Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

QUOTE(Skaiiistė @ 2011 03 29, 22:05)
Klijuoju pieštukiniais klijais..bet viso karpinio netepu. Kaip čia pasakius, aš karpinį pataškuoju , taškeliai kampučiuose, biški viduryje, tik tiek kiek reikia,kad karpinys gražiai laikytųsi. O jei karpinį rėminsi,tai išvis užtenka vieno taškiuko per vidurį ir viskas,rėmelyje jis puikiai prisiploja prie stiklo ir neslankioja.

Supratau, o ką daryti tokiu atveju, jeigu karpinį noriu daryti kaip atviruką? Ta prasme karpinys bus atviruko vaizdas.
Atsakyti

QUOTE(Skaiiistė @ 2011 03 29, 19:23)
Vilniuje yra "POPIERIAUS PASAULIS" Savanoriu pr. 16

kažkada tikrai būdavo didelių formatų lapų. Gali pasiskambinti pasiklaust.


dekui, bandysiu
4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kas galite pasidalinti idėjomis Velykoms? blush2.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Naujas karpinys.Uzklijuotas ant balto pagrindo, kuris nuotraukoje gavosi margas doh.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki. Noriu mamai , mamos dienos proga ka nors iskarpyt. Geriausiai pavasarisko. Gal pasiųlymų?
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2011 04 05, 10:19)
Naujas karpinys.Uzklijuotas ant balto pagrindo, kuris nuotraukoje gavosi margas doh.gif
JUS kaip visada - puikus darbelis wub.gif ( ar pati piesi ir karpai,ar ieskaisi?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominyka3: 29 balandžio 2011 - 18:55
user posted image mano darbas
Atsakyti
krita, labai mielas jusu darbelis.
dominyka3, as ir pati paisausi ir kopijuoju kitus menininkus smile.gif
Atsakyti
Na fantastika... Jau Mimo tai sedevrai, man tos moterys su fantazijos elementais suzavejo wub.gif

As norejau paklausti, o kur juos panaudojat? Negi tik uzklijuojat ant kito lapo ir reminat ? Man taip grazu, noreciau tokiu ant sienos dar kur nors... be dideliu smile.gif Cia pagrinde atvirukams, sveikinimams kazkokiu formatu ar placiau panaudojate?
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2010 03 23, 12:40)
Kaip zadejau, rodausi su naujais karpiniais. Nors sita dar praeitais metais karpiau: user posted image.
Cia toks paprastenskas:user posted image
Ir dar vienas paprastas,kuris ziauriai lygintuvo prasosi-klijavau per skystai klijais-tai susibangavouser posted image


Labukas, karpiniu myletojos wink.gif
Primiausia noriu pazerti komplimentu Mimo'ukui uz puikius karpinius. Noriu paprasyti karpytu moteryciu shemuciu wink.gif Is anxto labai dekoju wink.gif

Mergytes, o kokio storio popierius tinkamiausias karpyti, pjaustyti? Ar to popieriausi yra visokiu spalvu ir kur palankiausiomis kainomis butu galima nusipirkt Kaune? Is anxto aciu uz ats wink.gif
Atsakyti
Džiuga+, labai malonu,kad patinka mano karpiniai blush2.gif Didzioji dauguma yra DIN a4 ar DIN a3 formato,o atviruciu nedarau. Ant atvirutes karpinys atrodo labai liudnai...lyg laidotuvems butu skirtas. Nesvarbu,koks smagus motyvas bebutu. Namuose stovi vienas vienintelis karpinelis,o kiti kabo ant svetimu sienu-dovanoti arba parduoti.
Gothi, as schemuciu neturiu-viska piesiu, perpiesiu ant popieriaus, tada karpau. As naudoju gan stora lazeriniams spausdintuvams skirta juoda popieriu. Man su juo smagiausia dirbti-labai patvarus. Siulyciau isbandyti ivairiausio storio popieriu ir apsistoti ties tuo, kuri maloniausia karpyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Visu tooookie grazus karpiniai! wub.gif

Noreciau savo vestuviu kvietimus pasidaryti, iskarpyti drugeli ant kvietimo unsure.gif labai grazu toks http://imageshack.us...babypink2a.jpg/ , bet nezinau kur rasti sablona tokio dvieju sluoksniu drugelio, gal galit padeti surasti? 4u.gif nebutinai toki pat, bet kad butu nesunku iskirpti, nemoku sudetingu karpyti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikky: 25 rugpjūčio 2011 - 13:14