Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Aciu del pagyru paltukui, o apie kailine kepure seniau galvojau, o dabar kazkaip jau nebe. Na gal reiktu pasimatuoti pasiziureti smile.gif

Del tos zalios sukneles, tai jeigu vartet tos moters bloga, tai ten ivairiausiu lobiu pilna. O ir pati idomi asmenybe atrodo.

Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 22, 22:27)
http://www.etsy.com/...ing_id=31551546
  Kazin cia cm ismatavimus raso?
Kai foto toks nemazas atrodo.Visai tiktu man prie melynu basuciu
Ten dar grazus paltukas zalias yra ir suknyte raudona,raudona

kooooooks geris!!! kaip noriu! bet jau uztenka, nebegalima man rankinuku. Danske - labai labai

QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 22, 22:47)

vista raiboji biggrin.gif , Bet ant galvos jauciu visai idomiai

QUOTE(mirattes @ 2009 12 23, 08:16)
jeigu vartet tos moters bloga, tai ten ivairiausiu lobiu pilna. O ir pati idomi asmenybe atrodo.

aha, stebiu karts nuo karto jos bloga... labai vientisas stilius pas ja. O keletas sukneliu uuuu
Atsakyti
Labas rytas

Man , Zvirbli, irgi tas patiko. Dar ismatavimai svarbu. Parasiau pardavejai, ziuresiu koks bus atsakymas. Kai tenka vis su popieriu kruva lakstyti,tai reikia kad nors kazkiek tilptu.

Mirattes, man cia tiktu ne ausine kailine, o tokia kaip puodas lapine. O to blogo nuoroda gal gali? Kazkaip neuztikau tokio.

Skambanti tyla, sunku pasakyti kaina.Jei turi varda, t.y. kolekcine, gali kainuoti apie 40 lt. Ziurint kur ji yra. Pas mus jos pigesnes, nes nelabai kas zino apie tuos skirtumus.Ir tos kolekcine dar skirtingos,Kaip ir meskiai.Kol nesigilinau man visi jie buvo grazus arba negrazus meskiukai,O kai pasiziuriu doh.gif doh.gif , kai meskis, uz kuri sumoku max 10 lt gali kainuoti virs simto $. Nors aisku, prasyti galima daug ka, kas mokes dar. Cia kaip ir su kvepalais.Jei domiesi, tai koks nors buteliukas su keliais lasais tau toks lobis, kai kitas nei lito neduotu.
Dar vakar nusipirkau receptu knyga uz 8 litus. Tokiu idomesniu dalyku, ne taip, kaip kose su spirguciais,kose su desra,kose su jautiena, kose su kiauliena lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 23 gruodžio 2009 - 09:10
QUOTE(danske @ 2009 12 23, 10:04)
Labas rytas


Mirattes, man cia tiktu ne ausine kailine, o tokia kaip puodas lapine.  O to blogo nuoroda gal gali? Kazkaip neuztikau tokio.




http://acatofimpossi...r.blogspot.com/
Atsakyti
user posted image

Tokia pelerinka turiu bigsmile.gif . Kaip idomu rasti daikta, kuri pats naudoji smile.gif Gerai ryte uzsimesti ,kai dar vesu,veliau i rankine ikisi.
Papildyta:
user posted image

wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 23, 10:04)


Skambanti tyla, sunku pasakyti kaina.Jei turi varda, t.y. kolekcine, gali kainuoti apie 40 lt. Ziurint kur ji yra. Pas mus jos pigesnes, nes nelabai kas zino apie tuos skirtumus.Ir tos kolekcine dar skirtingos,Kaip ir meskiai.Kol nesigilinau man visi jie buvo grazus arba negrazus meskiukai

Ji čia LT, tik ne mano mieste, mergina nori panašios sumos. Nemanau, kad kolekcinė, tiesiog sena porcelialnin lėlė.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2009 12 23, 12:08)
Ji čia LT, tik ne mano mieste, mergina nori panašios sumos. Nemanau, kad kolekcinė, tiesiog sena porcelialnin lėlė.

Turetu buti ant kaklo ar galvytes nugaroj skaiciukai ir vardas uzrasyti jei kolekcine. Gali buti tik skaiciukai, gali buti tik vardas. Jei paprasta, turetu buti pigesne.O foto turi?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 23, 12:18)
Turetu buti ant kaklo ar galvytes nugaroj skaiciukai ir vardas uzrasyti jei kolekcine. Gali buti tik skaiciukai, gali buti tik vardas. Jei paprasta, turetu buti pigesne.O foto turi?

Kadangi ne mano daiktas, nusiūsiu foto į až. Dėkui. 4u.gif
Atsakyti
Vakar diskutavote apie Kūčių tradicijas. Turime ir saugome mes savąsias. Aišku, taip, kaip tas buvo, kol Kūčias švęsdavome pas babytę, jau nėra. Bet viena, ką labai aiškiai pamenu, tai babytės žodžius per kiekvienas Kūčias: "Kaip gerai, kad visi savi ir savuose namuose" (mat giminėj buvo ir tremtinių, ir politkalinių...).

Dabar pasigirsiu dovana.
Vakar buvau kaime pas mamuką (norėjau numaudyti ir paimti iš šeimos gydytojo siuntimą aštuntai chemoterapijai).
Kai po visų darbų susėdome paplepėti, mamukas susigraudino, kad nebeturi sveikatos nueiti iki parduotuvės ir nupirkti man dovanos artėjančio gimtadienio proga (veiksmas kaime, kur yra Maxima su viena x, dvi maisto prekių parduotuvės, du lupatynai ir keturi alubariai...). Tai jau rinkusi kažką iš savo lentynų...
Gavau dovanų vieną (šeštąją) dalį Šventojo Rašto (aš renku juos) 1911 metų leidimo
user posted image
user posted image

Knyga jau tokia pagyvenusi, ale ir tų metelių greit bus apvalus jubiliejus ax.gif

Dar gavau indelį. Mama ji pamena iš vaikystės, nes kai per karą, frontui priartėjus prie Biržų, tėvai (mano seneliai) abudu vaikus išgabeno "pas bevaikę Subačiaus dėdiną, tai iš tokio servizo mes kasdien pietus valgydavom"... Koks paskui to servizo likimas, mamukas jau nežino: pas ją atsidūrė - jau irgi nepamena aplinkybių - tik tas indelis.

user posted image

Kitoje pusėje įrašas SILESIA

user posted image

Ir Visoms nuo manęs kalėdinis atvirukas iš šeimos albumo (juo pusseserė iš Amerikos 1929 metais sveikino mano babytę)

user posted image

Ramių švenčių 4u.gif Ir kad visi savi ir savuose namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos visos! su artejanciom 4u.gif
ogo,kiek jus priraset-nebespeju su jumi 4u.gif
na,prabuvau musu bendruomenes susitikime kalediniam su savo melynaja suknele.zinoma,niekas nesake,oi,ai,kaip grazu,bet maciau akis pakabintas,ypac vyriskos puses blush2.gif biggrin.gif lotuliukas.gif zmonos gal is pavydo tylejo.... tongue.gif
ir gavau savo 24vnt kvepaliuku,jei vis dar idomu,kaip jie,galiu pavardint,kol laiko turiu,nes reik kuoptis pries sventes doh.gif
taigi,vel imetu nuotraukas ir vardinu,
user posted image
user posted image
user posted image

nuotraukoj pirmoj is kaires i desine-gavau 2vnt Faberge(pavadinimai skirtingi Tigress ir woodhue),raso parfume spray-itariu,kad cia grynas perfumas,7,5ml)
antras buteliukas-RED extraordinary perfume,beveik pilnas,7,5ml
trecias-estee lauder youth-dew cologne,0,13oz,pilnas,bet jau pagyvenes
ketvirtas-Jessica McClintock parfum spray,7,5ml,idomus kvapas,nemoku as ju nupasakot,bet sie gerai issilaike,galbut nera labai seni
apatinej eilej pirmas is kaires tweed perfume-gerai issilaike kvepalai,grynas perfume,1/8 oz,puse buteliuko yra thumbup.gif
antras-etikete sunkiai iskaitoma,tikrai seni,EBONIA JEAN PAZ(jei gerai iskaiciau,yra reg nr 23168 T.S.S.A),cia 4ml,irgi itariu,kad kveplai ir idomiai kvepia ir paskutinis-trecias,NINJA cologne parfums de coeur,kvapas kiek jau galejau uzuost-nepagedes,manau,kokie irgi 6ml,nes net nera kiekio,beveik pilnas buteliukas.
antra nuotrauka-vidurine,pirmas buteliukas is virsaus is kaires,kaip matosi,Amarige by givenchy(turiu ju miniuka,dabar turesiu siek tiek didesni ispilstyma-15ml,beveik pilnas)
antras-kaip bebutu gaila,kiek buve jame like-issipyle kelioneje,kai atidariau dezute-pakvipo visas kambarys.kvepia skaniai,siek tiek salstelna,neatgaminu to vaisiaus,bet panasu i kokosa arba mango,pavadinimas idomus PIKAKE cologne LIANA OF WAKIKI(kaip suprantu,jie havajietiski,nes yra parasyta,kur pagaminti)
trecias-Red giorgio beverly hills,10ml,nera jie seni ir beveik pilnas buteliukas
ketvirta-jau parasiau pries tai,cia faberge kvepalai
apatinej eilej is kaires pirmas buteliukas su melyna etikete BIEN-AIME 1/2oz perfume,chateu de paris,labai mazai naudotas,buteliukas pagamintas Italijoj-ant dugno parasyta
antras-must de cartier mini(1,1ml)perfume ,like 2/3,sakyciau,neblogai kvepia,na,dabar jau mano nosis nebeatskiria blush2.gif
trecias- epris perfume maxfactor,beveik pilnas,0.12oz
ketvirtas-bal a versailles JEAN DESPREZ-tikrai skaniai kvepia,kitoj pusej grazus 17a.paveiksliukas.itariu,kad cia irgi kvepalai,nes daugiau nieko nera,talpa 4ml ir issilaike gerai
paskutine-apatine nuotrauka-trys pirmieji,pilstyti ir dabar susimasciau-ar ten kvepaliukai ar aliejukai,nes konsistencija,kaip aliejuku,labai idomiai kvepia,kadangi nezinau originaliai,kaip jie turi kvepet( blush2.gif ,nu niekad netrauke manes ju uostyt pardese),tai negaliu konkreciai pasakyt,ar atitinka kvapa,bet konsistencija,kaip aliejuku ir visi pilni
toliau-dermetics IMPETUOUS cologne-panaudoti labai nedaug,talpa 1/2oz,turner hall corporation,kvapo kolkas nespesiu,nes jau nosis uzsiriete nuo visu kvepalu doh.gif
toliau-karunu buteliukai,skirtingi kvapai-tuscias,bet vis dar kvepia PRINCE MATCHABELLI ADDED ATRACTION perfume ir pilna karuna-GOLDEN AUTUMN,mazytes jos labai,max po 2ml
buteliukas su roze-nei pavadinimo,nei talpos,tik tas lipukas su roze,bet kvepia irgi rozemis,kvapas man patiko,talpa manyciau,kokie 10ml jei ne daugiau,pilnas
toliau-calvin clein obsession edp,7ml,pilnas,bet nera pirmos jaunystes,
paskutinis-tuscias,bet visas dar kvepiantis,tikrai senas estee lauder youth-dew cologne
nu va,kiek gerio.ir dar prie ju gavau joy-jie pasirodo,ipakuoti i ta nutelio forma,plastmasine,kur nuotraukoj salia buteliuko gulejo,buteliuko talpa 80ml,like tresdalis,kolkas nebandziau,nes vistiek nieko jau nebeskiriu-nosis gali tik 3skirtingus priimt,o as gerus 10 isbandziau doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
kol rasiau,spejai Laisve,parasyt dar daugiau,nei kad as-net susigraudinau,skaitydama smile.gif labai grazios dovaneles-ypac sventasis rastas 4u.gif
taigi,jei neapsirinku-tavo gimtadienis,buvo ar dar tik bus? bet kuriuo atveju-sveikinimai 4u.gif
ir linkiu ir tau,ir visoms-kad tikrai sventes butu siltos,jaukios su savais ir savuose namuose newyear.gif santa2.gif
nes as siuo metu butent,jauciuosi,lyg buciau istremta-zinoma,savo noru,bet butent per sias sventes,norisi buti salia artimuju,nes jau geri 5ti metai svenciam kaledas atskirai nuo namu ir savu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2009 12 23, 13:24)
Ramių švenčių  4u.gif  Ir kad visi savi ir savuose namuose  mirksiukas.gif

Aciu, Laisve, tau irgi ramiu, jaukiu, siltu!!! Labai super dovanos! Indelis ypac!

QUOTE(mylittleprincess @ 2009 12 23, 13:32)
ir gavau savo 24vnt kvepaliuku,

lobiu lobis cia pas tave!
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2009 12 23, 12:14)

lobiu lobis cia pas tave!


aciu! joa,paziurejus,kiek as uz juos mokejau ir kiek jie,bent dalis,butu verti kolekcininku akimis-tai visai nebrangiai man jie cia gavosi biggrin.gif
Atsakyti