Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage



Zazuna, kazkas nuotrauku zadejo ax.gif
Atsakyti
Tai, kad as paskaitinejau, pamaciau, kad niekam neidomu, tai ir nedejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 23, 16:58)
Vat ruošiuosi Kalėdoms, Kučioms ... ir susigraudinau  verysad.gif 


kas cia dabar tau nuo manes depresija persidave smile.gif - nereiktu man turo po lietuva daryti - pakviesciau i svecius pas save smile.gif, ale kad man paciai reiks visiems dovanas dalinti...

QUOTE(GinCherry @ 2009 12 23, 22:58)

Ash siandien irgi apsipirkau, papirkau ilga barchatine suknele su gilia ishkirpte nugaroje ir ten ornamentas siuvinetas karoliukais


kaip romantiskai skamba...

nuraminot jus mane vakar - prisipirkau siandien vistos kepeneliu, ir bandysiu rytoj kepti prancuziska pasteta kaledom... dar ikru pajamiu akcijiniu... ir egle normaliai papuosiau...ir auskarus su eglutem pirktus vasara blusu turguj isisegsiu...
nu tegu nesvencia kas nenori, o man bus sventes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2009 12 23, 23:03)
Tai, kad as paskaitinejau, pamaciau, kad niekam neidomu, tai ir nedejau blush2.gif


Ash tai laukiau laukiau ir nesulaukiau smile.gif Palauksiu ir dar, man labai idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 24, 00:32)
Ash tai laukiau laukiau ir nesulaukiau smile.gif Palauksiu ir dar, man labai idomu smile.gif

Ale kokia as kuke - pazadejau ir neidejau blush2.gif , ok'is imetu. mirksiukas.gif , bet cia ne drabuzeliai, o paveikslo reprodukcija (bet matosi, kad sena, nes is remo ir viso apipavisalinimo matosi, nuotraukoje gal neina to izveilgti, bet realybej viskas kaip ant delno ax.gif ), varpelis stiklinis graviruotas, svilpaujantis neklauzada berniukas, 3 anglisko porceliano lekstes, palamdYtas saukstas, mergytes veidukas su kepuryte (kabinamas ant sienos), ir dubuo. Viska dar reikia sutvarkyti ir isvalyti - neturiu dabar laiko, tai vis atidelioju. blush2.gif
SPAUSTI CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 24 gruodžio 2009 - 00:00
Zazunai taip leksciu uzpavydejau, jau tokios jos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, seniai čia besilankiau, nes nespėju ax.gif

Visoms linkiu gražaus, ramaus, šilto ir jaukaus Kūčių vakaro. Linksmų, džiugių Šv. Kalėdų ir dosnaus Kalėdų senio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vakar atsisėdau vakare ir parašiau visiems kalėdinius sveikinimus, o šiandien prieš darbą išsiunčiau biggrin.gif Jau ne pirmus metus taip darau ir pastebėjau, kad šitas gestas ima sulaukti atsako. Seniau iš draugų gaudavau sms ar kokį e-atviruką, o dabar žiūriu, jau irgi atsiunčia tikra popierinį sveikinimą bigsmile.gif

Skaitinėjau kalėdinius papročius, tai dauguma jau atrodo atgyvenę ir tinkami tik kaimo vietovės gyventojams, kurie turi ūkį, gyvulių. Bet vienas man patiko:

Kūčių vakarą žmonės eidavo žvaigždžių žiūrėti. Jeigu danguje būdavo žvaigždžių ir jos susibūrusios krūvomis, tai ženklas geriems metams. Tai vat linkiu jums visoms žvaigždėto, gražius metus pranašaujančio dangaus šį vakarą!

user posted image

P.S. GinCherry, vilnos sijonos kaip pavydžiu (baltai baltai kalėdiškai biggrin.gif ) blink.gif Ir dar už tokią kainą. Nuostabus!!! O aš kadaise rodytą plonytės vilnos suknelę sukplėšiau doh.gif Ranką kažkaip staigiai iškėliau ir įplyšo rankovės medžiaga sad.gif Dabar nei šis, nei tas - be rankovių nesižiūrės ji.
Atsakyti
nu vilniuj su suknėm taip:trakų humana būna aplankyta tik išpardavimo metu,visokios dežavu ir pan.beveik niekada biggrin.gif
tai nebūtų trakų humanos nebūtų suknių mano spintoj hihihi.gif

user posted image
Atsakyti

Zazuna, kokie faini daikciukai, net nezinau, kas labiausiai patiko smile.gif Turbut lekstes, varpelis ir dubenelis ant kojyciu smile.gif Maziausiai turbut mergyte, nes israiska veido keista smile.gif Smagus rupesteliai pas tave smile.gif

Kniaumiau, ner ko pavydet, o del sukneles kaip gaila, bet taip jau kartais buna su tom senom medziagom sad.gif
Atsakyti
Dar atbėgau paklausti g.gif
Merginos, ieškau vintage toršero. Būtent toršero ir be kutų. Gal kur užmatėt?
Dar klausimas. Ar verta važiuoti šį sekmadienį į Panevėžį, į automobilių turgų, kur būna (kaip čia kažkas rašė?) visokių gražių daiktelių? Gal nevyks jokia prekyba iškart po Šv. Kalėdų?
Danske, Jūs iš Panevėžio? Gal žinot?
Atsakyti
su šv. Kalėdom, moterys santa2.gif

vakar gavau nuostabią vintage segę, draugė iš UK atsiuntė wub.gif po kalėdų foto smile.gif

user posted image
Atsakyti