Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

trecias-estee lauder youth-dew cologne,0,13oz,pilnas,bet jau pagyvenes

va šita tai norėčiau. ne dėl kvapo, dėl grožio pasikabinti. nu jis toks mmm wub.gif
Atsakyti
Jeigu kam idomu imeciau i bloga keleta akimirku is 50's vakarelio, bet kazkaip neaptikau aiskiu savo nuotrauku pilnu ugiu, ir dirzas vietoj plataus vietomis susitraukes, na, kaip buvo taip, bet buvo smagu smile.gif
Atsakyti
MLP , smagumelis tokia siunta pries sventes. Youth Dew turiu visa buteliuka.Man jie tokie - nelieskit manes, kol pati nepanoresiu ax.gif .

Laisve, stiprybes tau.
O indelis gali buti atkeliaves is JAV. Tas uzrasas man primine seneli, kuris ten dirbo anglies kasyklose.Dauguma lietuviu ten dirbdavo
Atsakyti
Vat ruošiuosi Kalėdoms, Kučioms ... ir susigraudinau verysad.gif Šiaip Kalėdas visada sutinkame pas mano tėvus, nes nors šiek tiek gilesnės tradicijos nei vyro tėvų... Gaila, kad labai miglotai pamenu Kalėdas pas senelius verysad.gif , nors pas juos augau iki 8 metų... mat senelis buvo " Komunistas doh.gif , užtai sedėjęs konclagery, o po konclagerio vos neišvežtas į Siberiją, užtat, kai pas jį 1947 kažkur atėjo kažkoks CK narys kviesti iš naujo į komunistus - atsisakė ir suplėšė senajį komunistų bilietą, bet taip ir liko visa gyvenimą netikinčiu.... ateistu....Baba...atsikelusi iš Belorusios ( iš čia mano ugningas būdas ) atvirkščiai - rytas vakaras pietūs bažnyčia doh.gif lotuliukas.gif , ir mane tąsėsi kartu doh.gif Pamenu tik, kad su seneliu eidavom eglutės į mišką kirsti blush2.gif ( nors žemė buvo nacionalizuota, mes vistiek išdidžiai eidavom jos kirsti į savo " buvusį " " esamą " mišką...... pamenu, kaip diedukas sakydavo, kad ankščiau ar vėliau tai bus mano....... taip, dabar jau mano, bet nebedžugina, nes nei dieduko nei babos nebėra... ) O mano tėvai...... gyvenimo įskaudinti, vėtyti ir mėtyti.... tėtis 6 metus kaip disidentas praleido už grotų, mama likusi su vienerių metų kūdikiu ant rankų susirgo taip, kad dar dabar nelabai atsigavus... taigi lyg ir yra tradicijos, lyg ir nėra..... Pati atžalų neturiu, neturiu kam perduot meilę, rūpestį ir globą.... nebent krikštodukrytei ir 2 netikriem ( nes ne mes krikštijom, bet taip jaučiames ) krikšto sūnums... bet vėlgi.... tik aplankyk juos ir iš karto išgirsti " ką šį kart man nupirkai? "... deja, laukia ne manęs, o dovanų, į kurias sudedu tiek meilės ir globos ir rūpesčio....
Tiesiog linkiu ramių Kūčių gražiam, mielam šeimos rate, linksmų laimingų džiugių Kalėdų, meilės laimės ir sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2009 12 23, 14:24)
Gavau dovanų vieną (šeštąją) dalį Šventojo Rašto (aš renku juos) 1911 metų leidimo user posted image
user posted image

Sventa rasta ir as ketinu kada prisesti ir perskaityti, rodos yra namie irgi tomai, tik aisku daug naujesnio leidimo. Indukas grazus, o atvirukas dar labiau wub.gif O jis Amerikoje gamintas?
Atsakyti
Stichija nenusimink wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Stichija,viskas bus gerai.
jeigu apie Kalėdų tradicijas,tai jos pas mus labai stiprios,ir nuo vaikystės prisimenu beveik viską.eglutės puošimą,dovanų keitimąsi Kūčių naktį (žinoma su privalomu sniegu kambary neva nuo kalėdų senelio likusio hihihi.gif ) ,šieną po staltiese,piroškas ir t.t. ir esu labai dėkinga mamai,kuri man neleidžia pamiršti tų nuostabių dalykų.kai turėsiu savo šeimą,bandysiu viską išlaikyti taip pat

na o po lyrinio nukrypimo grįžtu temom:
šian sesė nupirko man rankinį laikroduką,labai tobulą,prisukamą Eppo firmos
kiek googlinau,tokio pačio neradau,o kokius radau tai visi neva vintage
tik visiškai suniokota apyrankė,bet nemanau kad keisiu.manau,kad panaudosiu ciberblatą (kaip rašosi??? ) pakabukui (jau brandinu idėja biggrin.gif )
nuotraukų kolkas nebus,nes neina prie lempos šviesos nufotkinti,kadangi atsispindi šviesa ir nieko nesimato
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2009 12 23, 21:12)
ciberblatą (kaip rašosi??? )

ciferblatas 4u.gif
Atsakyti


Visoms graziu svenciu smile.gif

Ash siandien irgi apsipirkau, papirkau ilga barchatine suknele su gilia ishkirpte nugaroje ir ten ornamentas siuvinetas karoliukais [tik nezinau kur pasipuost galesiu ja] ir ryzus kailinukus [tik galetu buti ilgesni, bes kanors gal sumastysiu] smile.gif Ir priesh pora dienu papirkau sijona plonos vilnos klostuota samanini su rastais, bet jau perdariau tai neturi pradines ishvaizdos ir taftos [gal?] suknele rozine.Irgi su ishkirpte nugaroj ir aplink visur geles padarytos ish medziagos, nezinau taipogi kur ja redytis reikes, nes sita dar ir be rankoviu biggrin.gif
Atsakyti
mm...suknelės
seniai jau jokios nepirkau biggrin.gif
gal kadanors foto bus?

ir tau gražių švenčių (jau bloge linkėjau biggrin.gif ) bet niekada nebus per daug 4u.gif
Atsakyti


kKad kazkaip pas mus rubukuose tokiu metu sukneliu pasirinkimas labai striukas, turbut todel, kad ne sezonas.Kaip VIlniuj siuo klausimu reikalai? smile.gif

O nuotraukos gal kada ir bus biggrin.gif
Atsakyti
Nors zinau, kad esu visiskiausiai pamirsta ax.gif , bet ilendu visosms Jums merginos palinketi siltu, jaukiu, dziaugsmingu ir skaniu svenciu. wink_3.gif
Bukit laimingos ir geru lobiu tiek siais jau likusiais, tiek ateinanciais metais. 000054.gif
user posted image
Ir nesirkit... - sveikata brangiausias turtas...
user posted image
Atsakyti