Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

QUOTE(Zivivi @ 2010 01 22, 13:37)
Niu ką, naujausias mano darbas "Užmaršties beieškant..."  Labai nepeikit  blush2.gif


Nu cia pasakei "nepeikit" man labai faina ir tokia ramybe dvelkia wub.gif

QUOTE(editalč11 @ 2010 01 22, 21:31)
sveikos, ryžausi ir aš pabandyti, kaip tos sagės gaminasi, ir štai kas gavosi. Mano pačios pirmosios, kada nors gyvenime siuvinėtos sagės  4u.gif

Jetus kiek cia kruopstaus darbo 4u.gif

QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2010 01 23, 00:19)
O cia mano pirmoji, tik kabinama ant kaklo  tongue.gif


Nu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Tiesiogmamyte, žalias thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Klausimas sagių darytojoms iš kailiuko: kaip gražiai tą kailiuką sutvarkyti? Ar būna kažkoks specialus? Pvz man, tai tie šeriai gula į vieną pusę, nors norėtųsi, kad gultų į visas vienodai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 01 24, 14:45)
Klausimas sagių darytojoms iš kailiuko: kaip gražiai tą kailiuką sutvarkyti? Ar būna kažkoks specialus? Pvz man, tai tie šeriai gula į vieną pusę, nors norėtųsi, kad gultų į visas vienodai unsure.gif


Sinderela 4u.gif

Na, o kailiuka tai as kaip juostele prisiuvu. Tarkim turiu ilga kailio gabala, is jo iskerpu reikiamo ilgio siek tiek platesne nei reikia juostele (juosteles kailis gula viena puse istisai), tada ta kailiuka gerai issukuoju (su katems skirtom sukom blush2.gif ), kad nebutu jokiu palaidu kailio plauku nuo kirpimo. Tada su peiliuku isskutu palei viena juostos krasta isligai, kad patogiau butu siuti ta vieta prie sages pagrindo, nes jei paliksi kaili, tai ziauriai apsipukuos viskas ir bus negrazu. Tai va, tada nuskutus vel viska gerai issukuoju. Na ir toliau siuvu kaip iprasta juostele, kur reik uzlenkdama apvalumo ispudziui suteikti.. Nzn kaip daro kitos, cia mano pacios visas ismislas buvo, tai gal ir tobuliau kazka merginos yra sugalvojusios 4u.gif
Atsakyti
Mijos mama - ačiū už įvertinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 24, 18:45)
Sinderela  4u.gif

Na, o kailiuka tai as kaip juostele prisiuvu. Tarkim turiu ilga kailio gabala, is jo iskerpu reikiamo ilgio siek tiek platesne nei reikia juostele (juosteles kailis gula viena puse istisai), tada ta kailiuka gerai issukuoju (su katems skirtom sukom  blush2.gif ), kad nebutu jokiu palaidu kailio plauku nuo kirpimo. Tada su peiliuku isskutu palei viena juostos krasta isligai, kad patogiau butu siuti ta vieta prie sages pagrindo, nes jei paliksi kaili, tai ziauriai apsipukuos viskas ir bus negrazu. Tai va, tada nuskutus vel viska gerai issukuoju. Na ir toliau siuvu kaip iprasta juostele, kur reik uzlenkdama apvalumo ispudziui suteikti.. Nzn kaip daro kitos, cia mano pacios visas ismislas buvo, tai gal ir tobuliau kazka merginos yra sugalvojusios  4u.gif

Na gal ir nieko būdas, nors terlionės nemažai. Bet aš turiu omeny tokius blynus kaip būna, ten juostelė per maža tokiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 01 25, 16:36)
Na gal ir nieko būdas, nors terlionės nemažai. Bet aš turiu omeny tokius blynus kaip būna, ten juostelė per maža tokiems g.gif


Nzn, as is Gariunu nusipirkus dideles kailio juostas. Blynu dar nemaciau. g.gif
Atsakyti
O gal kuri žinote kur rasti puslapius pasižiūrėti kaip nuo pat pradžios iki galo daroma sagė smile.gif visaip žiūrėjau Jūsų nuotraukas ir nesupratau kaip ten viskas daroma ax.gif
Atsakyti
http://community.liv...fts/515648.html
Papildyta:
Čia viena iš daugelio pamokų...
Atsakyti
Ne nuotraukas reikia žiūrėt, o nuorodas - šios temos pirmam puslapyje ir bendroje rankdarbių temoje esanti sagių temelė bent tris variantus pačioje pirmoje žinutėje nurodo..

kaip čia taip yra kad niekas nežiūri į pradžią?? doh.gif
Atsakyti
Turbūt dauguma nuo galo puslapius verčia, o iki pirmo neatverčia, nes kantrybė baigiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Tyčia įmetu ir čia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Naujausias mano darbas:

"Spindulių paliesti II" wub.gif
user posted image
Atsakyti