Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

http://img79.imagesh...73/89526880.png
Sveikos
Atsakyti
Keliu tema i virsu yahoo.gif
user posted image A4 formato juodai baltas karpinys...nekokioje sviesoje fotografavau-nepykit uz kokybe.
O cia nepriklijuotas A3 juodai baltas:
user posted image
Atsakyti
Žodžiais tokio grožio neįmanoma apsakyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif kaip aš ankščiau nepamačiau šitos temelės.... labai mėgstu karpyti,tik turiu bėda- viską išdovanoju biggrin.gif greitu metu įkelsiu savo darbelių smile.gif


tikiusi priimsit į būrelį blush2.gif
Atsakyti
Va mano karpiniai,kurių dar neišdovanojau,šiandien nufotkinau lotuliukas.gif

Bus skirtas mamai


user posted image

Sesei


user posted image


Ir tečiui


user posted image



Laukiu kritikos blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 03 20, 22:21)
Va mano karpiniai,kurių dar neišdovanojau,šiandien nufotkinau  lotuliukas.gif

Bus skirtas mamai
user posted image

Sesei
user posted image
Ir tečiui
user posted image
Laukiu kritikos blush2.gif






Beje,įdomumui pasižiūrėkit ką pasaulis karpo

http://www.jenstark....age=sculpture#0
Atsakyti
user posted image
Tas pirmas darbas.
Labai jau panašus į mano karpinį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2010 03 21, 11:22)
user posted image
Tas pirmas darbas.
Labai jau panašus į mano karpinį lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



thumbup.gif pavogiau nezinodama is taves eskiza biggrin.gif mano tokios paieskos ir buna visur nete per googla biggrin.gif tik nukirpau drugelius smile.gif
Atsakyti
Skaiiiste, labai patiko karpinys skirtas sesei, pasakiskas smile.gif
Is mimo naujuju tai labai idomus tas su skeciais smile.gif
Atsakyti
Skaiiistė, man graziausias tas,kuris skirtas teciui thumb_yello.gif -Megstu tokius persipynusius lyg voratinkliai karpinius-labai grazus darbelis. Tas, su medziu irgi labai grazus, tik man trugdo paneles plaukai-jie per daug stori ir sustabareje. Suprantu,kad jie turetu buti lyg medzio saku tasa, bet man medzio sakos plastiskesnes uz plaukus. Nesupyk uz kritika-nepaisant pastabu, zaviuosi tavo darbeliais. Lauksim nauju ploja.gif
Papildyta:
p.s. aciu visoms uz malonu zodi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2010 03 21, 22:44)
Skaiiistė, man graziausias tas,kuris skirtas teciui thumb_yello.gif -Megstu tokius persipynusius lyg voratinkliai karpinius-labai grazus darbelis. Tas, su medziu irgi labai grazus, tik man trugdo paneles plaukai-jie per daug stori ir sustabareje. Suprantu,kad jie turetu buti lyg medzio saku tasa, bet man medzio sakos plastiskesnes uz plaukus. Nesupyk uz kritika-nepaisant pastabu, zaviuosi tavo darbeliais. Lauksim nauju  ploja.gif
Papildyta:
p.s. aciu visoms uz malonu zodi smile.gif



Uo,pati net nebuvau atkreipus dėmesio dėl plaukų...reikia pripažinti - taikliai pastebėta. Ačiū už kritiką ir pagyras smile.gif šiandien įdėsiu naujų darbų...greit baigsiu karpyt 4u.gif
Atsakyti
Va mano šiandieniniai 4u.gif

user posted image




user posted image
Atsakyti
Skaiiistė, paprasti, kuklus ir grazus thumbup.gif .Man ypac gelytes patinka-pabandysiu kazka panasaus pakarpyt. Pirmajame sakyciau kaire puse per daug nurezei...ir dar virsuje desineje linija padailinciau. As ryt nauju imesiu
Atsakyti