Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

Mimo, viskas labai miela, bet ypatingai mums su mažąja dukryte zuikutis patiko wub.gif .
Atsakyti
gal turite ideju karpiniui tinkanciam puosti langus kaledoms?
Atsakyti
Onele, aciu smile.gif ! BUCI-tikrai rasi perzvelgusi karpiniu tema.
Atsakyti
Sveikos auksarankės- karpinių megėjos, visų darbeliai nuostabūs, o jau mimo ir krita- tai visai be žodžių aš likau sužavėta wub.gif

Kažkada seniai gal prieš 12m. pati piešiau ir karpiau ant langų žiemos motyvus,- kaip pasaką. D wub.gif abar norėčiau t.p. pasipuošti namus prieš šventes.
Patarkit prašau, ar nurodykit kokią internetinę parduotuvę kur galėčiau nusipirkti pjaustymo įrankių ax.gif
Labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios blush2.gif Mano jaunėlė taip pat labai mėgsta karpyti ir manau jai tikrai gerai sekasi biggrin.gif Įvertinkite jos darbus ax.gif http://www.facebook....2...5654&type=3
Atsakyti
QUOTE(raganute.margarita @ 2011 11 21, 19:29)
Sveikos, mielosios  blush2.gif    Mano jaunėlė taip pat labai mėgsta karpyti ir manau jai tikrai gerai sekasi  biggrin.gif  Įvertinkite jos darbus  ax.gif http://www.facebook....2...5654&type=3

man nuorodos neatidaro... labai gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 11 21, 17:41)
Sveikos auksarankės- karpinių megėjos, visų darbeliai nuostabūs, o jau mimo ir krita- tai visai be žodžių aš likau sužavėta  wub.gif

Kažkada seniai gal prieš 12m. pati piešiau ir karpiau ant langų žiemos motyvus,- kaip pasaką. D wub.gif abar norėčiau t.p. pasipuošti namus prieš šventes.
Patarkit prašau, ar nurodykit kokią internetinę parduotuvę kur galėčiau nusipirkti pjaustymo įrankių  ax.gif
Labai dėkoju  4u.gif

Aciu uz gerus zodzius mano adresu. Patarciau nusipirkti paprasta kanceliarini peiliuka ir viskarodau savo pagalbininkus
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu uz komplimentus!
raganute.margarita- as nesu FB, tad nematau ir nuotraukeliu. Jei nesunku-ikelk jas tiesiogiai i foruma.
As karpau chirurginemis mazomis zirklutemis-jas galima rasti vaistineje 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Trumpai pasivaikščiojau po temą.. dievuliau, kokių grožių galima padaryt wub.gif
Mane per google čia atvedė, nes ieškau Kalėdų senelio ar nykštukų kokio nors karpinio, gal net aplikacijos, gan nesudėtingų, langams papuošti. Turėjau užpernai tokius fainus nykštukus su maišais.. nu kur nudėjau, negaliu niekaip rasti..
Gal kas turėtumėt ką nors po ranka iš nykštukų temos? 4u.gif ačiū iš anksto.
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kokių nors gražių stačiakampio formos karpinių ornamentų? arba snaigių nedidelių? 4u.gif
Atsakyti
O mane sniego trūkumas paveikė, tai radau nete tokį grožį ir išsikarpinėjau vakare teliką bežiūrėdama. Dydis - kaip mobilaus telfono, paguldyto ant šono. Žodžiu, smulkutis ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 12 03, 18:40)
O mane sniego trūkumas paveikė, tai radau nete tokį grožį ir išsikarpinėjau vakare teliką bežiūrėdama. Dydis - kaip mobilaus telfono, paguldyto ant šono. Žodžiu, smulkutis  ax.gif
user posted image

gražu
Atsakyti