Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Gin, as senokai juos ziuriu ir vis galvoju . Visai idomu butu paziureti kas ten per daiktas. Gal reikia pabandyti? Manes nebaido , kad tepami

O as siandien parsivedziau dar viena lelyte vardu Nat. Labai ilgai keliavo, tai dabar prausiasi. Ir.... doh.gif , meski. Dailininka Teddy, su berete ir palete.

Ir kojines virs keliu. Gin, nezinau ar tokios kaip tavosios, bet vaizdas panasus. Spalva tokia, kaip kavos su pienu. Gelsvumo turi. Taip pat "stulpelio" rastas. Kadangi uz 3 lt, tai tiks. Buvo dar vienos, tik suabejojau, ar reiks kuriai nors.
Atsakyti


Danske tai griebk, dabar kaip tik per puse pigiau tie kvepaliukai smile.gif Smagu del kojiniu, man juodu reiktu, vis dar neisigyjau ir senas nesioju doh.gif biggrin.gif


Reeva, gerai, kad yra ish ko grobti hihihi.gif

O zuvies formos asotis man patiktu biggrin.gif
Atsakyti
Kaip ten perkama nezinau. Reikia pardavejai rasyt ir tartis?

O del kojiniu, tai vis pagalvoju kartu su tavim kooperuotis. Tik dabar pagalvojau, reikejo man antras paimt ir nudazyti. Gautusi ar ne , koks skirtumas uz tiek pinigu.

Tuos zuvinius zinau, bet mes neturejom. Kitoki populiaruji turiu. Toki zaliai pasisiaususi. Kada nors parodysiu.
Gin, trumpam i az nueik.
Atsakyti


Kad dabar ir musuose tu kojiniu yra pirkti, neverta ebay net smile.gif

MD tai taip, reik tartis su pardaveja, tada pervedi pinigus ir ishsiuncia, bet reik uzsiregistravus buti smile.gif
Atsakyti
Aciu, kazkada registravausi, tik nieko nedariau. Bandysiu.
Atsakyti
Mano naujoji segė, kuri galėtų būti ir pakabutis

user posted image
Atsakyti
Zvirbli, čia Tau - Paris Paris Paris...
Atsakyti
Kaip seniai pas jus bebuvau,o jau i nauja tema visos sulekusios.Stichija,Gin,zvirbli,mirrates imkit po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sorry jei ka praleidau. blush2.gif Nieko nebenusiperku na tik isskyrus viena ruda suknele kuria radau prie karnavaliniu biggrin.gif Veliau imesiu foto. mirksiukas.gif
O cia Gin jei dar ieskai tokios terbutes.
http://www.manodrabu...liu-krepsys-7lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 13 gruodžio 2009 - 11:11
QUOTE(Zvirblis @ 2009 12 12, 21:52)
Tai jauciu neuzilgo ir taureles - zuvys prades patikti - pamenat buvo tokios keramikines - geresniuose tarybiniuose butuose budavo privalu  lotuliukas.gif


Pas mano mama net 2 kompliektai tu zuvu doh.gif , vis viena man taikosi ibrukti lotuliukas.gif , vis dar valdausi, bet jau visokias piemenaites, briedziukus ir t.t. tylomis vis nugriebiu lotuliukas.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2009 12 12, 22:31)
Ir kojines virs keliu. Gin, nezinau ar tokios kaip tavosios, bet vaizdas panasus. Spalva tokia, kaip kavos su pienu. Gelsvumo turi.

Ooooooo blush2.gif , cia sau ar jau kuri uzsiprase blush2.gif Nes man labi tokiu reikia blush2.gif
Papildyta:
Panos, griebkit
http://www.manodrabu...nis-kostiumelis
griebciau ir as, bet vel reiks mazinti skalbimo budu, tai gaila taip tyciotis is drabuziu blush2.gif
Atsakyti
Stichija, sitas kostiumelis MD jau daugiau nei menesi "kabo" smile.gif



Adzani dekui, bet ne tokio ieskojau, o plastmasinio, sito man ir rankenos nepatiko smile.gif

Laisve, labai daili sage good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 13 gruodžio 2009 - 12:59
Stichija, siandien pasiemiau ir antras. Bandysiu padaryt juodas. Pardaveja sake turinti dar , nes gavo poka nauju visai,kita savaitgali atsives. Bet nezinau ar turesiu laiko nulekti i kuistukyna. Musu klubo kaledinis vakarelis , nemazai serganciu, tai nezinau kaip su laiku.
O laisko negavai? Tik atsiprasau, sukisau nelygintas. Praeita savaite tokia trumpa buvo, taip visko turejau pabaigti, norejau nors pora savaiciu be jokiu darbu turet laisvu. Karta per 10 metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 12, 01:07)
Kniaumiau, idomu butu pamatyt smile.gif Ash esu svarka del sagu pirkus tai net neisejus ish rubuku nuardziau sagas ir svarka ismeciau  blush2.gif O shiaip nemazai laiko turejo praeiti kol prisipratinau prie aukso spalvos metalo, dabar jau kazkaip neberezia akies smile.gif


Nebespėju sekti temos visai blush2.gif Megztukėlis toks

user posted image

Nežinau, ar kur į rimtesnę vietą išvesiu biggrin.gif Bet šiaip jis man labai mielas ir patogus (ir šiltas, kas ne mažiau svarbu) smile.gif
Atsakyti