Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2009 12 28, 14:48)


Tiesa, pamirsus buvau. Gavau nuo Gin ir Nostalgie marskinelius su man mielais piesinukais. |Ne itin vintage, bet ir ne pirmos jaunystes ax.gif  ax.gif


Vaizdu 4u.gif
Atsakyti
Su tais vaizdais man vargas. Nemoku as ten tu albumu kurti, o vis prasinet kad ikeltu irgi nepatogu. Dar is manes toks fotografas, kad vaizdas buna tolimas realybei.
Modelis paprastu marskiniu, silkiniai. Gal kada, kai daugiau bus kuo girtis.
Atsakyti
Sveikos gyvos, tarpušvenčio sulaukusios 4u.gif

Visų pirma, sveikinu Kalėdų Senelio paliktąsias dovanėles su gimtadieniais - Adžani, Laisve, tegul jums sekasi smile.gif Dovanoms - po gėlėtą suknelę, nes bent jau iki Laisvės pilies miesto bet kokios kitokios kvietkos tikrai nuvystų cool.gif

user posted image
Atsakyti
Dėkavoju Jumi visoms už tokius mielus pasveikinimus beigi širdingus palinkėjimus.
Kad neprimintumėte mano padlagos, kviečiu čia visas pasivaišinti. Nepsididžiuokit, dėkitės po gabalą


user posted image

Dieną praleidau pas mamuką - suruošiau rytdienos kelionei į ligoninę (ten ji ir Naujuosius sutiks...). Daug kalbėjomės, šį tą mano senienų lentynai atidavė ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Vaida2D @ 2009 12 27, 22:46)
As irgi pasigirsiu - gavo nerealia dovana.



QUOTE(nude86 @ 2009 12 28, 00:06)
as kaledom gavau senoviskus karolius



QUOTE(danske @ 2009 12 28, 13:48)
Gavau nuo Gin ir Nostalgie marskinelius su man mielais piesinukais. |Ne itin vintage, bet ir ne pirmos jaunystes ax.gif  ax.gif

duokit gi vaizdu, kaaaaaa!!!!

Laisve, tortas labai "paliotnas". Man kaip rankinuku manjakei tiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2009 12 28, 16:12)
Sveikos gyvos, tarpušvenčio sulaukusios  4u.gif

Visų pirma, sveikinu Kalėdų Senelio paliktąsias dovanėles su gimtadieniais - Adžani, Laisve, tegul jums sekasi smile.gif Dovanoms - po gėlėtą suknelę, nes bent jau iki Laisvės pilies miesto bet kokios kitokios kvietkos tikrai nuvystų cool.gif

user posted image

KOOOKIA GRAZI thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tilto statybos Alytuje 1937

user posted image

Gedimino pilis

user posted image

Vilnius

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2009 12 28, 18:14)
duokit gi vaizdu, kaaaaaa!!!!

Laisve, tortas labai "paliotnas". Man kaip rankinuku manjakei tiktu  biggrin.gif


vaizdu bus, bet reikia pirmiausia visus grozius nuo dulkiu nuvalyti smile.gif

QUOTE(mirattes @ 2009 12 28, 23:21)
Tilto statybos Alytuje 1937

user posted image



reikia isiziureti, gal kokia kaimynka pamatysiu smile.gif
Atsakyti
user posted image

Grazumelis mazuliuku wub.gif

Gavau ne karolius verysad.gif . O vidutinio dydzio kristoline vaza gelems. Pirkta 1977 metais. Mociute nusprende, kad man turetu patikti, nes matydavo per langa kaip vasara suni vedziodama vis pasiskinu paprastu gelyciu pievoj
Atsakyti
Ej bet ir vazele labai smagu 4u.gif
Atsakyti
Laisve su praejusiu. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Zinoma smile.gif . Rimtas daiktas vis delto. Dar ta mociute taip pasake. Vaikeli, vistiek po viena ,po viena ir isdovanosiu tau visas. Ji buvus tarybiniu laiku indu parduotuves vedeja. Graziu indu pas ja, papuosalu graziu,knygu daugybe, tik va sveikatos beveik nera.Turi sunu, bet as jo per 12 metu nemaciau. Ateina soc.darbuotoja , bet tokia valdiska,ne pirsto nepajudins negu priklauso. Man gaila jos, tai beveik kasdien uzlekiu. Buvo kitos kaimynes is jos laiptines labai intensyviai emusios sefuoti. Bet kazkas ten ivyko, neklausinejau.
Atsakyti