Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

QUOTE(NeiVile @ 2010 01 03, 21:43)
taniuta  thumbup.gif  mirksiukas.gif

NeiVile, aciu 4u.gif
man tik nufotografuoti graziai nesigauna blush2.gif
Atsakyti
ziuriu cia graziu darbeliu yra, visdelto krizes metai dave savo, viska savo rankom pradejo visi daryt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as darau sages, dariau paprastas, su veltiniu ir dabar noretusi pabandyti su dekupazu, o gal galetumet parodyti bent keliu sagiu kitas puses? Ir is kur gauti kameju? kiek jos kainuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaigit: 03 sausio 2010 - 23:49
kameju apstu ivairiose internetinese parduotuvese smile.gif
Atsakyti
Taniuta, labai graži sagė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2010 01 04, 08:20)
Taniuta, labai graži sagė  thumbup.gif

Aciu markse, si sagyte jau turi naujaja seimininke 4u.gif
Atsakyti
mamyciuke22 - trūksta dar kruopštumo, ypač kaspinėlių sulankstyme ir jų ilgiuose...

taniuta - labai gražus kabošonas, bet ar man atrodo, ar karoliukai, ypač tie spalvoti apvalūs, po kabošonu palindę - kaip čia taip? g.gif

Na ir mano mergina - vaiduoklis hihihi.gif "Susikaupimas"

user posted image
Atsakyti
Giagute,tavo darai tobuli....
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 04, 10:25)
taniuta - labai gražus kabošonas, bet ar man atrodo, ar karoliukai, ypač tie spalvoti apvalūs, po kabošonu palindę - kaip čia taip?  g.gif

Cia ne kabosonas, o paprastas agato akmuo su skyle blush2.gif o dar toks banguotas, todel sunku buvo siuti blush2.gif karoliukai gal daugiau remiasi i akmeni, palinde tikrai nera,gal nuotraukoj tiesiog taip atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke22 @ 2010 01 03, 21:55)
user posted image user posted image

nepeikit perdaug as tik dar mokinuos sages daryt dar reik pasimokint ir pirmas bandymas buvo toks...bet teks truput  dar pasidarbuot.



Na kaspinukai tikrai nevienodo ilgio, na bet jei toks sumanymas tada gal neblogai, bet manau graziau ziuretusi simetriski..karoliukus siuvai tiesiai ant prisiutu kaspineliu taip?geriausia siuti ant atskiro pagrindo kaspinelius ir atskiro karoliukus-tada gaunasi lygiai ir sege tvirtesne:)
bet smagu kad stengiesi, jei ko nesupranti klausk, padesim:))visom buvo pirma pradzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 04, 12:25)
mamyciuke22 - trūksta dar kruopštumo, ypač kaspinėlių sulankstyme ir jų ilgiuose...

taniuta - labai gražus kabošonas, bet ar man atrodo, ar karoliukai, ypač tie spalvoti apvalūs, po kabošonu palindę - kaip čia taip?  g.gif

Na ir mano mergina - vaiduoklis hihihi.gif "Susikaupimas"

user posted image




tai beabejo truksta ...pirmas blynas visad prisviles smile.gif bet stengsiuos tobulet. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 04, 13:06)
Na kaspinukai tikrai nevienodo ilgio, na bet jei toks sumanymas tada gal neblogai, bet manau graziau ziuretusi simetriski..karoliukus siuvai tiesiai ant prisiutu kaspineliu taip?geriausia siuti ant atskiro pagrindo kaspinelius ir atskiro karoliukus-tada gaunasi lygiai ir sege tvirtesne:)
bet smagu kad stengiesi, jei ko nesupranti klausk, padesim:))visom buvo pirma pradzia smile.gif




dekuj supratau na aisku klausiu mokinsiuos. smile.gif
Papildyta:
Giagute grazi sage 4u.gif ...man paaiskinkit kokiu pagrindu reik...ant ko siut karoliukus nes tie pirmi blynai klijavau paskuj siuvau....bet kazkaip netaip dariau. na gal parodysit kur ieskot ...kaip pradet sage.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyciuke22: 04 sausio 2010 - 12:53
dar viena, vakar pabaigta... 4u.gif

Nr. 22
user posted image
Atsakyti