Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2009 12 22, 11:43)
Zvirbli, mane ispokavo mikriukas doh.gif

Vo cia tai storry thumbup.gif
Atsakyti
Minerva butum arciau, parodyciau kaip nesiot, kad per daug neslystu ziedas...o paaiskint rastu.... net nemoku... doh.gif tikiuosi viskas ok, su siuntinuku 4u.gif


danske oi prajuokinai lotuliukas.gif aisku, as kaip tikra lietuve.....juokingiausiai, kai kaimynes sijonas nuvaziuoja lotuliukas.gif

o kalbant apie tradicines Kucias ir Kaledas....tai kol buvo gyva mociute, tai sios sventes budavo tradicines visu 100%..... sienas po staltiese, jokio alkoholio, nei vyno...nieko, iki vidurnakcio butinai turedavom eiti miegoti, nes po to budavo laikas vakarieniauti mirusiems.... smile.gif deja, su mociutes isejimu pasibaige ir tokios sventes...
dabar labai stengiuos visa tai puoselet savo namuose.....ir kol kas visai neblogai man sekasi rolleyes.gif
vaida neliudek 4u.gif o jei TB tave uzknis, su savo bambejimu, tai pasakyk, kad tegu jis taves nemoko kaip svesti Kaledas, o tu jam nesakysi kur eiti nail.gif
Atsakyti
Kokios smagioss seimynines dovanu pakavimo akimirkos

user posted image
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 22, 12:16)
Musu eglute irgi vos ne palubej, kitaip kazin kas is jos liktu. doh.gif

Aš čia, aišku, ne į temą, bet paskaitinėjau apie Kūčių tradicijas, eglutes ir pamačiusi šį sakinį pati kai ką prisiminiau. Nors tai buvo prieš daug metų, kai dar visai maži buvom, bet pamenu kaip vakar.. Puikiai pamenu, kad eglutę, kad apsaugoti, jog maži žaisdami nenuverstumėm, vienais metais tėtis ją už viršūnės kažkaip pritvirtino prie lubų biggrin.gif ji buvo aukšta, šitaip prikabinta praktiškai grindis beveik siekė. Dar iki šiol pamenu, kaip pajudinus, ji sukdavos aplink savo ašį laugh.gif va, pasipasakojau.. ax.gif
Atsakyti
Na va pasizadejau ir pabandziau ant saves nufotografuoti smile.gif Paltukas ant manes.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 12 22, 17:14)
Paltukas ant manes.


gerai atrodo thumbup.gif Moka zmones rasti lobius...

Griztant prie kuciu tradiciju - esu liudininkas, kaip kasmet jos nyksta. Kiekvienais metais vis kazko maziau... Gal tai normalu, viskas keiciasi... man to gaila, bet kazkaip pati nebesugebu pakeisti to netikejimo, pasukti atgal...
Atsakyti
Vaida tikrai,kad liudna istorija verysad.gif Net uzeme uz sirdies ir susimastyt pradejau paziurejau,kad nei Kaledines staltieses nei serveteliu neturim unsure.gif verysad.gif
Kadangi seimos dar nesukuriau Kucias visada svenciu pas tevus,jau tapo ko ne tradicija.Ir man taip patinka,ir puosiant stala ar nesiojant 12 patiekalu galiu pavadovauti,nors aisku savo seimoje butu smagiau,nors gal.......Jei ir tureciau savo seima tikriausiai vistiek svestume kaledas pas mano tevus. smile.gif
Atsakyti
Mirattes , labai tau tinka. Turiu ir as panasu, tik puspaltis. Blogai man siuvykloj ji pasiaurino, tai dabar skirtas tik i miska ar sodyba. O silta su juo labai

Nostalgie, as megstu tuos zodzius- tu nesakyk ka man daryti, as nesakysiu tau kur eiti mirksiukas.gif

MLP, geltoni laveliai stovi uzdarytoj parduotuvej netoli lango. Matyt ,kazkiek dirba, bet uzrasas skelbe,kad siandien jau nebe. Kitoj parduotuvej nupirkau 21 dydzio tuos vadinamus " prasciai molodost", puse melyna, puse raudona. Dabar mazoji bando ju atsparuma zaisdama, neaisku kaip bus su devejimu.Jokiu tapkiuku, jokiu batu nemegsta baisiausiai. Jei kokia savaite nepavyks pripratinti, perleisim kuriai kitai
Atsakyti




Mirattes, paltukas ant taves daug graziau atrodo thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2009 12 22, 17:47)
Jei ir tureciau savo seima tikriausiai vistiek svestume kaledas pas mano tevus. smile.gif

tai aisku! cia ir yra tradicija! mes siemet pirma karta trise, nes ligos neleidzia isvaziuot. tai va nezinau, kaip cia bus biggrin.gif

va, mirattes, tokios tau teikia kepures, tik ausis galima ir virsuj suristi:

user posted image

noriu tokiu:

user posted image


Papildyta:
tobula suknele:

user posted image


Papildyta:
o kas nors gaminat toki???

user posted image

Atsakyti



Pritariu del sukneles bigsmile.gif wub.gif


Atsakyti



O suknele labai,labai grazi.

Namelis irgi, bet paliksim kitom Kaledom . Liks neivertintas simet, per mazauser posted image
Va sito, nors mazojo noriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 22 gruodžio 2009 - 20:47