Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

aciu labai, pasinaudosiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
dar keliais darbeliais pasidalinsiu 4u.gif

http://www.facebook....100001242134474

http://www.facebook....100001242134474
Atsakyti
IngaS, tavo jazminai labai grazus, o dar grazesni butu jei jiems daugiau gyvybes ipustum ispkirpdama ju viduje mazucius rutuliukus su plonyciais kotukais. Nekokia is manes photoshopininke, bet norejau pavaizduoti,ka turiu omeny:user posted image
Naturoj jazminai taip ir atrodo jazminas
Atsakyti
dar karta dekoju uz patarimus 4u.gif tikrai gyvybingesni atrodo, kazkaip net i galva neatejo... na, mokinuosi toliau smile.gif
Atsakyti
Nu ir ko užtilusios? 4u.gif
Labai patiko man jūsų temutė. Ir šitą peržiūrėjau ir seną thumbup.gif . Kažkada pati labai mėgdavau karpyt, tai dabar ja noras sukilo vėl šito imtis. Tik aš klijuodavau baltą karpinį ant kokio nors spalvoto ar margo fono, o jūsų dauguma fonas baltas būna g.gif
Na, savo dabų nelabai galiu parodyti, nes nesu jų išsaugojusi. Radau tik vieną tokį mokyklos laikų (nuotrauka nelabai kokybiška, sorry... ):
user posted image
Atsakyti
Super darbeliai! Šaunuolės! Gražu žiūrėt - man belieka tik padūsaut smile.gif
Atsakyti
labukas visoms smile.gif
matau uzsukau ten kur ir reikia... smile.gif
labai labai reikia jusu pagalbos, blush2.gif noriu padaryt karpinio formos atviruka, bet nesuprantu kaip pradet?ar piesini ieskot?ar paciam piest?esu ne kokia pieseja, tad nenoriu rizikuot bereikalingu popieriaus gadinimu unsure.gif kaip jus darot?ar piesini - karpini atsiprinteriuojat ar kaip? nes as turiu atlikt si darbeli kaip dali projekto ir turejau jau atsiskaityt bet jau labai veluoju..,jei kas gali man paaiskint, labai busiu dekinga. 4u.gif
aciu.
Atsakyti
Labuka 4u.gif
as karpinius naudoju tik langams puosti:
user posted image
Vaiku kambariui:
user posted image
gelyte
user posted image
O cia siandieninis darbas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2010 11 27, 22:38)
Labuka  4u.gif
as karpinius naudoju tik langams puosti:
..
Vaiku kambariui:
..



puiku wub.gif labai grazus darbeliai, o man niekaip nedaeina, kaip juos iskarpyti, atsispausdina juodai, tai kai iskerpi reikia dar paklijuoti , kad nebutu juodu liniju g.gif


p.s. to angeliuko as noreciau, gal kokia schemute imanoma gauti/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 lapkričio 2010 - 17:02
Su tais karpiniais čia aukštasis pilotažas doh.gif. Man taip gražu, o niekaip neįkertu kaip tą grožį pasidaryti. Tas angeliukas mane irgi domina. O čia turi būti kažkoks specialus popierius?
Atsakyti
Ingaja,

labai domina shemutes - is kur gauti jas?
juk Kaledos arteja....
Atsakyti
Pora laaaaaabai paprastu nuorodeliu-galite karpyti kartu su vaikuciais.
Angeliukas
Prakartele
Snaiges, angeliukai, besmegeniai etc.
Egle ant roguciu
Snaige
Cukriniai saldainiai riestais galais
Angeliukas ant roguciu
Batas ant stogo
Eglute
Eglutes burbulas
Besmegenis
Meduolis ant roguciu
Elnias su zvakemis ant ragu
Elnias ant roguciu
Sniego burbulas
Dovana ant roguciu
Meduoliai ciuozinejantys nuo kalniuko
Truputeli sudetingesne Nykstukai tempia egle
Pratesiu,kai viska iskirpsite lotuliukas.gif
Atsakyti