Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

Iš principo nulaužiamu peiliuku irgi nesiskundžiu, bet gal skalpelis, būdamas apvalesnis, mieliau gula tarp pirštų (kaip pieštukas) ir taip būtų lengviau visokias lenktas linijas išraižyt. happy.gif
O kaip dėl tų kitokių formų geležčių - pvz., suapvalintų ar kvadratinių, gal žinot, kam jos skirtos? Mąstau, ar įvairesnį rinkinuką pirkt, ar vienarūšį. Šiaip visokiais dalykėliais tenka užsiimt, ko gero, ūkyje praverstų ir kitokios. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 08 lapkričio 2012 - 02:15
Man visokios lenktos linijos, apskritimukai graziausiai issikerpa su zirklutemis. Su zirklemis as "jauciu" ka ir kaip kerpu,o skalpelis tiesiog rezia linija. Jis yra labiau pagalbininkas. Su zirklemis karpyti karpiniai atrodo apvalesni, gyvesni,o skalpeliniai-kampuoti. Pabandykite ta pati motyva iskarpyti vien zirklemis ir ispjaustyti vien skalpeliu-pamatysite didziuli skirtuma.
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2012 11 08, 12:41)
Man visokios lenktos linijos, apskritimukai graziausiai issikerpa su zirklutemis. Su zirklemis as "jauciu" ka ir kaip kerpu,o skalpelis tiesiog rezia linija. Jis yra labiau pagalbininkas. Su zirklemis karpyti karpiniai atrodo apvalesni, gyvesni,o skalpeliniai-kampuoti. Pabandykite ta pati motyva iskarpyti vien zirklemis ir ispjaustyti vien skalpeliu-pamatysite didziuli skirtuma.

Pilnai pritariu
http://www.ukrvytynanka.com.ua/ru/- ar buvai cia mimo?
Atsakyti
krita, man nezinomas puslapis. einu pasizvalgyt:) aciu 4u.gif
Atsakyti
krita, gal tu zinai su kokiomis medziagomis dirba Мирослав Коваль (Украина)? Vietomis susidaro yspudis,kad tai ne popierius,o keramika. Kai kurie jo darbai man LABAI patiko.
Lietuviu meninkai uzsienio kolegoms tikrai nenusileidzia-darbai yspudingo kruopstumo...kad man tiek rolleyes.gif
Atsakyti
tai ten jo nebera.Nežinau. O manę ten ar atpažinai?
Atsakyti
krita, zinoma atpazinau! Tu turi savita braiza smile.gif
Mano mineto meninko darbus gali cia pamatyti: http://www.ukrvytyna...novi-imena.html
Atsakyti
aaaa supratau. Man taip pat įdomu, kaip jis tai daro, kaip degina. reiks paklaust.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Grazu! Krita,o tu savo karpinius klijuoji? As turiu nauju karpiniu, bet pasirodysiu gal tik kitais metais,nes jie skirti parodai. Jei su paroda neisdegs-tai anksciau pasirodysiu.
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2012 11 12, 10:24)
Grazu! Krita,o tu savo karpinius klijuoji? As turiu nauju karpiniu, bet pasirodysiu gal tik kitais metais,nes jie skirti parodai. Jei su paroda neisdegs-tai anksciau pasirodysiu.



Taip, su Lipalo klijais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krita: 30 lapkričio 2012 - 13:44
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti