Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

Na as asmeniskai esu uz vienetinius darbus, todel net jeigu ir primygtinai kazkas praso, nedarau jokiu analogu ar panasiu darbu. g.gif Tos, kurios dubliuoja savo darbus tai matyt konvejerio principu dirba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 19, 21:13)
Beje is kur,Gegute, tokie statistiniai duomenys?

Nagi merginos prisipazinkit kurios kepat tuos pacius "blynukus" g.gif  mirksiukas.gif  ?


Sio dienos tema doh.gif , siaubas
Mano nuomone, tai galima tik kamejas padaryti visiskai vienodas, o dekupazas ar akmenys, beveik neimanoma schmoll.gif
Giagute turi savo stiliu, Dalitavit - savo
Nemanau, kad reikia visa diena irodineti, kad dauguma daro vienodas sages.
Ka uzsako - ta ir darom, nemanau, kad visos darom tik SAU, pvz as - neturiu nei vienos savo sages mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2010 01 19, 21:26)
Sio dienos tema  doh.gif , siaubas
Mano nuomone, tai galima tik kamejas padaryti visiskai vienodas, o dekupazas ar akmenys, beveik neimanoma schmoll.gif
Giagute turi savo stiliu, Dalitavit - savo
Nemanau, kad reikia visa diena irodineti, kad dauguma daro vienodas sages.
Ka uzsako - ta ir darom, nemanau, kad visos darom tik SAU, pvz as - neturiu nei vienos savo sages  mirksiukas.gif


Imano ma jei turi visas medziagas tokias pat pasidedi prie saves ir daraj biggrin.gif na bet man tai juokinga...ir kitom siulau to nedaryti:)

o del temos tai ji visai gera ir aktuali, galime bent diena skirti apie tai pakalbet smile.gif o kadangi diena jau baigesi, tai rodomes toliau drinks_cheers.gif thumbup.gif

Beje prisipazinsiu as irgi neturiu nei vienos seges sau doh.gif ax.gif blush2.gif batsiuvys be batu lotuliukas.gif
Atsakyti
As gal rimtai neaiskiai destau savo mintis doh.gif as gi nesakiau, kad visos vienodas sages darote, tiesiog paminejau monotonija paciuose darbuose (gink dieve ne pas kiekviena, tik pas kai kurias), na atkalta technika ir visos sages ta technika daromos. Aisku, jei tai orientuota tik i klienta ir jei ta "preke" turi paklausa - valio, kad tik sektusi prekyba. As kazkaip tikejausi, kad cia merginos del saves kazka daro, ta prasme emociskai pailsi, tobuleja kazkaip, neuzsistovi vietoje, bando kazka, galu gale kuria... Matyt skiriasi poziuriai musu i pacias sages, vienoms tai eilines klientes uzsakymo igyvendinimas ar tiesiog papildomu pinigu saltinis, kitai sava kuryba is sirdies neziurint i tai perka ta kuryba kazkas ar neperka. Na zodziu, nelabai mane suprantat taip iseina doh.gif Sorry uz oftopika smile.gif Visoms po 4u.gif
Atsakyti
Viskas Ok wub.gif visos saunuoles ir kiekviena daro savaip grazias sages wub.gif
Sekmes visom kuryboje ir toliau:mirksiukas: 4u.gif
Svarbiausia tobuleti smile.gif
va man jau biserio siunta atkeliavo tai nekantrauju prisesti padirbeti, tik vis laiko pritruksta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 19, 21:50)
Viskas Ok wub.gif visos saunuoles ir kiekviena daro savaip grazias sages wub.gif
Sekmes visom kuryboje ir toliau:mirksiukas:  4u.gif
Svarbiausia tobuleti smile.gif 
va man jau biserio siunta atkeliavo tai nekantrauju prisesti padirbeti, tik vis laiko pritruksta verysad.gif


Laukiu nesulaukiu tavo nauju darbu bigsmile.gif Jauciu dar ispudingiau atrodys, kai biseriukas kokybiskas bus wub.gif dar ir maxfactoriaus uzsipirk 4u.gif
Atsakyti
Sveikos senai besirodziau stai mano kuklus darbelis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Na na, kur jau cia kuklus mirksiukas.gif Labai grazi sage wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 19, 21:56)
Laukiu nesulaukiu tavo nauju darbu  bigsmile.gif  Jauciu dar ispudingiau atrodys, kai biseriukas kokybiskas bus  wub.gif  dar ir maxfactoriaus uzsipirk  4u.gif


Neeee jau makspaktoriaus nebedesiu biggrin.gif ir tai jau "braskese" lotuliukas.gif blush2.gif
siand nusiziurejau silver city geros akcijos porporinai, jaaamsiu smile.gif o maxpaktorius keliaus i siuksline ax.gif
Papildyta:
[quote=NeiVile,2010 01 19, 21:57]
Sveikos senai besirodziau stai mano kuklus darbelis ax.gif

Grazi ax.gif ir kaip jus ta kaspinuka taip graziai sulankstot, tvarkinga g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 19, 21:58)
Na na, kur jau cia kuklus mirksiukas.gif  Labai grazi sage  wub.gif


4u.gif
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 19, 22:01)
Grazi ax.gif  ir kaip jus ta kaspinuka taip graziai sulankstot, tvarkinga g.gif  wub.gif

lenkiu as ir susiuvu lenkiu ir susiuvu 4u.gif (kiekviena paraitima prisiuvu) ax.gif
Atsakyti
Abejoju ar su porporina pavyks isgaut ta pati melsvai balta svytinti efekta. As tai su aliejiniais itrinu dazais, ir tai kas kart spalva reik maisyti, kad norima atspalvi isgaut.. sad.gif Terlione, bet ka padarysi.. Dar tiesa ir porporinos nusipirkau dvieju spalvu, ziuresim kaip su ja dirbti seksis g.gif
Atsakyti
aga ir parasyk kaip seksis butinai g.gif
Atsakyti