Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

Sveikos 4u.gif turiu klausimėlių blush2.gif
kaip suprantu karpot juodą popierių ir klijuojat ant balto blush2.gif
kokio formato dažniausiai popierių naudojat, ar visai nesvarbu, nes galima suklijuoti( nors vientisas turbūt gražiau) g.gif
o kaip padarot kelių spalvų( kaip velykinis kiaušinis) blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 03 20, 20:35)
Va mano karpiniai,kurių dar neišdovanojau,šiandien nufotkinau  lotuliukas.gif

Bus skirtas mamai
user posted image

Sesei
user posted image
Ir tečiui
user posted image
Laukiu kritikos blush2.gif
Papildyta:
Beje,įdomumui pasižiūrėkit ką pasaulis karpo

http://www.jenstark....age=sculpture#0
thumbup.gif super darbeliai, turbūt tokius smulkius pjaustot( o gal karpot) g.gif
Atsakyti
dar klausimėlis- o kokio storumo popierių naudojat, ar galima paprastą , ir geriau vienpusis, ar dvipusis g.gif
nesupykit tik , kad tiek klausimukų 4u.gif
Atsakyti
As naudoju is abieju pusiu juoda, skirta lazeriniams printeriams A4 popieriu. Man jis labai patinka. As spalvota popieriu klijuoju tiesiog po iskirpta dalimi palei juoda krasciuka-blogoje puseje. Manau,kad ir kitos taip daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2010 06 13, 18:07)
As naudoju is abieju pusiu juoda, skirta lazeriniams printeriams A4 popieriu. Man jis labai patinka. As spalvota popieriu klijuoju tiesiog po iskirpta dalimi palei juoda krasciuka-blogoje puseje. Manau,kad ir kitos taip daro smile.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Pora nauju karpineliu:
Melynakoje user posted image
ir Princesos biggrin.gif user posted image Kasara galejau arciau pritraukti, bet kaip dazniausiai atsitinka-klaidos pasimato per velai doh.gif
Atsakyti
Labai faini darbeliai, o tu karpai ar pjaustai ax.gif
Atsakyti
Aciu mirksiukas.gif As karpau su chirurginemis zirklutemis. Pirkau vaistineje, berods uz 8 Lt. Labai astrios,patogu kirpti thumbup.gif
Atsakyti
Mergytes, zinau, kad cia bus klausimas ne i tema, bet nerandu, kur dar paklausti galeciau
Kadangi tema apie popieriu, galvoju, gal kuri zinot, ar imanoma ir jei taip, tai kaip, istiesinti sulankstytus knygos lapus? Paskolino drauge paskaityt knyga, o as dar vienai draugei daviau, tai kai grazino, vos nenugriuvau... Jei butu mano knyga, tiek to, bet dabar kaip nepatogu pries drauge... nesakysiu juk, kad dar kazkam skolinau ir sulankste ta knyga... Labai lauksiu patarimu... 4u.gif
Atsakyti
As nupirkciau nauja,nes sazine grauztu blush2.gif . O sulamdyta popieriu galima istiesinti papurskus gelems ar skalbiniams skirtu purkstuku ir palyginti per virtuvini ranksluoti.
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2010 06 29, 21:43)
As nupirkciau nauja,nes sazine grauztu blush2.gif . O sulamdyta popieriu galima istiesinti papurskus gelems ar skalbiniams skirtu purkstuku ir palyginti per virtuvini ranksluoti.



Tai vat ir man grauzia sazine blush2.gif Viskas butu paprasta, bet ta knyga su autoriaus autografu...

ACIU labai uz patarima, bandysiu patiesint nors siek tiek 4u.gif
Atsakyti
Margaspalvis karpinys "Ieva". Dydis-kiek mazesnis uz A4
user posted image
Atsakyti
Labai fainas darbas/ O tos kojos,tai iš vis pasaka.
Atsakyti