Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Grazus ziedas, patinka man irgi tokie, kur beveik tik vien " akis"

Foto nebus, fotikas nuduso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 13, 22:05)

Foto nebus, fotikas nuduso doh.gif

nu va...suviliojo ir paliko..... angel_sadangel.gif
Atsakyti
Tai dar ne naktis ( bent jau man doh.gif ). Truputi pasikraus ir bus gerai. Pasiusiu tau.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 13, 22:18)
Tai dar ne naktis ( bent jau man doh.gif ). Truputi pasikraus ir bus gerai. Pasiusiu tau.

bigsmile.gif oki doki
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2009 12 13, 21:23)
žiedą kurį šian blusturgį radau

reikejo priet pasilabint ax.gif as ten paskutini syk siemet atsalau doh.gif dar gerai, kad sildytuvas buvo, nes buciau pamirus, turbut smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 13 gruodžio 2009 - 22:33
Nostalgie, maciau toki pukini miegmaisi. Su rankovem. Dar pasijuokem- butu apacia ne uzdara , butu tinkamas zvejybai. Su kapisonu, ryskiai raudonas, naturalus pukai viduj.Tikrai nesusaltum ir neliktum nepastebeta lotuliukas.gif
Atsakyti
pats mieliausias danskes meskis wub.gif ir lelyte wub.gif

user posted image

jo, sian buciau mielai tuo miegmaisiu pasinaudoju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 13, 23:43)
pats mieliausias danskes meskis  wub.gif  ir lelyte  wub.gif


Koks meškis fainas! bigsmile.gif O lėlytės suknelė akurat, kaip ir maniškės, bet veidelis kitoks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 13 gruodžio 2009 - 22:45
Aciu, Nostalgie.
Meskis tikras Teddy bear , dupcej turi patvirtinima mirksiukas.gif . Kaip bijau dar ir meskius isimylet doh.gif

Lelytes toks keistas vardas- Nat , o toliau surasyti skaiciai. Buvo tokia murza, bet lengvai viskas susitvarke
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 13, 22:58)
Aciu, Nostalgie.
Meskis tikras Teddy bear , dupcej turi patvirtinima mirksiukas.gif . Kaip bijau dar ir meskius isimylet doh.gif

ner uz ka 4u.gif o sita...gal gali meskio dupce kada nufotkint? idomu kaip tas uzrasas atrodo g.gif nebutinai siandien, kai bus ikvepimas smile.gif
Atsakyti
Galesiu, rytoj. Dabar maze miegot bando, tai nenoriu vaiksciot. Pamato , tai tuoj - ypapa , reiskia -imk mane

Tiesa, buvo dar vienas , Beverli , tik kitu metu. Nemazai nubuciuotas snukutis,, visas tai dar nieko toks buvo. Nesiryzau imt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 13 gruodžio 2009 - 23:12
QUOTE(danske @ 2009 12 13, 23:10)
Galesiu, rytoj
Tiesa, buvo dar vienas , Beverli , tik kitu metu. Nemazai nubuciuotas snukutis,, visas tai dar nieko toks buvo. Nesiryzau imt.

ok, man nedega , tik siaip smalsu smile.gif

o kodel? kad nubuciuotas?
Atsakyti
Gal butu ir galima isplauti. Bet apie snukuti kailiukas pasiures toks. Kuris iskeliavo pas tave, tai visas vienodas, o sitam trumpesnis apie nosiuke
Atsakyti