Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

Sveikos karpinių mėgėjos. Kadangi užbaigiau senąją tema tai užvedžiau nauja, kad temelė išliktų

Senoji tema:
http://www.supermama...howtopic=152638

Keletas karpinių pavyzdžių

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veridiana: 10 gruodžio 2009 - 23:04
QUOTE(mimo @ 2009 12 05, 15:55)
Cikadelė, as paprasta motyva nusipiesiu piestuku, sudetingesni kompiuteriu. Atsispausdinu viska ant juodo popieriaus ir iskerpu kas nereikalinga smile.gif O po to laukia didziulis darbas milimetra po milimetro klijuoti karpini ant balto ar ant spalvoto pagrindo. Gal kitos karpytojos kitokiu principu dirba,as aprasiau savaji.
Kaip mano karpiniai atrodo gali pamatyti cia: www.meemow.de
andzelkina, mergaites buvo pridejusios nemazai angelu karpiniu pavyzdeliu-netingek paieskoti 4u.gif


sveikos užsikrėčiau karpiniais ir aš ax.gif
mimo matau tu čia profesionalė 4u.gif
o kaip reikia atsispausdinti ant juodo popieriaus???? Tai yra pas mane spausdintuvas nespalvotas. Tai jei aš spausdinsiu ant juodo lapo ar matytis kasnors??? g.gif g.gif Jei nebūtų taip vėlu ir vaikai nemiegoų eičiau bandyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veridiana: 10 gruodžio 2009 - 23:16
Norėčiau ir aš pabandyti. Kur jūs gaunate tų karpinių? Gal internete? Labai gražu thumbup.gif
Aš norėčiau kalėdinių išsipjaustyti ir ant lango prisiklijuoti smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(mamyte 29 @ 2009 12 13, 08:55)
Norėčiau ir aš pabandyti. Kur jūs gaunate tų karpinių? Gal internete? Labai gražu  thumbup.gif
Aš norėčiau kalėdinių išsipjaustyti ir ant lango prisiklijuoti  smile.gif .

bent jau aš ieškau internete būna, juos atsispausdini ir iškrpai arba išpjaustai arba pati bandau piešti ir tada karpau smile.gif
Atsakyti
veridiana, aciu uz naujus karpytoju namucius 4u.gif ! Profes vardo as tikrai neverta...bet vistiek sirdi paglostei wink.gif Atsiprasau,kad tik dabar rasau, katik nauja temute uztikau. As atsispausdinu juodu rasalu ant juodo popieriaus. Konturai gerai matosi,nes juoda nera lygu juodai.Manau,kad bent pustoniu spalvos skirsis ir tikrai matysi,ka iskirpti. As dauguma karpiniu, ypac sudetingu stengiuosi ne piesti,o atsispausdinti,nes piesiant klaideliu padarau, trinu,o tai gadina, pasiausia popieriu.
Atsakyti
Sveikos, karpytojos
imetu nuorodele su drugeliu trafaretais-gal kam pravers wink.gif

Drugeliai
Atsakyti
O kaip as noriu pradeti karpnius- tik mastau, ar popierius tas plonas turi buti ar storesnis, ar pjaustot reztukais ar karpot zirklutemis?
Atsakyti
As naudoju gan stora popieriu,nes plonas susibanguoja klijuojant ir negraziai atrodo. Vienos karpo zirklutemis (pvz. as tongue.gif ), o kitoms smagiau su peiliuku darbuotis. Siulyciau isbandyti abu-pamatysi,kas tau labiau prie rankos "limpa" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2010 01 08, 23:26)
As naudoju gan stora popieriu,nes plonas susibanguoja klijuojant ir negraziai atrodo. Vienos karpo zirklutemis (pvz. as tongue.gif ), o kitoms smagiau su peiliuku darbuotis. Siulyciau isbandyti abu-pamatysi,kas tau labiau prie rankos "limpa" wink.gif



Aciu, bandysiu, tik vat as labai noriu is juodo issipjaustyti ant sienu ka, bet kaip ten piesini perkelti?
Atsakyti
Kaip ant sienos perkelti neisivaizduoju g.gif Gal tiesiog priklijuoti...jei tapetu negaila tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2010 01 09, 23:19)
Kaip ant sienos perkelti neisivaizduoju g.gif Gal tiesiog priklijuoti...jei tapetu negaila tongue.gif



Na aš klausiau, kaip pvz. piesini ant juodo popieriaus perkelti,kad galeciau ji iskarpyti.
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2010 01 10, 12:38)
Na aš klausiau, kaip pvz. piesini ant juodo popieriaus perkelti,kad galeciau ji iskarpyti.

o pabandyti juoda po baltu lapu prisitvirtinti?

Tada aisku liks tik pjaustineti su kanceliariniu astriu peiliuku, bet - imanoma!
Gal net kelis sluoksnius vienu metu isgauti sugebetum? Tada nereiketu kopiju papildomai daryti.

As dekupazui paveiksliukus is dekupopieriaus pjausciau tai savu "atradimu" padariau kad brangiu priemoniu nepirkti.
Ant pjaustymo lenteles pasidejau "labdarioskeje" uz 2 litus nusipirkta kamstine didele lentele, skirta ant stalo po lekste deti, ir pjausciau.
Jei dar rastumete tokia kur viena puse buna kieta, kita akmstine - isvis idealus dalykas.
Specialus pjaustymo padekliukai dekoro parduotuvese kainuoja jau apie 100 lt, o cia - grasiai, o efektas tas pats. Nusipirkti uz 2-3 litus kokiame RIMI ar Senukuose smailu peiliuka ispjaustymui irgi galima. Jei nenaudoti jo kitiems dalykams - tarnaus ilgai.
Pagalasti peiliukus galima i svelnu svitrini popieriu, braukiant gulsciu pavirsiumi.

Atsakyti