Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

QUOTE(dalitavit @ 2010 01 09, 21:11)
Capricorn- na foto kokybe super thumbup.gif ir sege miela wub.gif

Ačiū...ir viskas tik per tą mažą gėliuko mygtuką lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
dar keleta mano moteriskaiciu smile.gif bigsmile.gif


Lady Red
user posted image

Secret
user posted image


Atsakyti
Eh...ir kuri gražesnė...gal pirma, ne, gal antra... g.gif Žinai abi gražios ir geistinos thumbup.gif Ant ko darai tą dekupažą (ant kartono?) ir iš kur trauki tokių dailių moteriškaičių? smile.gif
Atsakyti
darau ant kartono , bet greitu laiku pradesiu ant modelino-atrodo graziau ir kokybiskiau iskiles viduriukas:)bent jau man o moteriskaiciu internete prisirankioju, gerai kad visos bobikes-uzsienietes, o tai dar teisman paduotu kad nuotraukas i "broskes"sudedu ax.gif lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 09, 21:49)
darau ant kartono , bet greitu laiku pradesiu ant modelino-atrodo graziau ir kokybiskiau iskiles viduriukas:)bent jau man o moteriskaiciu internete prisirankioju, gerai kad visos bobikes-uzsienietes, o tai dar teisman paduotu kad nuotraukas i "broskes"sudedu ax.gif  lotuliukas.gif  g.gif

bajeriste hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Jeigu kūrinio autorius nėra miręs jau 80 metų, o tu naudoji jo nuotraukas ar darbus, gali sulaukti ir ieškinio. Beje, jei dar darai komercijai...wink.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif lauksim laisku lotuliukas.gif
Papildyta:
tai puse mamu ritinsim teisman nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu tiek da betrūktų...ir gauni šaukimą teisman, kad ciocikė da nenumirojus reikiamą laikotarpį į tavi iš broškės žvelgia hihihi.gif
Atsakyti
bet jei Madona ar Jesika Alba neuzsuks i supermama.lt tai nieks manau ir nesuzinos ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Žinai, tokioms personoms po barabanu kur jų feicai dedami mažoj bananų šaly:)
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif nu joo..."bananu saly" thumbup.gif
Papildyta:
na i ta Madonos tema ir pati pop karaliene biggrin.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
mmmmmmmmmmmmmm...saldainiukas, o ne broškė...šoninis karoliukų tvirtinimas dar neišbandytas man...kruopštu clap_1.gif
Atsakyti