Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

Sveikos.Darau atviruką ir iškilo toks kausimas.Kaip jūs iškerpat mažyčius apskritimus,dar mažesnius,nei su skylamušiu ?Man niekaip gražiai nesigauna doh.gif
Atsakyti
pašnekute, labai grazus darbelis 4u.gif
chasmina13, as bedu skylute su zirklemis ir aplinkui apkarpau (zirkliu galiukais).
Atsakyti
Aš taip pat darau,bet patys mažiausieji rutuliukai gražiai nesigauna.Tikriausiai tobulintis reikia blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal turit kokių nesudėtingų kalėdinių karpinių. Kiek randu, gan sudėtingi, o man, kaip pradedančiajai reiktu ko nors paprastesnio 4u.gif
Norėčiau kokios eglutės ar kalėdų senio smile.gif beje, ką vesti googlėj, kad tokių išmestų? blush2.gif mėginau 'stencil' , 'silhouette' , bet nieko paprasto beveik neradau...
Atsakyti
QUOTE(Tikky @ 2011 12 15, 12:44)
Sveikos, gal turit kokių nesudėtingų kalėdinių karpinių. Kiek randu, gan sudėtingi, o man, kaip pradedančiajai reiktu ko nors paprastesnio  4u.gif
Norėčiau kokios eglutės ar kalėdų senio smile.gif beje, ką vesti googlėj, kad tokių išmestų? blush2.gif  mėginau 'stencil' , 'silhouette' , bet nieko paprasto beveik neradau...

iš tikro yra sunku rasti. Aš savo langams tai kaip ir neradau kažko ypatingo. O ieškojau ir "paper cuttings", ir "santa cuttings". Ieskojau per vaizdus, o po to lįsdavau į blog'us.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 15 gruodžio 2011 - 15:16
Ankstesnese temose buvo daug nesudetingu kalediniu karpinuku. Reikia tik paieskoti. 4u.gif
Atsakyti
Žiūrinėju vieną, kitą paveiksliuką ir atrodo, kad jiems kažko trūksta smile.gif na, mėginsiu ieškoti toliau smile.gif
Atsakyti
Ir primityvius motyvus galima patiuninguoti-kazka savo dapiesti, daugiau skyluciu ar juosteliu iskirpti, ar daryti ivairiaspalvi karpini-galimybes beveik neribotos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chasmina13 @ 2011 12 14, 11:17)
Aš taip pat darau,bet patys mažiausieji rutuliukai gražiai nesigauna.Tikriausiai tobulintis reikia blush2.gif


Mazom skylutem galima skylamusi paciam pasigamint tereikia senos radio antenos ja isardai ir pati smulkiausia vamzdeli isiemi ir atsargiai uzastrint viena gala reik
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2011 11 21, 21:05)
Aciu uz gerus zodzius mano adresu. Patarciau nusipirkti paprasta  kanceliarini peiliuka ir viskarodau savo pagalbininkus
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image



Senukuose visa skalpeliu (peiliuku) rinkini galima isigyt nuo pacio smulkiausio iki placiausio yra adatu ivairiu storiu komplekte su tuo rinkinuku tikrai dauk gali ir prieisi net maziausia detale
Atsakyti
QUOTE(chasmina13 @ 2011 12 13, 15:19)
Sveikos.Darau atviruką ir iškilo toks kausimas.Kaip jūs iškerpat mažyčius apskritimus,dar mažesnius,nei su skylamušiu ?Man niekaip gražiai nesigauna doh.gif


dar budas apskritimam daryt geras ir svarus ikaitint vielute iki raudonumo ir pradegint as bent jau su madzio degintuvu jas darau ir labai taisiklingos gaunas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2010 01 08, 21:58)
O kaip as noriu pradeti karpnius- tik mastau, ar popierius tas plonas turi buti ar storesnis, ar pjaustot reztukais ar karpot zirklutemis?



viskas priklauso nuo igudziu ir uzsispirimo bet pirmiausia pradet patarciau su vatmanu t.y jis storesnis uz paprasta kancelerini spauzdinimo popieriu o ir su skalpeliu ji lengviau ipjaut svaresne pjuvio vieta zirklutemis ribotas priejimas biggrin.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Visai jau pamirštos užuolaidėlės.Pabandžaiu prisiminti
Atsakyti