Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(mylittleprincess @ 2009 12 18, 13:28)
o as pati,ka tik gryzau is mazes sventes kaledines-pabuvau baznycioj,paskui su mokytojom kavos ir namu gamybos pyrago su vynuogem prikimsau-tai dabar jau ramiai isleidziu paskutinius sukauptus pinigus lotuliukas.gif ant va tokiu geriu
[url=http://img689.imageshack.us/i/bhcjnkqbgkkgrhqmokkeery.jpg/][img]

labai jaukiai skamba. O apie gerius patyliu - viskas puiku.

QUOTE(Gardi @ 2009 12 19, 12:36)
Sveikinu Kauną pagaliau gavus sniego!!! bigsmile.gif  bigsmile.gif


Sveikinu ir Vilniu! Tik negaliu pasidziaugti - kirmyju namie su plauciu uzdegimu. ate kaledu dovaneles... ka reiks daryti, bliamba????

Atejo mano juokingasis rankinukas. Na, idomus... Bet kad uz ji tiek moketi, kiek jis kainuoja g.gif . Net apdaila neodine. Na, cia turbut uz "koncepta". Kiap konceptas, tai geras smile.gif

user posted image

user posted image

P.S. Nady - nuostabaus gimtadienio ir paciu graziausiu metu - esu tikra, laukia labai idmus, vertingi, spalvingi... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 19, 14:30)
Kuistukyne vienas kitas pardavejas, nei pirstinaiciu pardavejos, nei zaisliuku bei atviruku pardavejos. Salta lauke stoveti, suprantu.

Taip tikėjausi vietiniame lupatyne po atviru dangumi padaikteliauti - tokią galimybę teturiu tik šeštadieniais. Bet tas šaltis ir visą naktį dūkęs vėjas mane atbaidė... O kai apie dešmtą susiruošiau, nieko neradau... Gal nekas ir tebuvo - ir pardavėjams juk šalta.
Užėjau čia tikėdamasi gražių naujienų biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa, gal zinote, kaip angliskai vadinasi tie burbulai su sniegu viduj - pabandysiu paieskot - labai man ju reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Zvirbli, įdomi rankinuko "koncepcija". Atkreipia jis dėmesį į save - nori to ar nenori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2009 12 19, 14:52)
Zvirbli, įdomi rankinuko "koncepcija". Atkreipia jis dėmesį į save - nori to ar nenori  biggrin.gif

noriu noriu... as visada noriu. tokia seimos beda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2009 12 19, 14:58)
noriu noriu... as visada noriu. tokia seimos beda  lotuliukas.gif

Manau, tai sveikai moteriškas (ar moteriškai sveikas) toks noras mirksiukas.gif
Atsakyti
Nady, kad ir paveluotai vistiek noriu pasveikinti su gimtadieniu. Linkiu, kad issipildytu viena, bet pati didziausia tavo gyvenimo svajone.

As katik atsigavau, nors ne visai, po vakarykscio 50uju vakarelio. Gavau priza uz autentiskiausia moters kostiuma. Aisku konkurencijos mazai buvo, nes eilini karta didesne kolektyvo dalis nesilaike aprangos kodo. Ka padarysi. Bet as buvau happy happy. Kai bus nuotraukos pasirodysiu, o dabar einu vaduotis nuo pasekmiu, kurias sukele neapskaiciuotas vyno kiekis....
Atsakyti
kaip fainai mirattes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 19 gruodžio 2009 - 16:26
QUOTE(reeva @ 2009 12 19, 17:26)
kaip fainai mirattes  4u.gif


butu fainiau jeigu laika atsukciau atgal, valgyciau viska is eiles ir maziau gerciau vyno...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 19 gruodžio 2009 - 16:57
QUOTE(danske @ 2009 12 19, 14:30)
  Pora meskiu vistiek parsivedziau doh.gif  doh.gif Vienas Teddy, kitas Ross.

Kailinuku ir pas mus yra idomiu. Drauge labai gerai islaikytus audines kailinukus pirko uz 600 lt. Tokiai moteriai, kaip Nostalgie ( kitu nemacius, negaliu sakyti) butu kaip patukas vos zemiau keliu. Jau ir deretis galima, nes kas pirko ziemai, tai jau prisipirko.

ploja.gif foto
tai kad mes čia sakyč beveik vienodos blush2.gif na nesakau vienodos, bet beveik. bent Zvirblis, Nostalgie ir as nedaug labai skirtumai ax.gif (kitų nemačius lotuliukas.gif )
Atsakyti
Koks fainas wub.gif user posted image
Atsakyti
Nostalgie, nusiunciau naujienu foto.

Shirley, kailinukai drauges tai neparodysiu. Smulkios tikrai yra idomiu variantu. Man rankoviu problema amzina.

Rankinukai neliks nepastebeti.

Mirattes , arba daugiau reikejo, to vyno. Jei mirt, tai su muzika.. ax.gif
Atsakyti