Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

QUOTE(krita @ 2012 01 14, 16:08)


As turiu ta pjaustymo kilimeli. Taip laikui begant jis susipjausto, kitaip ir buti negali. Bet as esu patenkinta ir tikrai daug ji naudoju.
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2012 01 14, 09:08)
Mane domina atsilepimai apie ji.Ar nepalieka liniju po pjaustymo?Kas gamintojas,kokia kaina ir kur pirkote.
Turėjau panašią pjaustymo lentą prieš kokius 10 metų, tikrai daug ant jos pjausčiau - po 6 metų net perleidau ją vienai studentei, kuri dar kelis metus sėkmingai ja naudojosi... Deja, nepamenu, kokios firmos ji buvo - kažkokia vokiška. Mokėjau nepigiai, bet ir daiktas buvo tikrai kokybiškas... Viena pusė buvo juoda, kita - pilka... rolleyes.gif Siūlau tiesiog nepirkti pigiausio varianto, pasidomėti alternatyvomis. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(krita @ 2012 01 14, 16:08)
Mane domina atsilepimai apie ji.Ar nepalieka liniju po pjaustymo?Kas gamintojas,kokia kaina ir kur pirkote. Nes as tai nepatenkinta
http://www.spalvunam...is-45x60cm.html
aš turiu šita.Man jis nepatinka


Linijos po pjaustymo lieka, bet man jos netrukdo mastau.gif Paviršius ten, kur pjaustyta, šiurkštesnis, bet tikrai jokio nepatogumo nesukelia. Jei norit galiu nufotografuoti kaip tos pjaustymo linijos ant maniškės lentos atrodo? Gamintas Japonijoje NT Cutting Mat. Pirkau Oze esančioje parduotuvėje Hobis/Dovanos/Žaidimai prieš pusantrų metų, kainavo virš 40 Lt. Žodžiu, bendroj sumoj, aš ja tikrai patenkinta smile.gif
Atsakyti
O kiek dauk komentarų. Labai Jums nuoširdžiai dėkoju. Aš net naują temą atidariau.Manau ji bus reikalinga,kaip Jus manote?Nes apie įrankius aš tokios (atskirai) temos nemačiau.
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Labas rytas,

Man regis as cia nedejau dar siu darbeliu. Daryti senokai jau, kvietimas i musu vestuves ir kedute-pakvietimas.

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vetute: 15 sausio 2012 - 10:44
Mergaitės, kuri apsiimtu panašų grožį padaryt? Reiktų panašių pakvietimų apie 30-40vnt. paveikslėlio neturim, bet mintis irgi panaši medžiai, užrašas. Parašykite į až ir kaina žinoma domina blush2.gif
http://pinterest.com...02833346831523/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepuzis: 17 sausio 2012 - 08:28
Pasidomejau, tai man regis cia lazeriu ispjaustyta smile.gif ieskosiu firmu kurios galetu pagelbet.
Atsakyti
QUOTE(liepuzis @ 2012 01 17, 09:49)
Pasidomejau, tai man regis cia lazeriu ispjaustyta smile.gif ieskosiu firmu kurios galetu pagelbet.

formoje tai kaina bus manau didele.
Atsakyti
Labas vakaras mergaites, per google susiradau jusu temute, nuostabius dalykus kuriate 4u.gif Mimo kaip apsidziaugiau pamaciusi pazystama bigsmile.gif
Norejau Jusu paprasyti- paklausti, gal netycia paukscio narvelio sudetingesni piesiniuka koki turite blush2.gif
Atsakyti
Astynute,
nezinau ar tiks kas is nuorodu. Ten narveliai gan paprasti, bet galima dar kokiu tiurliurliuru (grazus zodis lotuliukas.gif ) nupiesti ir iskirpti.
Narvelis1
Narvelis2
Narvelis3
Narvelis4




QUOTE(astynute @ 2012 01 22, 00:06)
Labas vakaras mergaites, per google susiradau jusu temute, nuostabius dalykus kuriate 4u.gif Mimo kaip apsidziaugiau pamaciusi pazystama  bigsmile.gif
Norejau Jusu paprasyti- paklausti, gal netycia paukscio narvelio sudetingesni piesiniuka koki turite blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Pumma78 @ 2012 01 10, 01:49)
4u.gif  NOriu paklausti tu, kurios pjausto peiliukais ar skalpeliais - ka pasidedat po "pjaustiniu", koki pagrinda?  4u.gif


Naudoju organini stikla stabilu tvirta ir pjuvio vietu nesijaucia laaaabai ilgaamzis dalykas

o stai rezultatai pranoksta lukescius
Atsakyti
Kruva nauju karpiniu. Vienas nestandartinio dydzio, kiti din a3, din a4 formato
user posted image
Cia detaliau:user posted image
Atsakyti