Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

beproto biggrin.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
aliejiniai dazai brangus, o maxfaktoras guli nenaudojamas tai kam mest lauk biggrin.gif
Papildyta:
"ramybe"

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 13 sausio 2010 - 16:40
Dalitavit, prajuokinai...super gudruolė lotuliukas.gif Net nebūčiau pagalvojus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 13, 17:41)
Dalitavit, prajuokinai...super gudruolė lotuliukas.gif Net nebūčiau pagalvojus biggrin.gif


aisku tai profesionalumu nedvelkia bet nematau minusu, svarbu uzlakuoti kokybisku laku ir amziams maxfaktoras palaidotas ir blizga ir grazu ir niekam nekliuva... biggrin.gif
tarp kitko labai daug kas taip daro ne as pirma gudruole biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif vis paskaitineju si skyreli, bet niekaip nedrisau parasyt.. blush2.gif o jau groziu groziu cia pilna... visad beziurint zandikaulis atvimpa... siuo amatu ir as esu susigundziu,tad ikelsiu pora darbeliu jusu ivertinimui... blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Linuteeee, pirma pati gražiausia 4u.gif
Atsakyti
Labai šaunus juostelių išlankstymas antrojoje sagėje, šaunuolė! bigsmile.gif
Atsakyti
Linutee- man antroji labai grazi ir karoliuku apsiuvimas idomus ir kaspineliai netradiciskai sulenkti, ir visumoj puiki sege-Dziugu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano "pirmasis blynas" blush2.gif

Sagė draugei:

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Mergaites pagalbos!!!!!
uzsisakineju dabar biseri.Kaip ten su dydziais?
i koki dydi geriau rinktis?kad nei per mazi nei per dideli nebutu... :ax:kiek mm?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 13 sausio 2010 - 20:03
aciu visoms uz ivertinimus 4u.gif stengsimes ir toliau smile.gif o su biserio dydziu tai net nezinau,as visada biseri perku tik paciupinejus ir apziurejus, nes visokiu pasitaiko... smile.gif
Atsakyti
ice-tee - gražu wub.gif
Atsakyti
Naujų sagių užvežė bigsmile.gif

Linuteee jamč tavo antrąją thumbup.gif Dėl kaspino išlakstymo ir spalvų suderinimo thumbup.gif

Ice-tee, o tas žalumas neišpasakytas wub.gif Tik gal dar labiau būt mano akiai liuks jei atlaso kaspinas būt...na sunkesnė tokia kad atrodytų sagutė...bet šiaip super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 13 sausio 2010 - 21:00