Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

O as gi susimazinau per didele juoda suknele doh.gif lotuliukas.gif , skalbimo budu blush2.gif Isvadoj ryt ji keliauja pas siuveja persiut uztrauktuko, nes suknia susitrauke per visus galus ir dabar metalinis uztrauktukas baisingai garanksciuojasi doh.gif , ir jau taip susitrauke, kad ji man beveik mini lotuliukas.gif , siek tiek auksciau keliu doh.gif , ir per liemeni verzia, nereikejo ant 60* skalbti, but uzteke 50, bet ne, maksimaliste mat... Kai atsiimsiu, pasidemonstruosiu is naujo, nes dabar tai jau tikrai visus ilinkimus taip apgaupia, kad vaje blush2.gif doh.gif
Atsakyti
stichija, svarbu audinio perdaug nesuvarei.
prašyk, kad siuvėja po presu gerai atgaivintų wink.gif
Atsakyti
ui...Stichija...kazkaip skausmingai net skamba...man susitraukes rubas dazniausiai net nebe rubas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 10, 21:48)
ui...Stichija...kazkaip skausmingai net skamba...man susitraukes rubas dazniausiai net nebe rubas  unsure.gif

Kad neimk i sirdi, kaip tik, dar net sakyciau atsigavo po skalbimo... Nesusiglamze, nesukietejo, viskas vietose, tik 1-2 dydziais mazesne blush2.gif , man irgi labai sirdi skaudejo, bet viskas baigesi sakyciau visai gerai... Cia juk tas pats, kaip nukirpti suknele, ar is seno audinio ir modelio persiuvant ka nors atnaujinti... Vienu zodziu, viskas OK mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 10, 21:40)
O as gi susimazinau per didele juoda suknele  doh.gif  lotuliukas.gif , skalbimo budu  blush2.gif 

resikia tikrai vilna! saunu! pasirodyk vel!
Atsakyti
Aga, stichija, butinai pasirodyk tuos islinkimus mirksiukas.gif

Aciu uz pagyras batukams. Seip is ilgio jie man lyg ir geri (37 dydis) bet vakazkaip ta nosis tokia neauksta, siaura, nezinau kaip pavadinti, kad koja paspausta, kaip bulkute atrodo.
O parduot ju tikrai nepardavinesiu, nebent padovanosiu. Nes uz tiek kiek mokejau butu ne geda prasyti 4u.gif
Atsakyti


Ta proga, kad vienas is miniuku pozavo tai visus "nutraukiau" smile.gif Buvau lyg ir pazadejus biggrin.gif

user posted image

Ir pagalvojau kazkaip,kad seniai ka is rubeliu pirkau angel_sadangel.gif
Atsakyti
Gin, kaip kalediniai zaisliukai. wub.gif Jei isigytum didesni ar sugalvotum , kad nebereikia, tai zinai kas juos myles doh.gif
Atsakyti
Ne i tema, bet buvau pazadejus parodyt ant saves ta savo lobi, aisku yra ir derinukuose, bet sita foto specialiai jum 4u.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Tikra Snieguole ax.gif . Zinai, dauguma rubu su tavim geriau atrodo, negu su pardavejom

Pas mus keli gramai sniego pasirode. Kazin ar ilgam, o tai eglute tampa nei sis nei tas.Prisimenu vienas Kaledas.Sniego virs galvos, Kuciu vakara siek tiek atleido salti, o nakti vel salo. Tai serksnas, medziai poksi....Musu sodyba pakalnej, arciau upes, o ant kalniuko gyvenviete. Ir taip graziai dumai is kaminu kyla, visur zibureliai dega. Ach..
Atsakyti
Gin miniatiuros tikrai, kaip kaledu zaisliukai. Sukabinciau visus ant egles hihihi.gif

Stichija, tikra snieguole, pasigauk kaledu seni i paranke ir pasisvilpaudami drozkit besirengianciu ziemai miestu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 11 gruodžio 2009 - 12:59
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 11, 10:22)
Ta proga, kad vienas is miniuku pozavo tai visus "nutraukiau" smile.gif Buvau lyg ir pazadejus  biggrin.gif

butinai ant mozolio uzlipt reikejo..... dry.gif ech..... wub.gif

Stichija...... raskazy snieguracka, gdie byla....? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 11 gruodžio 2009 - 13:13