Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

kokia smagi istorija apie pelėdas!!! bigsmile.gif

Man tai ne foteliuko, bet stalo reikia, ir niekur nerandu tokio, kaip noriu :/ Kiba irgi iki Panevėžio reiks važiuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 21, 15:38)
Tiesa, vienas geras daiktas sodyboje liko mums. Senos egles, dvieju is ju drevese gyvena peledos. Pirma karta kaip issigandau doh.gif . Sedejau prie lauzo ir staiga visai zemai prasklende didelis paukstis i tas egles. As sustingau net. Paskui tik issiaiskinau kas ten ir kur gyvena. Matyt jos nera baigscios. Dar ne visai tamsu buvo,kai viena nere i pieva ir atgal .Matyt pele pamate.
Reiskia peledziukams spygliai nekenkia ax.gif  ax.gif


Gėėėris bigsmile.gif

p.s. Aišku, kad nekenkia - tik kutena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 12 21, 16:55)
beveik uz dyka!! reikia vaziuoti pas jus. O jei du vienodi speju po viena neparduoda?

Manau parduotu. As kazkiek ta vyra zinau. Jis visada veza idomius baldus, nenuveltus. Ir nera brangininkas. Matyt turi kur gauti , daznai jo nebuna, ziurek, vel nauju idomiu dalyku turi. Turiu ir jo tel.Jei susiruostumet atvaziuoti, pasiklausciau ar neisvykes ir ar turi naujienu. Tik dabar jau po svenciu, ko gero. Dabar turejo tvarkinga komoda, ir idomi, ir sena, ir nera tos baisios smarves. Ir tik 1500 dar be derybu. Man paciai ji rupi, suku galva kur deti viena senaja, nes kitaip vietos nera.

Su kitu kompu rasau, tai sorry uz klaidas, nebegaliu pataisyt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 21 gruodžio 2009 - 16:09
QUOTE(Minerva @ 2009 12 21, 15:54)
"Joy" ilgą laiką buvo brangiausi pasaulyje kvepalai, sukurti 30-ųjų pabaigoje (sunkūs gėliniai su tradicine rožės ir jazmino "sąjunga"). Beje, vieni iš tų kvepalų, kurie "karus-marus-badus" pergyveno ir iki šiol gan populiarūs (bijau sumeluoti, bet jie berods antri pagal visų laikų pardavimus) smile.gif

aciu!!!
Atsakyti
Mano tasiukas 4u.gif Naujas su visais popiergaliais biggrin.gif
user posted image
user posted image
Danske kur tu gyventi,kad pas jus tokios kainos? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2009 12 21, 13:54)
"Joy" ilgą laiką buvo brangiausi pasaulyje kvepalai, sukurti 30-ųjų pabaigoje (sunkūs gėliniai su tradicine rožės ir jazmino "sąjunga"). Beje, vieni iš tų kvepalų, kurie "karus-marus-badus" pergyveno ir iki šiol gan populiarūs (bijau sumeluoti, bet jie berods antri pagal visų laikų pardavimus) smile.gif

aciu! as tam zurnale Jalou pamaciau juos nuo 30metu jie pasirode ir labai ilgai buvo vos ne vieninteliai pagrindine reklama.ir uzsimaniau,dar prie to paties,skaiciau apie juos atsiliepimus kazkur internete-tai labai visi juos giria.buvau radus visai naujus,su dezute,bet kaina uzkilo-nenorejau tiek isleist,jei paskui nepatiks kvapas doh.gif
dasnke,geras,su ta peleda.taip,jos nelabai bijo sviesos,tik tiek,kad jos geriau mato tamsoje biggrin.gif
Atsakyti
Na jus cia ir pavaret ax.gif blush2.gif kol manes nebuvo, ir tai, tik pusdieni! blush2.gif
Nu jau groziu groziai.... eglutes zaisliukai.... o kvepalu kvepalu.... o nuostabusis Adzani ridikiulis, o Danskes pasakojimas apie peledas smile.gif , visko jau ne nepamenu, kiek priraset thumbup.gif
O as trumpai raportuoju - gavau princeses batelius, kurie pasirode per mazi blink.gif ( cia man gali but per mazi? doh.gif ), nieko - pratemsim, nes per mazi keliais mmmm lotuliukas.gif ir dar klaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiikai smirda doh.gif , grynas made in China gaminys, bet grazu lotuliukas.gif
Vis dar kariauju su tom pirstinem, dabar jau principo reikalas - kas ka lotuliukas.gif Kol slapios - minkstos ir baltos, isdziusta - susitraukia ir pageltonuoja..... blink.gif Uztat jau pasiekiau cheminiu eksperimentu lygi, kad delnai jau balti lotuliukas.gif , vel merksiu i vandeni ax.gif Uztat siandien kuituke uz 2 lt! nusipirkau dar su etiketem tokias smelines medziagines, ir dar kaina likus 28 svaro blink.gif , bet jau mazumas, kad as vos vos siaip ne taip isibruku i jas... Danske ir tau dairiaus - nu bet tik tos ir buvo... vaikikai mazos verysad.gif
Atsakyti
Adzani, grazus tasiukas. Gyvenu nei toli,nei arti, Lietuvos vidury ax.gif

Nostalgie , paziurek
www.sendaiktis.com. Kai kurios kainos , matyt, buvo rasomos baigiant ne pirma litra alkoholio. Tasiukas ten vienas gerai kainuoja

Stichija , tai nesvarbu. Gal kada nors pamatysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 21 gruodžio 2009 - 19:32
snekant apie kaledinius senus zaisliukus...visi pas mama....ir ju gan nemazai...bet nieks ju man neduoda dry.gif

dekui, danske, uz uzrodyma, einu akiu ganyt smile.gif
Atsakyti
http://www.etsy.com/...ing_id=32734659
Va tokio modelio drabuzio niekadaaaaaaaaaaa nebedeveciau.Dabar juokas, bet tuomet... Isivaizduokit, kai mikriuko durys prispaudzia viena is raisteliu, aisku atrisa, aisku isvynioja tave is to sijono ir nuvaziuoja.Su visu sijonu, o tu stovi vasaros nelabai ankstu ryta priesais keleta daugiabuciu. Kas mate, juoksis bet supras.O kas nemate ir susitinki savo laiptinej doh.gif doh.gif doh.gif




Atsakyti
O mano siandieniniai, na berods vintage aulinukai. Verstos odos, pagal pada ir batu vidu nenesioti, bet gal nesunesiojami smile.gif

user posted image

ir dar verstos odos paltas, irgi pagal etikete atrodo senas. Made in England. Bet gal ir ne. Nelabai randu pagal ka issiaiskinti.

user posted image
Atsakyti
batukai tai labai labai
o paltas jaučiu atsiskeistų ant tavęs,nes dabar,kaip visi paltai,kažkoks...netoks laugh.gif
Atsakyti