Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2009 12 20, 14:21)

Buna numeris ant sprando, o vardas ir visa kita ant popierines etiketes. Aisku , popierine pamesta dazniausiai. Musu turgeliuose dar apie tuos numerius nezino niekas. As irgi stengiuosi labai akivaizdziai neieskot to numerio. Tik max 20 lt pas mus moka uz leles. Kiti irgi praso daugiau, bet tos pacios ir kelinta savaite stovi.

oky, supratau. na aš ja kai pasiėmiau, man išsyk pasakė kad ji su numeriu ir mol kolekcinė porcelianinė. nu, aš ne ekspertas, bet pagal svori vien nelabai ji porcelianas..
siaip graži, patrypta kiek, batuko pado nėra. sakai 20. tai turesiu omeny, jei kada pamatysiu jums kažko gražaus tai kaina turi but iki 20lt. pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2009 12 20, 13:42)
šiandien blusturby buvo lėlė, graži sakyčiau, mano akimis, na mano skonio. garbanė, šviesiai rudais plaukais. ale 40lt prašė. su numeriu. vardo neturi, tik numeris.
bandžiau derėtis, sakau Danskei ar Nostalgie (ne sjos pačios nemačiau) bet nepasidavė

kartais buna tik numeris, kaip ir danske rase, taciau buna ir su numeriu ir su vardu iskart ant sprando smile.gif
o blusturgyje sian nebuvau, nusprendziau, kad nusipelniau vieno nedarbo sekmadienio rolleyes.gif
o del kainu, tai pagal Vilniaus kainas iki 35lt yra normalu...deja .....

QUOTE(danske @ 2009 12 20, 14:21)
Su tais meskiais tai man neramu jau. Kol nezinojau kokie jie buna, kurie ten kolekciniai, kokios tos kolekcijos- ai, meskis ir tiek. O dabar blush2.gif , visiems meskiams ne tik i snukuti ,bet ir i  dupce ziuriu. Pirma be galvos skausmo sukroviau ir iskeliavo, o dabar netgi gaila doh.gif  doh.gif

Jauciuosi padarius bloga darba unsure.gif
jei tie kur iskeliavo pas mane..... tai dar nevelu 4u.gif

Stichija uzuojauta del negandu 4u.gif
Atsakyti
Nostalgie, neprigalvok. As cia save atkalbineju nuo naujos ligos doh.gif doh.gif Jauskis gera darba padarius mirksiukas.gif
Atsakyti
Ateities mados spejimai thumbup.gif

http://www.youtube.c...player_embedded
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 12 20, 15:56)
Ateities mados spejimai  thumbup.gif

prajuokino ju spejimai biggrin.gif taip kaip dabar rengiasi kai kurie zmones jie baisiausiose fantazijose nenumate biggrin.gif
Atsakyti
nu va,jau po blusturgio
nupirkau mamai dovanų puodelį su lėkštute (kažkokie artojai ant jo ) senąąą,gražų

šiaip šian buvo sėkmingesnis parduotuvių šturmas,nes nusipirkau net du kaklo papuošlus,kurių jau seniai norėjau,o šian dar ir nukainoti buvo
Atsakyti
Kuriai ten reikėjo rutulių pavadinimo, nepamenu, bet tai angl. vadinas snow globe 4u.gif

Stichija, glostom ir veliam galvą console.gif
Atsakyti
Tai jei dar stringus ir tuos ten vos ne iklotus, kur kazkurioj temoj aptarinejo, pamatytu ax.gif ax.gif . Numirtu antrakart doh.gif

Vakar maciau graziu indu. Lekstes butu tinkamo dydzio, bet reikejo dar imti sriubines lekstes. O as ju nemegstu. Man geriau puodukai arba dubeneliai. Tokios idomios, krastai kiaurarasciu. Ne piesiniai, o rastai su skylutem.

Reeva, geras pirkinys. Man irgi patinka seni idomus puodukai. Visus akcijinius nuo kavu ir arbatu isgyvendinau is namu.

Dabar laukiu nesulaukiu Kaledu senio is Londono. Skambino, jau ivaziavo i LT. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 20, 16:41)
Dabar laukiu nesulaukiu Kaledu senio is Londono. Skambino, jau ivaziavo i LT. biggrin.gif

laukaim pasirodymų blush2.gif


man vargas su puodeliais... (pasiguosiu)
nekenčiu visokių nekokių, na kai padovanoja belekoki mol su užrašu (you'r boos doh.gif ir pan) turėjau iš C&D sau dideli (puslitrini) nes maiau gert nemoku blush2.gif
o kiti buvo stiklinės, a'la tokios kaip ledams/kokteiliams. lygios, nuo apačios i viršų platėja. nu super. indaplovėj liuks nes aselių nėra ir vieta tauposi- daugiau susideda.
bet... jau antrą pakuotę papildymau pirkau - vis dūžta ir dūžta, tai aš į kriauklę biški paleidžiu blush-anim-cl.gif o ana akmeninė, ir tik barkšt, tai indaplovęj, uždarant stalčių susitrenkia ir - barkšt doh.gif
daba "medžioju" gražius puodelius (pagaidautina su mini mini aselėm/stiklines storo stiklo ir noriu būtinai vienodų ir kokių 10 vnt kai minimum... ir nerandu cry.gif nerandu nieko kas man patiktų seniai.. kantrybė trūko jau perknat papildymą tų stiklinių pakuotę, sakiau per vasara susirasiu... neradau... per akcijas dabar nieko gražaus nėr verysad.gif


nėr gyvenimo... nėr...
Atsakyti
Tai tokius visokius isveziau i sodyba. Ten dar po viena kita sugebam sudauzyt, o namie man neduzta. Kai mazoji pasieks, tai gal padauzys. Man puodukai gali buti visi skirtingi. Na, tie kasdien naudojami. Ir dydzio- taip, taip, puslitriniai doh.gif Arbatai turiu grazuti plonyti porcelianini , is turgelio. Kai pakeli pries sviesa , persisviecia

Visai noreciau graziu , senoviniu ideklu stiklinems. Vaisinei, siaip kokiai paprastai arbatai. O va zalia ar jazminaiciu man skani tik is plataus grazaus puoduko. Irgi pasiguodziau ax.gif

Dovanos ne vintage man bus. Greiciau kvepiancios . Bent jau itariu taip.
Atsakyti
QUOTE(Gardi @ 2009 12 20, 16:26)
Kuriai ten reikėjo rutulių pavadinimo, nepamenu, bet tai angl. vadinas snow globe 4u.gif


aciu, jau ir as issiaiskinau, bet nieko labai tobulo ner... teks keliauti biggrin.gif

QUOTE(danske @ 2009 12 20, 16:41)

Dabar laukiu nesulaukiu Kaledu senio is Londono. Skambino, jau ivaziavo i LT. biggrin.gif

wow! kaip smagu laukti dovanu... is dalies gal net smagiau nei sulaukti...
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 20, 16:41)
Tai jei dar stringus ir tuos ten vos ne iklotus, kur kazkurioj temoj aptarinejo, pamatytu ax.gif  ax.gif . Numirtu antrakart doh.gif

Dabar laukiu nesulaukiu Kaledu senio is Londono. Skambino, jau ivaziavo i LT. biggrin.gif

lotuliukas.gif

as irgi jo laukiu blush2.gif

o man matyt zenklas su puodeliais...kad reik atsinaujint...nes anyta buvo, vaiki mano ziurejo ir sukule keleta puoduku doh.gif tai nebeturiu kavai vieno ir arbatai taip pat doh.gif ir labai smarkiai ieskau asotelio....ir kas met ta pati beda, kai tik arteja Kuciu vakariene, tai as atsimenu, kad neturiu kur kisieliu pilt...o pirkt belekokio nenoriu, tai ir vel samciu is puodo i stiklines pilstau doh.gif ir taip jau....kokie 6 metai doh.gif
Atsakyti