Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

Mimo, tavo darbai kaip visada, žavingi. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2013 02 21, 14:13)
ausriniuks, aciu! As nusipiesiu motyva,ji nufotografuoju ar nuskenuoju, arba imu patinkancia nuotrauka. Tada su nuotrauku apdorojimo programa (paint, photo shop, gimp ar dar kokia kita turite) apvedzioju konturus. Gaunasi kazkas panasaus(cia apvedziota bambuko nuotrauka):
user posted image
Tada i spausdintuva dedu juoda popieriu ir isspausdinu. Atrodo,kad juoda ant juodo turetu nesimatyti, bet matosi! O tada viska iskarpau, klijuoju. Daug darbo, bet man taip dirbti labiausiai patinka. Nes jei tiesiai paisau ant gero popieriaus ir tenka trinti-tai tada popierius pasisiausia,ploneja. Man labiau patinka kompu konturus nusipiesti ir karpyti ispausdinta motyva.


Oi labai jums aciu uz greita ir issamu atsakyma. Butinai pasinaudosiu jusu patarimu
Atsakyti
Lina1985, labai aciu smile.gif ausriniuks, prasom prasom-dziugu,kad padet galejau;)
Atsakyti
Neispasakytai ispudingi ir originalus, mimo, Jusu karpiniai!!! thumbup.gif Jus mano ikvepeja!!! 4u.gif
Atsakyti
~saulyte~, labai aciu. Smagu,kad mano darbai ikvepia karpymui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2013 02 21, 11:40)
Imetu kruva naujesniu karpiniu. Visi Din a3 dydzio, klijuoti ant balto popieriaus,kuris nuotraukose atrodo pilkas doh.gif 
superiniai darbai ,kaip visada thumbup.gif wub.gif vis uzbegu paziureti naujienu biggrin.gif
Atsakyti
dominyka3, aciu uz silta zodi. Artistas gyvena is ziurovu plojimu smile.gif
Atsakyti
sveika. gal kas gali pasidalinti karpiniu sablonomis
Atsakyti
jei cia buvo man-tai as neturiu sablonu. as karpiniu konvejeriu nekerpu ir masine gamyba neuzsiimu...
i narsykle ivesk "papercut pattern"-ismes visokiu pavyzdziu,kuriuos galima atsispausdinti ir karpyti.
Atsakyti
aciu, jau po truputi bandziau...
Atsakyti
Nuostabus meno kuriniai is popieriaus
Rogan Brown
Atsakyti
Keliu temukę aukštyn. O kur mūsų auksarankės dingusios?

Mimo, tikrai nuostabūs kūriniai thumbup.gif . To puslapio nuorodėlėse ir daugiau grožybių galima pažiūrėti.
Atsakyti