Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

pilarasal, kaip gražu wub.gif , pasirodysiu ir aš savo darbelius

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Aciu 4u.gif Na tavo irgi ne prastesni, labai kruopsciai bigsmile.gif
Atsakyti
Nuo birželio pradžios Vilniuje prasidės popieriaus karpinių kursai, daugiau info galit pasiskaityti čia. Gal kartais bus įdomu pabandyti. 4u.gif
Atsakyti
Gal ir ne visai į temą, bet vis apie popierių - norėjau paklausti ar esate kas bandę Martha Stewart dekoratyvinius skylamušius? Labai norisi išmėginti, bet kaina šiek didoka, tai norėtųsi pirma kokių atsiliepimų rasti.... Jei kas bandėt, būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėte savo įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
Karpiniai labai gražu, pati nemažai esu jų iškarpiusi, ypač mėgstu karpyti snaiges 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas gali pagelbėti man? Gal kas turi krikšto tema kokį neitin sudėtingą piešinuką tinkamą karpiniui? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2011 02 21, 22:38)
Sveikos. Siulau prisiminti vasara ir pieva su drugeliais smile.gif
mano naujausias darbelis blush2.gif
user posted image




o kaip ispjaustyti tokius smulkius drugeliu sparnelius?
Atsakyti
smile.gif tiesiog imti peiliuka ir pjaustyti mirksiukas.gif na nera jie cia tokie jau ploni ir smulkus, yra merginos kur zymiai smulkesnius ir kruopstesnius darbelius daro iki kuriu man kaip iki menulio. smile.gif
Atsakyti
http://www.ukrvytyna...tera-litvy.html Kviečiu užsukti.
Atsakyti
Klausimas toms, kurios pjausto, ne karpo:

ar skalpelis kaip nors kokybiškiau pjausto nei tas pigus kanceliarinis nulaužiamas/ištraukiamas peiliukas? Pjaustau miniatiūrinius pjaustinukus (2 x 3 cm ir pan.). Kol kas tik tą kanceliarinį naudoju, pamąsčiau, jog skalpelį gal patogiau laikyt... O gal ir dar kas nors jo naudai? smile.gif
Atsakyti
As nors ir karpytoja, bet kartais ir skalpelio griebiuosi. Naudoju toki,kaip nuotraukoje-man patogus. Gelezte nenusilauzia,o pakeiciama,kai atsimpa.
user posted image
Atsakyti
Sveikos
As irgi naudoju skalpeli toki, kaip mimo. Esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti