Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(GinCherry @ 2009 12 13, 20:35)
Zaroj cardigan buna ilgi, toki rasti kaip nuotraukoje tai cia beveik mision imposible, turiu pora juodu tokio tipo tai labiausiai deviu, labiausiau myliu ir meldziuosi, kad nesusidevetu  biggrin.gif


Gin, idomu ko tu tik neturi. Speju spinta tai visas butas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 12 13, 19:36)
Gin, idomu ko tu tik neturi. Speju spinta tai visas butas  mirksiukas.gif



Oi, labai daug ko neturiu biggrin.gif Va, kad ir pvz kitokiu spalvu tokio tipo cardigan biggrin.gif Praverstu ir man raudonas toks ir koks sviesus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 13, 20:41)
Oi, labai daug ko neturiu  biggrin.gif Va, kad ir pvz kitokiu spalvu tokio tipo cardigan biggrin.gif Praverstu ir man raudonas toks  ir koks sviesus  biggrin.gif


ir dar 10mt kitokiu smile.gif
Atsakyti


Ai ne, uztektu situ pagrindiniu spalvu irnesakyk.gif biggrin.gif Tokie neutralesni, kurie prie visko priderint galima biggrin.gif

Pamirshau pagirti kniaumiau megztinuka smile.gif Kadangi pati liekna tai super gerai atrodo smile.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis smile.gif

Cardigan'ai... Mano didžioji meilė. Įsigijau juodai baltą 3/4 rankovėmis ir neatsidžiaugiu. (Humana, 10Lt). Ir noriu dar, ir geros kokybės nerandu... sad.gif
Atsakyti
Pavydziu, kam cardi tinka doh.gif . Turiu keleta, bet amzinai skeciasi ties krutine ir priekis visada gaunasi trumpesnis. Nebent nesagstyti
Paziuresiu talentus ir nufotkinsiu savo meski ir lelyte
Atsakyti
aij,nu tai normalaus ūgio žmonėms zariniai megstukai ilgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2009 12 13, 22:11)
aij,nu tai normalaus ūgio žmonėms zariniai megstukai ilgi smile.gif

Tai atda man jei turetu tikti biggrin.gif O ilgi per apskritai ilgi ar rankoves?
Atsakyti
Na as 168cm tai man S zaros cardigan'ai kaip tik. Nors esu siek tiek ilgaranke
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2009 12 13, 22:12)
Tai atda man jei turetu tikti  biggrin.gif O ilgi per apskritai ilgi ar rankoves?


nu čia aš jau ne draugas nes su mano 1.82 rankovės būna trumpos,ir šiaip ant ribos ilgumas pats megstuko hihihi.gif
gal dėl to ir atsirado tas įprotis atsmaukti rankoves

o jei jau visai neužsioftopinant tai dedu žiedą kurį šian blusturgį radau
labai ilgai ieškojau būtent tokio ir pagaliau radau bigsmile.gif
prabos nėra,bet toks jausmas kad sidabrinis
Atsakyti
reeva, dailus ziedas. As tai ziedu nemegstu, bent ant kitu paziureti labai grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
aij man kaip užplaukia
dažniausiai nešioju su mažom akim,arba išvis be jokios (nu ką mamos pauošalų dežėj randu hihihi.gif )
turiu kelis su didelėm,bet nelimpa,kažkokie per sunkūs
o šitas kaip tik wub.gif
gerai,baigiu offtopint
Atsakyti