Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Gricė @ 2009 12 27, 11:15)
adžani,
nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif

Turbūt savotiškai įdomu švęsti gimtadienį tarp dviejų didelių metinių švenčių? g.gif

Jau ipratau,tad dabar visai nieko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2009 12 27, 10:15)
Turbūt savotiškai įdomu švęsti gimtadienį tarp dviejų didelių metinių švenčių? g.gif



QUOTE(adžani @ 2009 12 27, 10:17)
Jau ipratau,tad dabar visai nieko.  smile.gif


Dar galėčiau paantrinti (irgi esu gimusi tarpušventyje blush2.gif ), kad šventimui nebelabai bereikia anei maisto, anei gėrimų - visi sotūs būna nuo sočių Kalėdų...
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2009 12 27, 11:22)
Dar galėčiau paantrinti (irgi esu gimusi tarpušventyje  blush2.gif ), kad šventimui nebelabai bereikia anei maisto, anei gėrimų - visi sotūs būna nuo sočių Kalėdų...

Kokia diena pati esi gimus? g.gif
Atsakyti
28 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2009 12 27, 11:25)

Tai su artejanciu. ax.gif
Atsakyti
adžani, su uogienės diena, Tave user posted image
Papildyta:
Laisve, su ryt išaušiančia uogienės diena user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 27 gruodžio 2009 - 11:39
QUOTE(Zvirblis @ 2009 12 26, 17:01)


As pasigirsiu - gavau dovanu kostiumo istorija (cia vietoj mano zyziamu senienu, nes niekas nesupranta, kaip tokius daiktus galima dovanoti). Very nice...
Papildyta:
va radau neto platybese, kaip kazkas igyvendino savaip V&A rankiniu ideja:





Ash irgi gavau biggrin.gif Bet gimtadienio proga, o ne Kaledu tai dziaugiuosi baisiai, nes norejau tokio dalyko ir buvo didele staigmena ish anytos gauti [aishku ne be MB konsultaciju] smile.gif

O tokiu knygu rankiniu nemazai etsy yra smile.gif

Adzani, su gimtadieniu smile.gif

user posted image

Bet nemazai cia tarpusvenciu gimusiu, ash tai vis dar "neuzskaitau" savo gimimo datos, nes nuo vaikystes nesu turejus nei vieno normalaus gimtadienio angel_sadangel.gif
Atsakyti
Gin, uzbegau i tavo namucius

user posted image

Turbut per anksti, o gal jau velu, nes namie nieko nera

user posted image

Palieku geliu ir tikiuosi kitamet rasti ax.gif

user posted image

Su gimtadieniu!Tegu pildosi visos tavo svajones!

( Atsiprasau,gal per anksti)

Atsakyti
user posted image

Adzani, sekmes visur, visda, visokios 4u.gif
Atsakyti


Danske, oi, mane per anksti dar, nes ash gimiau beveik 31 diena be keliu valandu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 27, 16:51)
Danske, oi, mane per anksti dar, nes ash gimiau beveik 31 diena be keliu valandu biggrin.gif

Atsiprasau, paskaiciau, kad jau gauni dovanas ir pamaniau...

As gavau torso pusfabrikati, jei taip galima pasakyti ax.gif Kotas beveik toks pat kaip Zazunos kabyklos. Tik pabalintas kazkokiais dazais. Virsus senovinis siuvejiskas. Kadangi siek tiek nekaip kvepia, tai ispurkstas vedinasi balkone. Tada dar ji aprengsiu nauju audiniu, pasiusiu gal korseta ar koki mini peniuara.
Kitos dovanos visai siuolaikines.
Atsakyti
Oho, kiek cia ziemos princesiu! Visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif !!!

user posted image

Atsakyti