Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

Krita, pagaliau visi darbai vienoje vietoje. Saunuole!
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2013 01 19, 13:26)
Krita, pagaliau visi darbai vienoje vietoje. Saunuole!

Tai jau senai turiu tą albumą. Bet nerodžiau. O dabar pagalvojau,gal kam įdomu bus pažiurėt,nes ten nemažai pamokėlių yra.

http://www.facebook....aja?ref=tn_tnmn kviečiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krita: 19 sausio 2013 - 20:53
Iš kartono bigsmile.gif
http://www.youtube.c...p;v=Q-WM-x__BOk
Atsakyti
pašnekutė, superinis video-man labai patiko. As irgi internete radau popieriniu grozybiu:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 01 27, 20:10)
Labai įspūdinga, tik čia ne iš kartono, o iš PVC plokščių, pjaustytų lazeriu. mirksiukas.gif
Šaltinis.
Atsakyti
Sveikos merginos, labai zaviuosiu jusu darbais, jie nuostabus, kruopstus, vercia aikcioti.
Gal galit man padeti, reikia vaikui i darzeli sukurti is bet kokios technikos Lietuvos veliava, tai as noreciau kazka iskarpyti, sakyciau kokia pili su pleviasuojancia veliava, ar kazka panasaus. Gal galit kuri kokiu nor pavyzdziu ideti, buciau labai dekinga. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Galima iskarpyti Gedimino pilies boksta -juoda pilis-balti langai ir virsuje plevesuojanti trispalve. Pilnas guglas nuotrauku wink.gif
Atsakyti
Labai aciu uz patarima
Atsakyti

Keliu temuke i virsu ir tuo paciu rodau ka karpau vis prisesdama. Mano darbeliai paprasti, matyti, spausdinti is interneto. As juos karpau is paprasto spalvoto kartono. Kol kas tik karpau ir dedu i papkute. blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Imetu kruva naujesniu karpiniu. Visi Din a3 dydzio, klijuoti ant balto popieriaus,kuris nuotraukose atrodo pilkas doh.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
[quote=mimo,2013 02 21, 11:40]
Laba diena, visi jusu dabeliai vau thumbup.gif . GAl galit patarti, kaip piesini perkelti ant juodo popieriaus, kad matytusi konturai ir butu galima karpyti. Bucau dekinga uz atsakyma. ax.gif
Atsakyti
ausriniuks, aciu! As nusipiesiu motyva,ji nufotografuoju ar nuskenuoju, arba imu patinkancia nuotrauka. Tada su nuotrauku apdorojimo programa (paint, photo shop, gimp ar dar kokia kita turite) apvedzioju konturus. Gaunasi kazkas panasaus(cia apvedziota bambuko nuotrauka):
user posted image
Tada i spausdintuva dedu juoda popieriu ir isspausdinu. Atrodo,kad juoda ant juodo turetu nesimatyti, bet matosi! O tada viska iskarpau, klijuoju. Daug darbo, bet man taip dirbti labiausiai patinka. Nes jei tiesiai paisau ant gero popieriaus ir tenka trinti-tai tada popierius pasisiausia,ploneja. Man labiau patinka kompu konturus nusipiesti ir karpyti ispausdinta motyva.
Atsakyti