Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

ta zalia tai grazi, pries kiek laiko daryta?ir aplamai kada seges daryt pradejei?
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 23, 00:22)
ta zalia tai grazi, pries kiek laiko daryta?ir aplamai kada seges daryt pradejei?


Ta zaliuke birzelio menesi dariau rolleyes.gif
Taip iseina, kad darau puse metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 22, 22:58)
Tikiuosi ir Jus, merginos isdrysit pasirodyt su pirmaisiais "kepiniais"


O čia mano pirmoji, gal taip pat prieš pusmetį daryta, sagė hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
ant kokios medziagos sages darote? g.gif
maciau patarimu kad ant odos ir medziagos galima daryti...
Tai nusipirkau Humanoje zamsines kelnes, per ispardavima uz 2 lt, thumbup.gif nes pagalvojau kad labiau apsimoka, nei pirkti odos atraizas, kurios gal vienai teuztektu po 50 centu ar po lita...
Atsakyti
Tiesiogmamyte, vos iš klumpių neišgriuvau pamačius tavo žaliąjį vėrinį wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif Kokia spalva wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Diidi @ 2010 01 23, 12:02)
ant kokios medziagos sages darote?  g.gif
maciau patarimu kad ant odos ir medziagos galima daryti...
Tai nusipirkau Humanoje zamsines kelnes, per ispardavima uz 2 lt, thumbup.gif  nes pagalvojau kad labiau apsimoka, nei pirkti odos atraizas, kurios gal vienai teuztektu po 50 centu ar po lita...

sagės daromos ant filco tongue.gif Oda tik nugarėlei smile.gif Nors galima kažką bandyti ir ant odos siūti smile.gif Bent aš kartais taip darau.
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 22, 22:58)
Tikiuosi ir Jus, merginos isdrysit pasirodyt su pirmaisiais "kepiniais"



niu pasirodysiu as ir su "kepiniais" blush2.gif
darytos pries metus

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Diidi @ 2010 01 23, 13:02)
ant kokios medziagos sages darote?  g.gif
maciau patarimu kad ant odos ir medziagos galima daryti...
Tai nusipirkau Humanoje zamsines kelnes, per ispardavima uz 2 lt, thumbup.gif  nes pagalvojau kad labiau apsimoka, nei pirkti odos atraizas, kurios gal vienai teuztektu po 50 centu ar po lita...

Aš tai dariau ant zomšo, jeigu kur nevykusiai prsisiutas karoliukas ir lieka tarpelis, tai praktiškai jo nesimato.
O kas tas filco ir kur perkat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editalč11: 23 sausio 2010 - 13:05
juratata - man antroji patiko, tokios gražios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(editalč11 @ 2010 01 23, 14:04)
Aš tai dariau ant zomšo, jeigu kur nevykusiai prsisiutas karoliukas ir lieka tarpelis, tai praktiškai jo nesimato.
O kas tas  filco ir kur perkat?

Filcas, tai iš veltinio suvelta medžiaga smile.gif O pirkt tai yra, kad ir rankdarbiai.com smile.gif
Atsakyti
nu joo... pabandziau ir as ant zomso, doh.gif tai sunkokai sekasi, butinai reiki antpirsvio, nes sunkiai adata lenda doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NeiVile @ 2010 01 22, 14:57)




QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 01 23, 10:02)


labai grazios sagytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti