Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage



Tai cia nuo anytos tik, nes neaishku kada vaziuosim i tuos krastus smile.gif


ooo, kaip fainai? Uzsake kazkur? smile.gif Lauksim nuotraukos, labai smalsu pamatyt smile.gif

Ash tiesa visai netiketai gavau vintazini pakabuka dar wub.gif
Atsakyti
Kota pirko turgelyje , turejo buti torseras, bet trukes laidas viduj, tie lemputem isukti suduze. Tai pigiai nupirko, uz 20 lt. Po to padaze sviesiau, kad prie namu tiktu.O pati torsa is senos siuvejos gavo.Toks visas medinis,apsiutas vatalinu,dar keliais sluoksniais audinio. Tai viska nulupau, pats medis prasivedins , tada apsiusiu naujai. Kad galeciau lyginti. O kai nedirbs, tada kazka grazaus aprengsiu.
Manau , gal koki kapronini-neilonini peniuara nupirkti, patrumpinti, dar kokiu mezginiu, kaspineliu prisiuti. Nors ir mezginiuotas korsetas tiktu. Noreciau , kad tas jo aprengimas-nurengimas butu lengvas ir patogus.
Kai jau bus pasiruoses - parodysiu.
Pakabukas koks?Smalsu...
Atsakyti

Tai panasiaip kaip tu ir sakei, kad pati pasigamint norejai, bet tai dziugu dziugu, ash irgi tokio daikto noreciau, del grozio gal labiau, nei praktiniais sumetimais, o korsetas tai nebus lengvai nuimamas smile.gif

Parodysiu pakabuka kuria diena, man tai jis kaip snaige su gelem atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2009 12 27, 10:55)
Gal kam idejos namuikui dekoruori? Voila:

user posted image

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Adzani, Laisve happybday.gif:
Atsakyti
Aciu visoms sveikinusioms. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
adžani, Laisve su uogienes diena happybday.gif

user posted image user posted image
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2009 12 26, 22:10)
Nostalgie,prisiminiau
gal tu prisimeni to lapuko kur aš pirkau (auksinis,su perliuku) istoriją?
šiandien padovanojau,labai patiko,tai kažkaip užsinorėjau istoriją papasakot

dabar as galeciau atsisest ir suskelt kokia grazia pasaka..... bet tiesa sakant ta istorija , kuria as zinau yra labai trumpa..... ta sage atkeliavus is UK, kazkuri laika pas mane pagyveno...kaip as sakau visas blogis, jei toks ir buvo, tai liko mano spintoje smile.gif o paskui...ji atvaziavo i blusturgi ir..... smile.gif o siaip labai dziugu, kad patiko...vadinas kaip tik dabar ir bus kuriama svarbiausiai daikto istorijos dalis 4u.gif
Atsakyti
Laba mergaites, su praejusiom ir artejanciom sventem!

As irgi pasigirsiu - gavo nerealia dovana. Spygavau kaip maza mergaite - turbut net akys blizgejo, - MV mociute atidave kruva savo papuosalu (ji tai i mane su tokia atlaidzia sypsena ziurejo, nes negalejo suprasti, kaip as nenoriu jokiu auksiniu grandineliu, o del apdulkejusiu senienu alpstu) wub.gif
Atsakyti
as kaledom gavau senoviskus karolius, man irgi patiko, o vyras negal isuprasti, sake, kad isprotejau biggrin.gif
Atsakyti
O as nieko is vintage negavau. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
sveikos visos!
dideliausi sveikinimai jubiliatems! nemoku rasyt eiliu,nieko po svenciu nesugebu sukurt idomaus-tai tik siltu zodziu galiu parasyt,kad visko,ko tik geidzia jusu sirdeles! happybday.gif birthday.gif

kaip dziaugiuosi,kad jus visos turit tokiu geru kaledu seniu bei giminaiciu ir draugu smile.gif kokios puikios jusu dovanos,o as nieko negavau verysad.gif
sau tik pasidariau dovaneles-kaip jau pacios matet.


tiesa,padariau,danske,tavo viena recepta ir jau viena indeli padovanojau draugams-zinoma,kolkas jie jo neatidarinejo,bet buvo nustebinti ir suzaveti-aciu tau labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida2D @ 2009 12 27, 23:46)
MV mociute atidave kruva savo papuosalu (ji tai i mane su tokia atlaidzia sypsena ziurejo, nes negalejo suprasti, kaip as nenoriu jokiu auksiniu grandineliu, o del apdulkejusiu senienu alpstu)  wub.gif
QUOTE(nude86 @ 2009 12 28, 01:06)
as kaledom gavau senoviskus karolius, man irgi patiko, o vyras negal isuprasti, sake, kad isprotejau biggrin.gif

Pagyrunes tongue.gif O foto bus? ax.gif
Atsakyti
MLP , na matai kaip gerai.Ir skanu ten buna. As siemet girtas figas dariau.Irgi skanu ir patiko gavusiems. Tik niekas nelauke, greit suvalge ir prase dar ax.gif Uzsimerkiau dabar dar, gal spes prigerti iki Nauju.

As jauciu. kad gausiu slyvinius karolius. Nors gal ir ne juos.Ta mociute, kur vis pasefuoju , skambino , prase uzeiti. Sako , nelabai turiu kuo tau atsilyginti, bet maciau, kas tau patinka. Iskepsiu koki pyraga ir eisiu vakare.

Tiesa, pamirsus buvau. Gavau nuo Gin ir Nostalgie marskinelius su man mielais piesinukais. |Ne itin vintage, bet ir ne pirmos jaunystes ax.gif ax.gif
Atsakyti