Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

danskes pavydetini lobiai-grobiai wub.gif meskiai-peskiai-lepeskiai wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aciu, Nostalgie.
Salia masiniuku stovi siandien parvestos lelytes. Gana mielos figureles.Molinukai. Tas masiniukas stiklinis bus pripiltas brendzio, jame kazkada tai ir buvo, tik man nepaliko.
Tie toliau sedintys meskiai tai siaip meskiai, Cia tie ypatingieji priekyje. Tik kalediskasis , manau, pamete kepure.
Atsakyti
Sveikos gyvos mergytes 4u.gif
Po visu kompo taisymu ir ligu, as vel sugryzau. blush2.gif
Giriu visu lobius - jus man infarkta ivarysit, pavydas giauzia... ,baltas toks, kaip ir oras uz lango. newyear.gif
Esu truputi pakaupus sio bei to, pasirodysiu rytoj. mirksiukas.gif
Papildyta:
O cia siaip, imetu, is turtingojo neto, akiu paganymui. ax.gif
user posted image 1957m.
user posted image 1964m.
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2009 12 19, 18:46)
Koks fainas  wub.gif

aciu mirksiukas.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 19, 21:28)
danskes pavydetini lobiai-grobiai 

meskiai - unreal! sita liga ir as galec susirgti... tik reikia nepradeti... O panasu masiniuka, tik melyno stiklo ir be kamstelio ir as turejau. Bet jis nedidelis buvo - galvojau gal nuo odekolono g.gif Tik viska palikau kazkur...
Man uzeina periodiniai pravalymai - uraganai doh.gif


Atsakyti
danske, tas mašiniukas kvepalu butelaitis - avon? turi but avon kiek zinau. ax.gif
Atsakyti
O as tai nusiminus verysad.gif Kazkas pas mumi i skyreli ateina su dideliu pavydu ir uzburia daiktus blush2.gif
Klipsai - drugeliai - sugedo - iskrito ta balta perlu mase, su moment nesuklijuosi, reikia specialiu juvelyriniu kliju, antraip praras blizgesi ta perlu motina doh.gif
Juoda suknele - siuveja keisdama uztrauktuka ikirpo nemaza skyle, teko vakar lopyt doh.gif
Baltom trumpom pirstinem - amen, gavo dregmes , pakeite spalva i geltona-zalsvai-ryza, o isdziuvusios susitrauke ir sukietejo, minciu kaip jas sutvarkyt nera......
Princeses bateliai vis neateina....
Klios kelnes neatejo...
Ir siaip, kokias debile doh.gif doh.gif doh.gif
Vakar maklinejom su vyro Akro, ieskom man dovanos, ziurim perlai, na augintiniai, su aukso mazais karoliukais tarp perlu, kaina 2000 ir nuostabiausi pasaulyje pupos dydzio auskarai uz tokia pat suma... Mano vyras toks - jei jam kas patinka, nupirks neziuredamas kokia suma, jei nepatiks - ne 5 Lt neduos... Na ir jam tie perlai su tais auskarais patiko blush2.gif Sako: Nori, as - aisku noriu noriu noriu thumbup.gif , tai jis - gerai - perkam blink.gif Nu vat cia as ir supasavau..... eeeeeee sakau, beeeee...... labai brangu, dabar krize, cia bus kaip puota maro metu, nepykdykim Dievo ir zmoniu..... geriau atiduokim ta suma i Caritas ir t.t.t. taip ir likau be perlu nes noredama ju labai labai labai pati ju ir atsisakiau doh.gif O siandien aisku vyras pareiske, kad i caritas tokios sumos neduos blush2.gif Kazkaip cia manyje susirunge gerio ir blogio jegos lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nu ka, dabar teks tenkintis plasmasiniais perlais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 20 gruodžio 2009 - 11:12
jezau Sticija,kiekvieną eilutę skaitydama vis labiau trukiausi,kaip baisu biggrin.gif
o dėl tų perlų tai aš tokia pati-kažkada kai buvom kretoje,pamačiau tobulą pakabuką už 20e.kažkodėl nusprendžiau kad man jo nereikia (nu,nes mažiukas ir brangus)nors mama ir labai įkalbinėjo
tai reziumė:iki šiol (antrus metus) save graužiu kad to pakabučio nenusipirkau
aišku sumų skirtumas biškį skirtingas,bet esmė ta pati biggrin.gif

šiandien tobula diena blusturgin wub.gif tuoj keliausiu
Atsakyti


Stichija, oho, kokios nelaimes, bet tikekimes isheis pataisyt bent jau suknele ir auskarus, gerai, kad nepametei tode detales...Beje, mano pakabukas su dziovintom gelem. pirktas ish tos pardavejos irgi suluzo doh.gif Pastuksenau i ta "stikliuka" noredama paziuret ar stiklas ir jis eme ir nurkito biggrin.gif Bet tikiuosi, kad isheis priklijuot su epoksidiniais klijais smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 20, 11:09)
O as tai nusiminus  verysad.gif 

ajk sau kaip uzjauciu!!! bet visiems uzeina nesekmiu metas - ir kai jau taip buna, tai ne po viena... bet praeis jis ir viskas bus gerai... is vienos puses norisi sakyt - tai tik daiktai, bet kita vertus pati buciau veidmaine - na gaila tu daiktu nors tu ka...

o del perlu, tai dvejopas jausmas ir man - ir jamt reikejo, ir pinigai labai dideli... Gal per dideli augintiems g.gif
Atsakyti
Stichija, del auskariuku tai neliudek as tau galiu padeti smile.gif , zinau Kaune pati geriausia juvelyra, jis tikrai suklijuotu as pati nuvesciau ir paimciau manau nieko ir nekainuotu. Tik jokiu budu pati neklijuok, nes sugadinsi tikrai. Va del suknutes tai tikrai l gaila, ale kaip ta siuveja iskirpo ta skyle doh.gif doh.gif doh.gif . Tik riekia susitarti kaip paimti tuos auskarus is taves g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Stichija 4u.gif
būna dienų lyg tyčia. bet žinai, po kiekvienos audros pateka saulė wink.gif
taigi labai linkiu tau puikių, pigių, nuostabių radinių/pirkinių wub.gif

šiandien blusturby buvo lėlė, graži sakyčiau, mano akimis, na mano skonio. garbanė, šviesiai rudais plaukais. ale 40lt prašė. su numeriu. vardo neturi, tik numeris.
bandžiau derėtis, sakau Danskei ar Nostalgie (ne sjos pačios nemačiau) bet nepasidavė. sakau ji ne porcelianinė, na ji nemaža, o tas... sako vistiek kasnors nupirks.. na jeigu pamatysiu kita kart, ir nebus nupirkta, gal pasiduos deryboms - paimsiu kamnors wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 20 gruodžio 2009 - 13:50
Shirley, buteliukas ne nuo kvepalu, o nuo kazkokio gerimo. Ant stogo yra gamintojas, bet googlej neradau. Matyt, ne itin garsus.

Stichija, as siek tiek pavydejau tu pirstiniu ax.gif , bet be blogu linkejimu. Verstos odos gaminius valiau su tulzies muilo,amoniako ir vandens lygiu daliu misiniu. Isdziuvus tryniau tokiu kaip trintuku is Dolitos. Jos toks veliurui pasiausti skirtas. Gal suveiktu? As valiau smelio spalvos rankine, cia baltos , sunku speti. Blyn, kaip gaila.. cray.gif

Del Caritas as esu kitos nuomones. Po artimesnes pazinties su dirbancia ten savanore. As geriau konkreciam zmogui kazkaip padedu uz kazkokia suma, kuri tuo metu mintyse skirta. Kartais ne vienam,o keliems.

Su tais meskiais tai man neramu jau. Kol nezinojau kokie jie buna, kurie ten kolekciniai, kokios tos kolekcijos- ai, meskis ir tiek. O dabar blush2.gif , visiems meskiams ne tik i snukuti ,bet ir i dupce ziuriu. Pirma be galvos skausmo sukroviau ir iskeliavo, o dabar netgi gaila doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mrs Shirley @ 2009 12 20, 14:42)
Stichija 4u.gif
būna dienų lyg tyčia. bet žinai, po kiekvienos audros pateka saulė wink.gif
taigi labai linkiu tau puikių, pigių, nuostabių radinių/pirkinių wub.gif

šiandien blusturby buvo lėlė, graži sakyčiau, mano akimis, na mano skonio. garbanė, šviesiai rudais plaukais. ale 40lt prašė. su numeriu. vardo neturi, tik numeris.
bandžiau derėtis, sakau Danskei ar Nostalgie (ne sjos pačios nemačiau) bet nepasidavė. sakau ji ne porcelianinė, na ji nemaža, o tas... sako vistiek kasnors nupirks.. na jeigu pamatysiu kita kart, ir nebus nupirkta, gal pasiduos deryboms - paimsiu kamnors wink.gif

Buna numeris ant sprando, o vardas ir visa kita ant popierines etiketes. Aisku , popierine pamesta dazniausiai. Musu turgeliuose dar apie tuos numerius nezino niekas. As irgi stengiuosi labai akivaizdziai neieskot to numerio. Tik max 20 lt pas mus moka uz leles. Kiti irgi praso daugiau, bet tos pacios ir kelinta savaite stovi.
Atsakyti