Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2009 12 21, 21:34)
batukai tai labai labai
o paltas jaučiu atsiskeistų ant tavęs,nes dabar,kaip visi paltai,kažkoks...netoks laugh.gif


pasirodysiu ir ant saves kada, nes kaip nulietas mirksiukas.gif tokioms kudenoms kaip as paltu beveik nera, tai sakyciau pasiseke blush2.gif
Atsakyti
cha,dėl paltų galim bėdavotis abi:tokiom ilgarankėm kaip aš paltų irgi nėra laugh.gif
net dabar neseniai nusipirktas paltas su trumpokom rankovėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2009 12 21, 21:43)
cha,dėl paltų galim bėdavotis abi:tokiom ilgarankėm kaip aš paltų irgi nėra laugh.gif
net dabar neseniai nusipirktas paltas su trumpokom rankovėm biggrin.gif


na man irgi bent 5 cm truksta, bet nusipirkau ilgesnes pirstines smile.gif
Atsakyti
aha,aš ir su pirštinėm ilgesnėm,antraip nušaltų riešai biggrin.gif
baigiu offtopint
Atsakyti
danske hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 21 gruodžio 2009 - 21:15
Aha, dabar ir man hihihi.gif , o tada doh.gif

user posted image
Stichija, tau
Papildyta:
http://www.etsy.com/...ing_id=34797346
Visai grazu
Atsakyti
Mirattes, apie tokius verstus kailinius tiesiog svajoju - man ir gražu, ir atrodo, kad labai šilta turėtų būt smile.gif
Gal kas žinot, kokios vidutinės kainos už tokius daiktus Vilniuje? Vienam kuistukyne radau neblogus verstinukus, bet kaip už ne pirmos jaunystės ir netobulos (gerokai panešioti pasirodė) išvaizdos rūbą 300 Lt pasirodė per daug g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margot: 21 gruodžio 2009 - 22:22
jetus,nu negalejau susilaikyt-kailinukai-idealus! thumbup.gif
as tokiu irgi noriu,bet ant saves nerandu,matyt visus 6-8dydzio isveze i LT doh.gif lotuliukas.gif vienus,viens prie vieno,kaip ka tik mirattes rodesi,buvau radus-man ilgi ir rankoves pirstus denge verysad.gif ir jie taip,nat avikailis,verstas ir kokiu 60-70metu,na,lygiai tokie buvo ir kaina-tik 40£ verysad.gif doh.gif zinoma,cia skotijoj,kol as ne kalnuose gyvenu,tai nera salta-atrodo,akd kazkokioj duobej esam-aplinkui visur sninga,o pas mus kaimely-tik lietus ir slapdriba doh.gif tai su tokiais iskepciau turbut biggrin.gif ir jie gali buti gaminti Anglijoj,nes cia labai daug tokiu macius ir visi pagaminti butent cia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margot @ 2009 12 21, 23:21)
Mirattes, apie tokius verstus kailinius tiesiog svajoju - man ir gražu, ir atrodo, kad labai šilta turėtų būt smile.gif
Gal kas žinot, kokios vidutinės kainos už tokius daiktus Vilniuje? Vienam kuistukyne radau neblogus verstinukus, bet kaip už ne pirmos jaunystės ir netobulos (gerokai panešioti pasirodė) išvaizdos rūbą 300 Lt pasirodė per daug g.gif


as mokejau 42lt blush2.gif
Atsakyti



MLP, oho kiek kvepaliuku bigsmile.gif Pas mane tiek per visa gyvenima sudejus nebuvo blush-anim-cl.gif: Turbut liksiu truputi nesuprasta, bet niekada nebuvau kvepalu megeja - anksciau isvis nesikvepindavau, veliau turejau visiskai paprastus megztamus kvepaliukus, o dabar tenaudoju smilkalais man kvepianti aliejuka smile.gif Vis pagalvoju apie galimybe isigyti gerus kvepalus, bet pinigine kova visada laimi drabuziai, aksesuarai ir ypac papuosalai ir kvepaliukams nelieka blush2.gif

Zvirblio rankinukas toks idomus g.gif Priderinus manau gerai atrodyt turetu, tik va galvoju, kad as ir nerasciau jam derinio is savo garderobo smile.gif

Stichija, kiek nelaimiu unsure.gif console.gif O i Carita ir as pinigeliu neduociau. Turbut jokiai organizacijai neduociau, geriau jau kaip cia kazkas rase asmeniskai kokiam zmogui, kur jau tikrai zinai, kad niekur tie pinigeliai nenuklys ir, kad pas sazininga zmogu pateks. Girdejau, net is maisto banko ten dirbantys draugams vaisiu parnesa doh.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 18, 15:49)
o as pati galu gale atsiemiau savo is Prancuzijos atkeliavusia suknele..ir pradzioj ziauriai nusivyliau...jau net ir Gin pasibedavot spejau....o siandien aprengiau sese ir kazkaip likau maloniai nustebus, pasirodo suknele ner tokia maza kaip atrodo is sono, is pirmo zvilgsnio celofanine medziaga ner tokia jau ir celofanine, o greiciau puosni.... panasu, kad turiu puikiaja, puosniaja, 50-uju suknele  wub.gif  biggrin.gif

O kur ja butu galima pamatyti? Preitoj temoj rodyta? smile.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 19, 22:28)
Danskes pavydetini lobiai
user posted image

Pamaciau sita masiniuka ir prisiminiau ka turiu - seneles sena kvepalu buteliuka-raktu pakabuka masiniuko formos wub.gif Dar ir kvepaliuku kazkiek yra, tik kvapas gaila aliejinis, maza pasiemiau nors ir kvapas nepatiko, bet uztat labai grazus zaisliukas wub.gif
Meskiukai ir masiniukai zavuoliai wub.gif


Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2009 12 21, 10:46)
Pas mumi jau artėja Kalėdos... Jau ieškau eglutės puošmenų  mirksiukas.gif
Vienos užkištos dėželės "lobiai" iš mano vaikystės

user posted image

Tokiu ir pas mus yra, ir ganetinai daug smile.gif Saindien kaip tik jais egle teks puost smile.gif

QUOTE(danske @ 2009 12 21, 21:20)
http://www.etsy.com/...ing_id=32734659
Va tokio modelio drabuzio niekadaaaaaaaaaaa nebedeveciau.Dabar juokas, bet tuomet... Isivaizduokit, kai mikriuko durys prispaudzia viena is raisteliu, aisku atrisa, aisku isvynioja tave is to sijono ir nuvaziuoja.Su visu sijonu, o tu stovi vasaros nelabai ankstu ryta priesais  keleta daugiabuciu. Kas mate, juoksis bet supras.O kas nemate ir susitinki savo laiptinej doh.gif  doh.gif  doh.gif

lotuliukas.gif Na man tai irgi ne juokas butu, ypac jei nearti namu ir be lt taksui lotuliukas.gif O tai mikriukas taip ir nepastebejo, kad su lauktuvem nuvaziavo? biggrin.gif

QUOTE(reeva @ 2009 12 21, 21:43)
cha,dėl paltų galim bėdavotis abi:tokiom ilgarankėm kaip aš paltų irgi nėra laugh.gif
net dabar neseniai nusipirktas paltas su trumpokom rankovėm biggrin.gif

Ne tik paltu, bet ir svarkeliu, megztiniu, golfu, bliuskuciu ir sukneliu ilgom rankovem... Aciu, tam, kas 3/4 rankoves isrado biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 21, 16:38)

Tiesa, vienas geras daiktas sodyboje liko mums. Senos egles, dvieju is ju drevese gyvena peledos. Pirma karta kaip issigandau doh.gif . Sedejau prie lauzo ir staiga visai zemai prasklende didelis paukstis i tas egles. As sustingau net. Paskui tik issiaiskinau kas ten ir kur gyvena. Matyt jos nera baigscios. Dar ne visai tamsu buvo,kai viena nere i pieva ir atgal .Matyt pele pamate.
Reiskia peledziukams spygliai nekenkia ax.gif  ax.gif


O girdejai kaip ubauja? - pas tevus sodyboje sitas "augintinis" irgi yra, tai kai issiperi maziukus ir tie mama pradeda suakti pirma karta nejauku buna - toks garsas lyg kas is skausmo dejuotu... o nakti vienkiemyje toks garsas nelabai viliojanciai skamba smile.gif



QUOTE(Stichija @ 2009 12 21, 20:05)
Vis dar kariauju su tom pirstinem, dabar jau principo reikalas - kas ka  lotuliukas.gif  Kol slapios - minkstos ir baltos, isdziusta - susitraukia ir pageltonuoja.....  blink.gif  Uztat jau pasiekiau cheminiu eksperimentu lygi, kad delnai jau balti  lotuliukas.gif , vel merksiu i vandeni  ax.gif 


idomios tos tavo pirstines... pabandyk i valykloje paklausti - kai valo oda, jie ja impregnuoja, kad butu minksta ir elastinga. gal jei pirstines isvalius, jos tada nesitrauktu


QUOTE(danske @ 2009 12 21, 21:20)
http://www.etsy.com/...ing_id=32734659
Va tokio modelio drabuzio niekadaaaaaaaaaaa nebedeveciau.Dabar juokas, bet tuomet... Isivaizduokit, kai mikriuko durys prispaudzia viena is raisteliu, aisku atrisa, aisku isvynioja tave is to sijono ir nuvaziuoja.Su visu sijonu, o tu stovi vasaros nelabai ankstu ryta priesais  keleta daugiabuciu. Kas mate, juoksis bet supras.O kas nemate ir susitinki savo laiptinej doh.gif  doh.gif  doh.gif


prajuokinai, bet tikrai uzjauciu...vargse... tikiuosi, kad bent ne su tinkliniais stringais buvai...

o as vakar pasipuosiau egle... ir eilini karta susinervinau... toks jausmas, kad tiek vyro tiek savo seimoj as vienintele laukiu paciu kaledu... o kitiems tai eilinis pasisedejimas prie stalo...
sunervino tai, kad vos uzkabinau kelis zaislus ir vyras liepe daugiau nekabinti, nes nafig tu margumu reikia... kai visus metus laukiau kada galesiu savo grozius uzkabinti, kuriu kiekvienas turi savo istorija, - as irgi turiu ir savo tetes ir mamos zaisliuku. Tetes zaislus parsigabenau is kaimo budama kokiu 4 metu - pasinaudojusi vieninteles tuo metu anukes teisem, uz ka mano teta dar ir dabar man svelniai priekaistauja blush2.gif buvo 3 dideles dezes, o beliko vos keli zaisliukai... kitus jau pati pirkau, - tysiau apmuturiutus koinese, ranksluosciuose is prancuzijos smile.gif
ir stovi mano egle tokia vargsele... jauciu, kad neiskesiu ir dar papuosiu ,- turbut net nepastebes...
Ir dar per kucias reikes vaziuoti pas vyro tevus verysad.gif - kas kart nusiteikineju, kad viskas bus gerai, o buna ssss... - nesuprantu, kaip zmones neturi jokiu seimos tradiciju...kaip saiposi is tu, kurie jas puoseleja... kaip visa vakara zyzia, kad nera ant stalo mesos... nelauzia plotkeliu... nevalgo kuciuku... - egle pradejo puosti, tik todel,kad as pasakiau, jog reiktu... o kitu kalediniu papuosimu nenuima jau treti metai...
o mano mama - gal ir darytu kazka, bet tingi doh.gif jau taip galvojau nuvaziuosim namo per kucias ir isjudinsiu as ja, - o dabar va... - pas vyro tevus tai net nekyla rankos kazka daryti, + is anytos veido matyt, kad nelabai ji nori, kad as i jos virtuve lysciau...
ir kai prisimenu, kaip vaikysteje mama su mociute prie koki menesi tardavosi, ka gamins kuciom, ka gamins kaledom... kaip per kucias ateidavo mamos brolis su seima.. teta visada atnesdavo dideli puoda "ausiukiu" - koldunu su grybais. ir visos trys moteros sukdavosi virtuveje... o mes kokie laimingi budavom, kai leisdavo su duonos rieke islaizyti sprotu alieju is skardines biggrin.gif
O dabar... nuvaziuosim, anyta lpuse valandos lakstys nezinia ko is virtuves i kambary, tada sugalvos, kad reikia vaziuoti i parduotuve... jokiu sventiniu indu, jokio svenciu dziaugsmo, nieko... ir vyras mano toks - ir suprantu, kad anksciau dar del manes kazkiek apsimesdavo, o dabar jau ir tam tas pats... - kai tik pamato papuostas eglutes, iskarto vos ne depresija prasideda...
laimei, kitais metais jau mano grazuole didesne bus, - bent del jos bus galima stengtis... nes siemet, tai jei galetu -visa egle i burna susikistu smile.gif

sorry, kad cia eteri pritersiau, bet reikejo saves pagaileti blush2.gif
kol mergina miega, einu kavos isgersiu ir tada isipakuosiu savo grozius smile.gif
Atsakyti


Vaida, kazkaip net liudna skaityti....

Pas mus kazkokiu ypatingai dideliu tradiciju ir niekad nebuvo,bet visada saziningai turim 12 patiekalu, o ne kaip pas MB namuose [imesiu akmeni i anytos darza blush-anim-cl.gif] prie patiekalu priskaiciuoja 3 riesutu rusis ir panasiai biggrin.gif O eglute pas mus visada budavo ir puosdavom kiek pamenu mes su broliu, nors dazniau brolis tik ziuredavo, o puosdavau ash..Nuo tada kai istekejau, tai eglute kasmet rupinames mes, visada su MB vaziuojam, renkam, perkam, o ash uzsiimu puosimu, nes matau,kad neteikia jam didelio dziaugsmo tas procesas tai kam atimti dali dziaugsmo ish saves ir kitam uzkrauti nepatinkanti darba, tai jis eglute pastato, o ash apividalinu smile.gif Tik vakar pyktelejau, kai pasisove virsune uzdeti biggrin.gif Pas mane siemet liko daug laisvu zaisliuku, nes ash beveik kas metai daperku, o stikliniu ir nekabinau siemet...Labai megstu pavienius zaisliukus, kuriuos kazkas dovanojo, tai siemet gavau balta, keramikini vaikishka arkliuka supama wub.gif
Atsakyti