Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

aciuka wub.gif tik del biserio jau nebesakykit nieko, zinau kad jis prastas blush2.gif doh.gif lenkiu galva verysad.gif
Atsakyti
na šaunuolės merginos 4u.gif tiek sagių papylėt! džiugina jūsų įkvėpimas. o man kažkodėl jis dingo, tikėkimės trumpam, kai atlaisvės galva nuo mokslų tikiuosi ir aš galėsiu pasipuikuoti tongue.gif
Atsakyti
Eliuke, grįš įkvėpimas ir kai pažersi grožių-visos be žado liksim:)
Atsakyti
manau ne viena istisai diena is dienos nekuriam, visom buna pertrauku-ju ir turi but smile.gif man kai ikvepimo nera tai tokiu "vafliuku" prikepu kad net pikta ant saves, tai nusprendziau geriau nieko nedaryt kai noro nera, nebent mintimis "sudeliot kokia sege"...o kai tik muza aplanko tai vyras ir katinas nevalge buna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 10, 00:26)
manau ne viena istisai diena is dienos nekuriam, visom buna pertrauku-ju ir turi but smile.gif

tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
nezinau kaip kitom, bet man ikvepimas uzeina tada kai prisiperku kokiu nauju gerybiu(akmenuku, karoliuku, kaspinuku ir visokiu kitu perlu smile.gif blush2.gif tada iskart prie darbinio stalo ir manes "nebera" biggrin.gif arba kai cia prisiziuriu kitu merginu "stebuklu"...
zinoma buna kai ikvepimas tiesiog "ateina" rolleyes.gif
kaip kitom? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 10 sausio 2010 - 00:37
Aš pavyzdžiui dabar noriu aksominę sagę padaryt ir ieškau juostos ar kaspino tokio, bet nėra...jaučiu reikės pirkt medžiagos atraižą...ir tokios masyvios noriu...kaip Oksanos Pikul (jei matėte) Juodos arba kaip Enary sagės bordo tamsios wub.gif Va įkvėpimas yra...tik reik lėkt žiūrėtis medžiagų thumbup.gif
Atsakyti
gal sunkiai, bet matosi šiek tiek...masyvi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
jo, man si sege irgi grazi, jau maciau ir anksciau smile.gif sekmes bedarant mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Dalitavit mirksiukas.gif Kai padarysiu-būtinai įmesiu čia smile.gif
Atsakyti
Dalitavit labai grazios seges.....
Atsakyti
Neivile, Dove- aciu labai wub.gif blush2.gif
Atsakyti