Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

Aciu Capricorn wub.gif o kaip tau paciai, atrodo tinka sendinimas prie nauju nuotrauku ar nelabai?
o nugareles tai-oda ir ant jos klijuoju uzsegima su plokstele:) smile.gif
Atsakyti
Giagute, dalitavit - gražu wub.gif

Giagute - o kokio dydžio ši tavo sagė? tokia mažytė atrodo wub.gif

Capricorn - aš taip pat panašiai, tik pirma įkerpu mažas skylutes odoje, po to prakišu užsegimą ir galų gale priklijuoju odą prie sagės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 12 sausio 2010 - 11:16
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 12, 11:11)
Aciu Capricorn wub.gif o kaip tau paciai, atrodo tinka sendinimas prie nauju nuotrauku ar nelabai?
o nugareles tai-oda ir ant jos klijuoju uzsegima su plokstele:) smile.gif

Mano akimis tikrai tinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Žinok, užkrėtei mane savo pavyzdukais. Dekupažas man nesvetimas...tai imsiuos ir tokio mažo darbelio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Reikia tik paveiksliuką rasti ir pabandyti thumbup.gif bet dabar jau kaip sakiau-darysiu kaip Pikul sagę sau mirksiukas.gif Tik kad laiko mažai, mokytis pradėjau...bet kaip nors mirksiukas.gif
Pas mane arba veltinuko pagrindas su užsegimu prisiūtu būna (klijais nelaikytų turbūt prie veltinio g.gif ), arba karštais klijais priklijuota plokštelė su užsegimu-man pastaroji patinka labiau, nes uždengia visą plokštumą mirksiukas.gif
Papildyta:
Na ir kad vaizdžiau, būtų vienas iš mano variantų biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 01 12, 11:16)
Capricorn - aš taip pat panašiai, tik pirma įkerpu mažas skylutes odoje, po to prakišu užsegimą ir galų gale priklijuoju odą prie sagės  4u.gif

Kaip sudėtingai skamba g.gif
Atsakyti
Apie sagių "blogąsias puses" kalbėta kiekvienoj temoj man rods po porą kartų būna smile.gif

Avijacija buvo savo sagės kitą pusę įdėjus, čia: http://www.supermama...?...&p=25200567 - tai va čia yra tas didysis sudėtingumas, Capricorn mirksiukas.gif

JuodaKatyte - ne tokia ir maža ta mano sagė, 4 x 5,5 cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 12, 11:50)
Apie sagių "blogąsias puses" kalbėta kiekvienoj temoj man rods po porą kartų būna smile.gif

Avijacija buvo savo sagės kitą pusę įdėjus, čia: http://www.supermama...?...&p=25200567 - tai va čia yra tas didysis sudėtingumas, Capricorn  mirksiukas.gif

JuodaKatyte - ne tokia ir maža ta mano sagė, 4 x 5,5 cm  4u.gif

Šitos temos nebuvau skaičius...įdomus variantas thumbup.gif Ačiū už nuorodą, paskaitinėsiu thumbup.gif
Atsakyti
O kur perkate tuos užsegimus su plokštele? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2010 01 12, 13:56)
O kur perkate tuos užsegimus su plokštele?  4u.gif

Audinių parduotuvėje smile.gif
Atsakyti
Pasivaidenu ir aš su savo naujausiu darbeliu wub.gif

"Laimės akmuo" - Lietuvos pajūrio akmenėlis, pavirtęs prabangia sage biggrin.gif

user posted image

P.S. Del biserio nepeikit, žinau, kad nekokybiškas... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivivi: 12 sausio 2010 - 14:17
Zivivi kokia įdomi sagė tavo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Zivivi - pritariu drinks_cheers.gif tikrai labai įdomi ir originali
Atsakyti
Capricorn-mano irgi tokia nugarele(uzsegimas) tik kad dar odos gabaliukas po apacia..o oda prie veltinio pagrindo puikiai ir amziams prilimpa su MOMENT KRAFTKLEBER
user posted image
Atsakyti