas kiek vaikiškas blynukas ax.gif )

Tiesiog mamyte, tavo paskutinioji pilkoji superinė thumbup.gif , bandau įsivaizduot kokia ji "gyvai" wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lukasta: 27 sausio 2010 - 23:27
QUOTE(Giagute @ 2010 01 26, 13:40)

"Mergina žalia pirštinaite"

user posted image[/i]

man sita fainuole wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2010 01 27, 23:59)
Chichichi, Buzuka, man kaip pyragiukas atrodo biggrin.gif

Man irgi toks riebus bezė pyragaitis biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Kad greičiau užbaigti temą, įmetu naują savo kūrinėlį... Tik nelabai jis man kažkodėl... verysad.gif

"Akimirka"
user posted image


P.S. Visų nevardinsiu, bet paskutiniai įdėti darbeliai tiesiog kvapą gniaužiantys 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Na ir kodėl jau nelabai? tongue.gif Man visai nieko smile.gif Tik norėtųsi paveiksliuką labiau pamatyti, nes dabar tokiu kampu gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 01 28, 12:00)
Na ir kodėl jau nelabai? tongue.gif Man visai nieko smile.gif Tik norėtųsi paveiksliuką labiau pamatyti, nes dabar tokiu kampu gaunasi.


Įmetu be kampo 4u.gif
user posted image
Atsakyti
man tai visai graži ta sagė mirksiukas.gif tik gal aplinkui tas garbanėles dėčiau didesnes, labiau išlindusias iš po sagės g.gif o gal netgi ryškesnių spalvų panaudočiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 28 sausio 2010 - 11:38
Živivi: lenkiu galvą smile.gif
Merginos, įmeskit po to nuorodą, kur bus temukė ...
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 28, 10:35)
Labas rytas  4u.gif  Kad greičiau užbaigti temą, įmetu naują savo kūrinėlį... Tik nelabai jis man kažkodėl... verysad.gif

"Akimirka"
user posted image
P.S. Visų nevardinsiu, bet paskutiniai įdėti darbeliai tiesiog kvapą gniaužiantys  4u.gif  wub.gif

labai grazi wub.gif


dar mano viena user posted image
Atsakyti