Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

QUOTE(Zivivi @ 2010 01 19, 09:18)
Ačiū 4u.gif  Kaip tik ir taikiau akis paryškint  biggrin.gif

Tai šauniai pavyko įgyvendint idėją thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes as norejau paklausti. Gal atradote kokioje internetineje parduotuveje pigiausiai ax.gif galima isigyti karoliuku, sagem uzsegimu. aciu g.gif 4u.gif
Atsakyti
Deja, nėra tokios vienos "viskas sagių gamybai" biggrin.gif juolab kad ne visi pigiausi karoliukai ar kitos medžiagos yra geriausias pasirinkimas..
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 19, 11:10)
Deja, nėra tokios vienos "viskas sagių gamybai"  biggrin.gif juolab kad ne visi pigiausi karoliukai ar kitos medžiagos yra geriausias pasirinkimas..


Va va.. Bet net brangiai mokant kate maise gauni. As asmeniskai esu nusivylusi vienos parduotuves karoliukais. Maisiuke 10 gr, ir kokie 10 procentu is ju kreivi karoliukai.. Tik dabar truk plysk neatgaminu is kurios cia tuos butent parsisiunciau... doh.gif

Giagut, jei ne paslaptis, o tu biseri is kur uzsisakineji? g.gif

O uzsegimus sagems tai as tik akis i aki perku, man cia svarbiausias sages elementas, tai kazkaip internetu pirkt nesiryztu. As kiekviena ta uzsegima apciupineju ir nuziuriu, kad broko nebutu.
Atsakyti
QUOTE(Sinderela @ 2010 01 18, 16:02)

Miela ir labai silta  thumbup.gif


dekui 4u.gif
Atsakyti
Mano naujausia smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiesiogmamyte: 19 sausio 2010 - 10:43
Labai grazu 4u.gif Reiks ir man kada pabandyti taip karoliukus vert... Tikrai ispudingai atrodo wub.gif
Atsakyti
Tiesiogmamyte - nuostabi sagė wub.gif ir foto labai graži thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dosikas @ 2010 01 19, 12:16)
Tiesiogmamyte - nuostabi sagė  wub.gif ir foto labai graži  thumbup.gif .


Aciu smile.gif
O foto buvau priversta taip daryti, nes fotografuojant balta daikta baltame fone, mano fotoaparatas nefokusuoja vaizdo schmoll.gif , tai ir teko panaudoti knygos paveiksliukus rolleyes.gif
Atsakyti
Sagytė, tikriausiai skirta avataro šeimininkei.. rolleyes.gif

"Juupeer"

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2010 01 19, 11:42)
Mano naujausia  smile.gif 
user posted image


jei nepaslaptis, tai kur tokius lašelius perkate ir tokį lygų biserį (šviesus 2 mm? o bordinis kiek?) Aš užsisakiau japoniško Toho biserio (10gr nuo 1,8 Lt iki 3,8 Lt) tai Nr. 11 dar nieko, o nr. 8 labai daug kreivai nupjautų ir skirtingų storių, vos ne kinietiško lygio verysad.gif , o jau tikėjausi, kad bus thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, as tai toki nekuklu klausima uzduosiu 4u.gif Ar jums neatsibosta daryti labaipanasias sages viena i kita? Na, ne tai, kad cia priekaistas, tiesiog man asmeniskai, kai jau matau, kad reiks daryti kazka tokio, ka jau esu kaip ir bandziusi ar dariusi, tai man is kart vos ne rankos svyra ir taip atzagariom rankom padarau apdailinima. O va, kai bandau kazka naujo, niekad dar nebandyto pacios, tai vos ne su kazkokiu tai entuziastiniu uzsidegimu sedziu iki isnaktu, kol nepadarau iki galo. Ar jums taip nebuna? g.gif

As va i Giagutes sage paziurejau, labai grazi, nuostabi ir visaip kaip ten superine, bet apdailinimas visu sagyciu praktiskai vienodas, na spalvos, metaliuku intarpai tai nesiskaito... Nzn, man turbut rankos nukristu, kai tiek daug monotonijos kuryboje... Aisku, dazniausiai uzsakyma diktuoja uzsakoves ir niekur nuo tos monotonijos nedingsi, bet vis tiek.. 4u.gif Giagute, taves nevargina tai, kad zmonems patinka vienodi dalykai? Mane tai vargintu.. doh.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti