Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

Vava, įkvėpimas kartais dingsta savaitei, o kitą kartą ir dviems. Mane taip pat atgaivina paieška kokių nors įdomybių ebay ar dar kur...

Beje, su autorinių pažeidimu labai neseniai susidūriau, tad žinau kaip viskas vyksta... Na, o Madonnos ir visos kitos tos ciocios, manau tikrai neprieštarauja...
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2010 01 10, 12:11)
Vava, įkvėpimas kartais dingsta savaitei, o kitą kartą ir dviems. Mane taip pat atgaivina paieška kokių nors įdomybių ebay ar dar kur...

Beje, su autorinių pažeidimu labai neseniai susidūriau, tad žinau kaip viskas vyksta... Na, o Madonnos ir visos kitos tos ciocios, manau tikrai neprieštarauja...

O vargeli blink.gif Gal; gali papasakot? g.gif
Atsakyti
Capricorn, nieko baisaus kol kas neįvyko, tačiau buvo gauta nuobauda ir darbai pašalinti iš parduotuvės su įspėjimus.
Kitas atvejis, kai buvo rasti darbeliai pas vieną merginą su autorės piešiniais (beje, visi beveik)...Pavyko susitart gražiuoju ...
Skaudu, kai tavo darbaiis kažkas pasinaudoja kaip savais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 10 sausio 2010 - 12:38
QUOTE(Globusyte @ 2010 01 10, 12:37)
Capricorn, nieko baisaus kol kas neįvyko, tačiau buvo gauta nuobauda ir darbai pašalinti iš parduotuvės su įspėjimus.
Kitas atvejis, kai buvo rasti darbeliai pas vieną merginą su autorės piešiniais (beje, visi beveik)...Pavyko susitart gražiuoju ...
Skaudu, kai tavo darbaiis kažkas pasinaudoja kaip savais...

O jomajo...čia jau sukčiavimas gaunasi doh.gif
Atsakyti
sveikutes,

pasivaidenu ir as kaip jaunas menulis smile.gif blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 12 29, 01:05)
Stai ir mano naktiniai darbai
user posted image
user posted image

wub.gif wub.gif grozybes 4u.gif

QUOTE(trys gilės @ 2010 01 05, 20:32)

bet tavo kokios visoso tamsios (juodos )sages bigsmile.gif tokia gryna klasika dveklkiancios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijos mama: 10 sausio 2010 - 15:07
Dar keleta smile.gif

fashion
user posted image

Lady bordo
user posted image

Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 12 11, 12:43)
Viso sages grazios, bet Saulutes  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Sage paciai sau i pilka sarafaniuka wink.gif

user posted image

Labai idomi sage thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 10, 09:48)
Aš pavyzdžiui dabar noriu aksominę sagę padaryt ir ieškau juostos ar kaspino tokio, bet nėra...jaučiu reikės pirkt medžiagos atraižą...ir tokios masyvios noriu...kaip Oksanos Pikul (jei matėte) Juodos arba kaip Enary sagės bordo tamsios wub.gif Va įkvėpimas yra...tik reik lėkt žiūrėtis medžiagų thumbup.gif



QUOTE(Capricorn @ 2010 01 10, 10:22)
gal sunkiai, bet matosi šiek tiek...masyvi thumbup.gif
user posted image



as turejau toki uzsakymuka mirksiukas.gif pries pora mensiu ir stai kas man pavyko 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 08, 18:32)
Kaip diena taip naujiena:)

Lady dalitavita
user posted image

sita labai patiko wub.gif
Atsakyti
dalitavit - na nuostabios tavo sagės su damutėm wub.gif fantastika wub.gif wub.gif pagavai gerą cinkelį 4u.gif
Atsakyti
Pacific, Juoda katyte- wub.gif wub.gif
Atsakyti
O čia mano vakarykštė

Nr. 23
user posted image
Atsakyti
uo grazi, ypac graziai apsiuti karoliukai ant tu juodu uzlipe, taip dar nebandziau ax.gif viduriukas grazus, tik gaila wub.gif nuotraukytes kokybes truksta, dienos sviesoje butu pavyke geriau nupyskint mirksiukas.gif
Atsakyti