Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

cia vienpusis karpinys senokai karpytas

user posted image

cia toks paprastesnis

user posted image

visi buvo karpyti A4 formato
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitazi: 20 gruodžio 2012 - 13:35
QUOTE(mimo @ 2012 12 19, 09:48)
Krita, kam tu priskirtum karpinius: Grafikai , Illustracijai ,  Koliazui , Mixed Media ? ir kaip rusiskai yra karpiniai-Силуэт? Kai ivedu si zodi i  gugle-tai ismeta seselines nuotraukas-siluetus, bet ne karpinius. Aciu uz atsakyma!


Dar jei leistumete ikisti savo trigrasi smile.gif tai rusiskai kiek turiu apie karpinius knygeliu rasoma Бумажные вырезки

O karpiniu menas man rodos siejamas su GRAFIKA, net ir Lietuvos tautodailininku sajunga taip skelbia
http://www.lietuvost...rpiniai-grafika
Atsakyti
Man labai patiko Jurgita Jūsų karpiniai .
Atsakyti
user posted image vienas iš paskutiniųjų mano darbų
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2012 12 20, 15:57)
Man labai patiko Jurgita Jūsų karpiniai .

aciu uz pagyrima 4u.gif

o Jusu darbeliai irgi ziauriai grazus ir tokie lietuviski... as vis pasvajoju, bet taip nesigauna tokiu issipiesti ir susikurti... o kopijuoti tai schmoll.gif

bet cia turbut ir slypi zmoniu savitumas ir isskirtinumas, jug smagu paziurejus i darbus atpazinti kas juos sukure.

Visoms karpytojoms graziu, jaukiu, siltu, ramiu Kuciu ir kuribingu ateinanciu metu.
Atsakyti
Su Naujais Metais!!! Nauji metai - nauji veidai. biggrin.gif
Noreciau jungtis i jusu buri, nes kazkaip pastaruoju metu tiesiog vidinis balsas pakuzdejo apie karpiniu magija. Perskaiciau visa temuke ir likau be galo suzaveta. Nuostabiai grazu ir tuo paciu trapu!!! bigsmile.gif Ir pati pradejau meginti karpyti. Kol kas pavyko iskirpti po vaizdeliu atvirukams. Nors sventes jau pasibaige, bet as kaip ta zirafa - viskas paveluotai. biggrin.gif
Be proto suzavejo kirigamis, juodi vaizdai ant balto popieriaus. Dabar buvau atsispausdinusi ant paprasto vaikams skirto spalvoto kartono. Grazu...bet kai kerpu ar pjaustau, tai matosi balti krastai(kaip suprantu tas spalvotas popierius yra dazyta ar kazkaip spalva padengtas, kad viduriukas baltas). Tai turbut negerai ir negeras popierius? doh.gif
Dabar labai noriu pameginti atsispausdinti ant juodo popieriaus ir pameginti ta juodo-balto efekta. ax.gif
Kur jus perkate juoda popieriu - ar buna jo paprastuose knygynuose ar kanceliariniu prekiu skyriuose?
Karpau su manikiurui skirtomis zirklutemis, o pjaustau su popieriui skirtu pailgu peiliuku.Visur ieskojau apvalaus tokio kaip piestukas, bet neradau pirkti. O kur perkate skalpeliukus? blush2.gif
Atleiskite, uz tokia galybe klausimu, bet pradzioje viskas neaisku. blush2.gif
Atsakyti
As skalpelius perku Pasidaryk Pats,yra netoli kasu.
Atsakyti
Visa savaitgali karpiau, pjausciau, karpiau ir... keikiausi... blush2.gif doh.gif Meginau ir smulkesnius paveiksliukus, ir stambesnius, ir kopijuotus, ir savo interpretacijas... schmoll.gif Man nepatinka galutinis rezultatas. Tiesios linijos kaip ir nieko iseina, bet jau kur reikia apvalumo, tai niekaip neiseina graziai iskirpti ar ispjauti:pjaunant apskritimas darosi kampuotas, o jei kerpu, tai pats popierius kazkaip krasteliai nelygiai apsilanksto.Gal mano popieriaus peiliukas ( pirkau senukuose paprasta) neastrus, nes norint kazka smulkaus ipjauti, tai velia, plesia popieriu. Neisivaizduoju kaip jus iskarpote ar ispjaunate smulkius vaizdus? O gal mano popierius negeras? Karpiau kopijavimo, plona spalvota, karpiau, pjausciau spalvota kartona, bet norimo rezultato negavau. Ka ne taip darau? Puikiai zinau, kad truksta patirties, bet po tokiu ismeginimu jau dingsta noras. verysad.gif O taip norejau issikirpti koki peizazo epizoda, kad galeciau isireminti.
Mergaites, patarkite, prasau, ka ne taip darau? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~saulyte~: 06 sausio 2013 - 20:04
Visi paskutinieji tiesiog nerealus...
Norejau paklausti kaip jus sukuriat piesinini karpymui? Ar jus issipiesiat ant popieriaus, ar cia jau piesiniai nuo kazkur kopijuoti? Ir dar norejau paklausti, ka pasidedat po popierium, kai pjaustot? Ar koki specialu paduka, ar medine lentute?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2013 01 06, 22:02)
Visa savaitgali karpiau, pjausciau, karpiau ir... keikiausi...  blush2.gif  doh.gif Meginau ir smulkesnius paveiksliukus, ir stambesnius, ir kopijuotus, ir savo interpretacijas...  schmoll.gif Man nepatinka galutinis rezultatas. Tiesios linijos kaip ir nieko iseina, bet jau kur reikia apvalumo, tai niekaip neiseina graziai iskirpti ar ispjauti:pjaunant apskritimas darosi kampuotas, o jei kerpu, tai pats popierius kazkaip krasteliai nelygiai apsilanksto.Gal mano popieriaus peiliukas ( pirkau senukuose paprasta) neastrus, nes norint kazka smulkaus ipjauti, tai velia, plesia popieriu. Neisivaizduoju kaip jus iskarpote ar ispjaunate smulkius vaizdus? O gal mano popierius negeras? Karpiau kopijavimo, plona spalvota, karpiau, pjausciau spalvota kartona, bet norimo rezultato negavau. Ka ne taip darau? Puikiai zinau, kad truksta patirties, bet po tokiu ismeginimu jau dingsta noras.  verysad.gif O taip norejau issikirpti koki peizazo epizoda, kad galeciau isireminti.
Mergaites, patarkite, prasau, ka ne taip darau? ax.gif


Jei jau peiliukas plešia popierių, ta čia jis ir kaltas. Dėl to ir kmpuotos lenktos linijos išeina - peiliukas susstuma truputį popieriaus ir pakeičia kryptį. Patariu nusipirkti gerą skalpeliuką. Aš šiuo metu naudoju šį http://www.officeday...rchparam=peilis
Tai patariu tokį ar kitokį panašų įsigyti.

O šiaip dar patarimas - kai iškarpysite/išpjaustysite, jei netenkins rezultatas, pabandykite darbelį paprasčiausiai lygintuvu išlyginti, pats karpinys pasidarys standesnis reminimui, o ir linijos truputį išsitiesins smile.gif
Atsakyti
as savo karpinukus issipiesiu is galvos, tiesiog man labiausiai patinka karpyti medzius tai vis kitokius issipiesiu. O del peiliuko tai labai atsiprasau nes niekad nesu karpiniams jo naudojusi tai ir patarti negaliu. As naudoju zirklutes pirktas Eurokos parduotuvei tik pries pirkdama gerai gerai apziuriu (kiek tai imanoma per ipakavima) kad abu smaigaliukai butu gerai suvesti, vienodo ilgumo ir nebutu tarpelio. Pasitaiko visko, bet kai jau turiu ju kokias 5 tai atsirenku kurios mieliau kerpa:)
Atsakyti