Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

QUOTE(dalitavit @ 2010 01 08, 19:32)
Kaip diena taip naujiena:)

Lady dalitavita
user posted image


grazi sege, kaip taip iseina graziai nufotkinti, man su tom nuotraukom tamsus miskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 01 08, 19:53)
grazi sege, kaip taip iseina graziai nufotkinti, man su tom nuotraukom tamsus miskas  doh.gif

na aciu ax.gif fotografuoju tik dienos sviesoje su makro modu(gelyte), o cia su platesniu objektyvu fotografuota.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 01 08, 19:53)
grazi sege, kaip taip iseina graziai nufotkinti, man su tom nuotraukom tamsus miskas  doh.gif

na aciu ax.gif fotografuoju tik dienos sviesoje su makro modu(gelyte), o cia su platesniu objektyvu fotografuota.
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 08, 18:32)
Kaip diena taip naujiena:)

Lady dalitavita

labai grazu wub.gif
Atsakyti
Esu sužavėta dalitavit sagėmis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 08, 21:22)
na aciu ax.gif fotografuoju tik dienos sviesoje su makro modu(gelyte), o cia su platesniu objektyvu fotografuota.

Ačiū tau labai labai...žinai už ką?
Už tai kad man tundrai paaiškėjo kam ta gėlytė ir dabar sages eina nupaveiksluot žmoniškai thumbup.gif

Vakar vakarojau...rezultatas "Black/white":
user posted image
Papildyta:
Pastebėjau kad rėmeliai sumažina fotkes doh.gif

ir truputį didesnis vaizdas...
user posted image



ačiū dar kartą DALITAVIT smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 09 sausio 2010 - 09:34
Capricorn - dažniau tokių pavakarojimo rezultatų wub.gif
Atsakyti
Ačiū Juodakatyte smile.gif

ir tai dar ne viskas smile.gif

"Black in red"

user posted image
Atsakyti
prasau Capricorn wub.gif fain kad galejau padet, o seges dvi paskutines atvo grazuma tikra wub.gif labai graziai ta kaspineli atlasini prisiuvi, gerai atrodo:)ir veltinio pagrindas tinka:)super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 09, 11:17)
prasau Capricorn wub.gif fain kad galejau padet, o seges dvi paskutines atvo grazuma tikra wub.gif labai graziai ta kaspineli atlasini prisiuvi, gerai atrodo:)ir veltinio pagrindas tinka:)super thumbup.gif

Ačiū už pagyrimus biggrin.gif Bet žinokis kaip kokią Ameriką atradus daba jaučiuos lotuliukas.gif Tai turėsiu žmoniškų fotkių thumbup.gif
Atsakyti
Ir dar viena...bet jau šio ryto sagė biggrin.gif


"Persikėlis"

user posted image
Atsakyti
Capricorn- na foto kokybe super thumbup.gif ir sege miela wub.gif
Atsakyti