Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2009 12 20, 17:33)
Arbatai turiu grazuti plonyti porcelianini , is turgelio. Kai pakeli pries sviesa , persisviecia

wow bigsmile.gif
Atsakyti
Nostalgie, davei minti. Nu, protingas zmogutis gi tu. Grazu didoka dubeni , manau kriusonui , maciau. Su samciu. Pameni, kur buvo tie indeliai kava-arbata, buvo tu kristoliniu vazu su spalvom. Tai buvo ir dubuo dabar. ar 55 ar 65 lt. Bet zinant kiek jis realiai kainuoja, tai reikejo griebti man ji. Butu tikes kisieliui.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 20, 18:34)
Nostalgie, davei minti. Nu, protingas zmogutis gi tu......

mastau.gif na...ir man retsykiais pavyksta ka protingo suskelti biggrin.gif
as taip mastau jei rastum sau grazu, o paskui dar koki kita rastum , gal ir man uzgriebk...prastai pas mane su indais, ypac su sventiniais, proginiais unsure.gif o kada nors juk ir ikurtuvems reiks...ir galu gale, gal bent kitai kuciu vakarienei turesiu padoriu indu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 20 gruodžio 2009 - 18:51
QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 20, 19:51)
mastau.gif na...ir man retsykiais pavyksta ka protingo suskelti  biggrin.gif
as taip mastau jei rastum sau grazu, o paskui dar koki kita rastum , gal ir man uzgriebk...prastai pas mane su indais, ypac su sventiniais, proginiais  unsure.gif o kada nors juk ir ikurtuvems reiks...ir galu gale, gal bent kitai kuciu vakarienei turesiu padoriu indu  unsure.gif

Uzgriebsiu. Jis toks nemazas , gal kokiu 3 litru. Su violetine puosyba. Buvo dar draugystes taure. 25 lt. Tik as siandien zioplinedama nete supratau kas per daiktas.
Galvojau, na visai grazus, bet be jokios praktiskos puses. O pasirodo doh.gif

As labai kreivai i kristola ziurejau, bet neimeciau nieko. Dabar su dziaugsmu ir vazas, ir taures , ir visa kita naudoju.
Atsakyti
BATUKAI
Atsakyti
Pas mumi jau artėja Kalėdos... Jau ieškau eglutės puošmenų mirksiukas.gif
Vienos užkištos dėželės "lobiai" iš mano vaikystės

user posted image

Geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2009 12 21, 09:46)
Pas mumi jau artėja Kalėdos... Jau ieškau eglutės puošmenų  mirksiukas.gif
Vienos užkištos dėželės "lobiai" iš mano vaikystės


mes jau savaite pasipuose egle. spejom smile.gif . O lobiai faini. Ypac paukstukai thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Laisve, o kodėl pelėdą ant eglutės kabinsi, a? - spygliai labai plunksneles kutena... biggrin.gif (Kaime turiu žaisliukų, kurie iš mano mamos vaikystės (pirkti dar iki 1960-ųjų), bet man jų kol kas neatiduoda - ir negyvenamoje a.a. Senelių sodyboje eglutę puošiame, kad mirusiems Kūčių naktį būtų jauku sugrįžti...)

Nostalgie, kodėl angelo sparnus parduodi? - įsivaizduok, ateis koks Kūčių naktį nuosavybės teisių pareikšti... laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minerva: 21 gruodžio 2009 - 10:16
QUOTE(Zvirblis @ 2009 12 21, 10:04)
mes jau savaite pasipuose egle. spejom smile.gif . O lobiai faini. Ypac paukstukai  thumbup.gif

Mes irgi puošėm prieš savaitę. Bet papuošėme dukros gamintais modelino žaisliukais. Ir ačiū Dievui, kad taip - vieną dieną dūkdamas po kambarius katins Kapris nebespėjo laiku įjungti stabdžių, įlėkė į eglę ir užsivertė ant savęs. Keli modeliniukai susiniokojo. Bet stiklinių būtų auka didesnė... Kadangi Kapris dabar į eglutę žiūri pagarbiai per padorų atstumą, galvojam jau rimčiau puošti eglę mirksiukas.gif

QUOTE(Minerva @ 2009 12 21, 10:14)
Labas rytas,

Laisve, o kodėl pelėdą ant eglutės kabinsi, a? - spygliai labai plunksneles kutena... biggrin.gif (Kaime turiu žaisliukų, kurie iš mano mamos vaikystės (pirkti dar iki 1960-ųjų), bet man jų kol kas neatiduoda - ir negyvenamoje a.a. Senelių sodyboje eglutę puošiame, kad mirusiems Kūčių naktį būtų jauku sugrįžti...)

Kokia graži tradicija. Kaip ir pats tikėjimas. Pagarba 4u.gif
Aš irgi turiu tokių senų... Pas mamuką yra ir senesnių, bet jie man dar nepriklauso ax.gif
Gal pialėdos nekabinsiu... mažum tikrai jai nejauku bus kabėt... tarp spyglių... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 21 gruodžio 2009 - 10:25
QUOTE(Minerva @ 2009 12 21, 10:14)
Nostalgie, kodėl angelo sparnus parduodi? - įsivaizduok, ateis koks Kūčių naktį nuosavybės teisių pareikšti... laugh.gif

kad, bjaurybe jau katra laika jau neatsiima.... pats kaltas irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
kaip grazu ir jauku-tikrai jauciasi kaledos,grazus zailsiukai ir tradicijos thumbup.gif

pas mano mama irgi palikti visi mano vaikystes zailsiukai,senesniu neturim,nes kas like buvo is mociutes a.a.-tai greiciausiai jie ismesti senai,nes tuo metu niekas nemaste,kad bus malonu prisimint senus daiktus. mes eglute jau nuo sio men pradzios pasipuose,kadangi dirbtine,tai galejom ir anksciau puost,mat mazoji mano, parejus is mokyklos viena diena pareiske,kad laikas puost eglute biggrin.gif
o as dar niekaip negaliu nusiramint su kvepalais,dar keleta laimejau ir skarele jaeger silkine
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laisve, kokie mieli jusu zaisliukai. man taip primine vaikyste ir egle pas mociute. Ypac tie kur prisispaudzia ant sakutes. O labiausiai PINGVINUKAS.
Siemet pati ieskojau prisispaudzianciu ant sakutes ir savo dideliai nuostabai radau - puikia, grazia musmire smile.gif
Atsakyti