Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

Zivivi - labai gražu wub.gif wub.gif su kokia priemone darai sendinimą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 01 21, 14:21)
Zivivi - labai gražu  wub.gif  wub.gif su kokia priemone darai sendinimą?  g.gif


4u.gif

Su dvikomponente, berods iš artmanijos parsisiunčiau g.gif
Atsakyti
O gal kas naudoja berods deko firmos sendinimo priemones? Norėdama pirmą kart pabandyti sendinti pirkau pirmą pasitaikiusią, bet kažkodėl nelabai pavyksta man ax.gif gal per daug lako tepu, ar per mazai blush2.gif
Gal nieks nesupyks, kad aš čia biškiuką poster_offtopic.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 21 sausio 2010 - 13:43
Merginos, kurios naudojat sagems flica, kokio storio geriausias? Dabar kaip tik noriu uzsisakyti ir nezinau kuri..
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 21, 14:19)
Ačiū  4u.gif

Čia atlasinė juosta plati, Hobby centre VCUP'e pirkau.  mirksiukas.gif

Aišku smile.gif Bet labai gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
"Spindulių paliesti" kokia graži wub.gif
Atsakyti
O man grazi Saulytes2 thumbup.gif

as anksciau pati darydavau is vilnos padukus sagems , bet tai uzima gan nemazai laiko , tai paskutiniu metu , audiniu parduotuvese nusiperku tokio sintetinio veltinio , jis nera storas bet perpus perlenkus , super
ir nera brangu , nes 1 m kaina apie 7 lt, o jei nedaug darai gali pirkti tik kokia 20cm. As taip pabandziau , man tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 21, 15:30)
Merginos, kurios naudojat sagems flica, kokio storio geriausias? Dabar kaip tik noriu uzsisakyti ir nezinau kuri..


As tai naudoju 2mm filca good.gif
Atsakyti
Sveikutes rodausi ir as su savo ''Zaliaja diena'' smile.gif
user posted image
Atsakyti
Nepamenu kuri man pataret nusipirkti cekiska Jablonex biseriuka, bet turiu labai padekoti..nuostabus karoliukai, lygus ir kokybiski...
Aciu wub.gif
Turbut zivivi ar kazkuri, na nepamenu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiki
Esu sio skyrelio naujoke. Esu pasigaminusi kelias sages su akmenukais, bet labai domintu dekupazas. Sakykit o gal kur galima nusipirkti jau padaryta dekupazini elementa. Silver City lyg nemaciau. Dekui uz atsakyma, cia Kaune domintu smile.gif
Atsakyti
Dalionska, dekui už įvertinimą 4u.gif

Tiesiogmamyte, dėkui labai, jamsiu 2 mm veltinio lakštus sagių blogąjai pusei užbaigti. Kažkaip oda jau atsibodo doh.gif

NeiVile, labai graži sagė wub.gif Per pietus ir aš įkelsiu naująjį savo darbelį.. Tokį neįprastą labai ax.gif Mano akimis labai menišką blush2.gif

QUOTE(dalitavit @ 2010 01 22, 01:31)
Nepamenu kuri man pataret nusipirkti cekiska Jablonex biseriuka, bet turiu labai padekoti..nuostabus karoliukai, lygus ir kokybiski...
Aciu wub.gif
Turbut zivivi ar kazkuri, na nepamenu ax.gif  blush2.gif


Dailitavit, tikrai ne aš 4u.gif
Atsakyti