Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Nady ir tau pati iskepiau birthday.gif 4u.gif

nebepaspeju su jumis doh.gif giriu beveik viska, ka maciau...tik man kaip tais vis tiek gaila Stichijos susitraukusios sukneles......kazkaip man sutrauktas rubas yra sutrauktas unsure.gif

o as pati galu gale atsiemiau savo is Prancuzijos atkeliavusia suknele..ir pradzioj ziauriai nusivyliau...jau net ir Gin pasibedavot spejau....o siandien aprengiau sese ir kazkaip likau maloniai nustebus, pasirodo suknele ner tokia maza kaip atrodo is sono, is pirmo zvilgsnio celofanine medziaga ner tokia jau ir celofanine, o greiciau puosni.... panasu, kad turiu puikiaja, puosniaja, 50-uju suknele wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, galbut jus man galetumete patarti kur galeciau rasti tautiniu vyrisku baltiniu, ar siaip apdaru? Tik, kad kaina per nelyg nesikandziotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2009 12 18, 11:52)
Nady, su gimtadieniu  4u.gif

MyLittlePrincess, tarp tikrų lobių nusipirkai ir vintažinių "pilstomų" kvepalų laugh.gif Kol kas tik spėjimas, bet, kai galėsi, apžiūrėk įdėmiau tris vienodus buteliukus su užrašais Opium ir Chanel smile.gif

tai man problemos nedaro-jokio skirtumo,kad jie pilstomi,man svarbiausia buteliukai,nes noriu turet kazkokiu,tokiu senobiniu,paprastu ax.gif kazkaip pirkau juos visus is idejos-kadangi vienam aukcione sitiek butelaiciu,bus proga visus pauostyt,nepatikusius-padovanot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 18, 14:37)
Kniaumiau, su kailinukais vaikstai? smile.gif

Norėčiau, bet prie -15 deja tenka džiaugtis šiltu, neelegantišku pūkiniu daiktu blush2.gif Vis noriu Humanoj per išpardavimus kokius kailinukus nutverti, bet tai per pečius platūs, tai rankovės trumpos, tai kailiukas labai jau pavargęs unsure.gif Synchrofazotronas mačiau turi fantastiškus ryžus, juk irgi turbūt iš ten..
Atsakyti
Nady, su tortadieniu!!!!!!! Visko visko visko ko pati sau linketum!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2009 12 18, 17:02)
tai man problemos nedaro-jokio skirtumo,kad jie pilstomi,man svarbiausia buteliukai,nes noriu turet kazkokiu,tokiu senobiniu,paprastu ax.gif kazkaip pirkau juos visus is idejos-kadangi vienam aukcione sitiek butelaiciu,bus proga visus pauostyt,nepatikusius-padovanot  biggrin.gif

Na, jei tik del buteliuku, tada tas pats. Tada geriau brendzio butu ipilta ax.gif Nors idomu butu kaip seniau pilstukas atrode.
Atsakyti
nespėju su jumis
Nady-su gimtadieniu friends.gif sveikatos jums daug daug daug
viskas gražu,viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 18, 17:11)
Na,  jei tik del buteliuku, tada tas pats. Tada geriau brendzio butu ipilta ax.gif  Nors idomu butu  kaip seniau pilstukas atrode.

tai nieko-prisipilsiu ir brendzio,jei kvapai nepatiks biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas(diena), kaip čia tylu, tai nors aš paplyšausiu biggrin.gif

Sveikinu Kauną pagaliau gavus sniego!!! bigsmile.gif bigsmile.gif

user posted image

Negaliu nustygti, taip gera gera, balta balta, aš tikras žiemos vaikas biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 12 18, 17:46)
Norėčiau, bet prie -15 deja tenka džiaugtis šiltu, neelegantišku pūkiniu daiktu blush2.gif Vis noriu Humanoj per išpardavimus kokius kailinukus nutverti, bet tai per pečius platūs, tai rankovės trumpos, tai kailiukas labai jau pavargęs  unsure.gif Synchrofazotronas mačiau turi fantastiškus ryžus, juk irgi turbūt iš ten..

kniaumiau labai gaila kad ne Kaune gyvenate smile.gif , kauno Humanose tikrai yra dabar labaiii graziu kailiniku, o dabar dar ir nuolaida viskam 50procentu. Tikrai isisrinktumete, labai daug ir vintage stiliaus, tiesa jie nepigus po 600-800lt kainuoja, bet superiniai, bet pritaikius nuolaida tai gal ne taip ir brangu g.gif g.gif g.gif kaip uz naturalius kailinukus, o ne puskailinukus?
Atsakyti
Stebiu kurį laiką temą, tai šiandien nusprendžiau parašyti..
Jūs net neįsivaizduojat, kokią šiandien radau suknelę!!!Vestuvinę, tokią, ilga uodega, man atrodo, kad tikrai Vintage, nes tokia įdomi medžiaga, pasiuvimas irgi, siauras liemuo labai, apnerta kažkaip l.gražiai rankovės ir aplink kaklą, ieškojau etikečių, bet nėra...įkelsiu foto vėliau, pasakysite ką manot, nes l.įdomu pasidarė... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Sniegas gerai, kai jo daug, daug.
Kai snaiges dideles ir leidziasi letai. Keleta minuciu pasnigo tokiom snaigems. Pasidziauget? Uzteks.. Cia apie siandienos ryta, kai buvau sodyboj atsivezti vintazines backutes su tokiu pat turiniu. ( Nostalgie, zinok geeeeeras, idesiu, kai drauge po svenciu vaziuos i Vilniu)

Kuistukyne vienas kitas pardavejas, nei pirstinaiciu pardavejos, nei zaisliuku bei atviruku pardavejos. Salta lauke stoveti, suprantu.
Pora meskiu vistiek parsivedziau doh.gif doh.gif Vienas Teddy, kitas Ross.
O vakar gavom dvi kolekcines vintazines masinytes. Musu vyriskis taip jomis dziaugesi, kad taip nesidziauge kai tikra auto pirkom. Ziurejau i ji ir grazu buvo.Pastato i lentyna, vel atsinesa , vel apziurineja. Va tau ir vyrai, reikia zaislu ir jiems

Veliau vel bandysiu su fotiku pazaisti, gal rasiu ka as ten jam nureguliavau.

Kailinuku ir pas mus yra idomiu. Drauge labai gerai islaikytus audines kailinukus pirko uz 600 lt. Tokiai moteriai, kaip Nostalgie ( kitu nemacius, negaliu sakyti) butu kaip patukas vos zemiau keliu. Jau ir deretis galima, nes kas pirko ziemai, tai jau prisipirko.
Atsakyti