Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(GinCherry @ 2009 12 18, 11:23)
Nebuciau drisus net pasvajot apie tai  4u.gif
Oo, cia tai geras biggrin.gif
Nady sake siandien linkejimu ateis susirinkti smile.gif

Toks piratinis atvirukas biggrin.gif

user posted image
Beje, Danske, primink ir man koks chanelis, nes ir vel uzmirshau, dabar ant buteliuko uzsirashysiu blush-anim-cl.gif

Dėkui, labai žavus "išpiratautas" atvirukas wub.gif

QUOTE(danske @ 2009 12 18, 12:54)
user posted image

Nady, buk linksma ir laiminga!  O tortas cia toks ... na ta pacia proga,

Surinksiu nepatikusius arba tokius, kur jau didesni kieki turiu ir nusiusiu Gin pirmadieni.Nes jau pazadejau. Bus gi tokiu, kurie ir jai nepatiks. Jus kaip nors susisieksit

Idejos apsimuturuoti geros. As tai turiu  ilgus kailinius, jie gana sunkus, tai vien nuo ju nesimo susylu


Dėkui biggrin.gif man regis tokios spalvos tortą ir reiks pirkti vasarai hihihi.gif
Atsakyti
quote=danske,2009 12 17, 21:10]Gin , kvepalai ir pirstinaites wub.gif
http://www.etsy.com/...i...48[]=tags&includes[]=title
[/quote]

jei noretumet kazka pirkti is sio pardavejo, galim kooperuotis - as planuoju eilini -dar viena - bet kitoki - vis tiek be galo reikalinga - rankinuka imti lotuliukas.gif

ten graziu, bet brangoku papuosalu yra..

user posted image

user posted image[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvirblis: 18 gruodžio 2009 - 12:47
Zvirbliuk, tuoj einu dairytis. Kaip tik kavos pasidariau ir planavau pinigus leisti doh.gif
Atsakyti
sveikos.tai pirmiausia,Nady-dideliausi sveikinimai-laimes,meiles ir visko,ko sirdele geidzia happybday.gif happybday.gif happybday.gif


o as pati,ka tik gryzau is mazes sventes kaledines-pabuvau baznycioj,paskui su mokytojom kavos ir namu gamybos pyrago su vynuogem prikimsau-tai dabar jau ramiai isleidziu paskutinius sukauptus pinigus lotuliukas.gif ant va tokiu geriu
user posted image

paauksuoti grandineles ir pakabukai,sirdel atsidaro ir galima nuotrauka isidet
user posted image



ir net 24vnt ivairiu kvepaliuku,kai kurie buteliukai beveik tusti,kai kurie pilni
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
hihihi.gif Aš tai praktikuoju taip pasišiltinti paltus, kaip antrame Gin įdėtame paveiksliuke biggrin.gif Nors šiomis dienomis tai paltai ilsisi ax.gif

Nady, su gimtadieniu!!! 4u.gif
Atsakyti

Oho kiek miniatiuru, net akys apraibo biggrin.gif ar ne miniatiuros cia? smile.gif

Kniaumiau, su kailinukais vaikstai? smile.gif
Atsakyti
daugiausia mini,gal koks vienas kitas-kokiu 30ml,bet ne didesni,nes pardavejas talpu nesurases,tik pavardines keleta,pirkau,kaip sakoma,kate maise,pamacius tik nuotraukas ax.gif
Atsakyti
Nady, su gimtadieniu 4u.gif

MyLittlePrincess, tarp tikrų lobių nusipirkai ir vintažinių "pilstomų" kvepalų laugh.gif Kol kas tik spėjimas, bet, kai galėsi, apžiūrėk įdėmiau tris vienodus buteliukus su užrašais Opium ir Chanel smile.gif
Atsakyti
Nady happybday.gif

MLP, smagu žiūrėti į butelaičius thumbup.gif
Atsakyti
Nady happybday.gif su uogieniadiene wink.gif

MLP, na ir lobis bigsmile.gif
Atsakyti
MLP , erzini cia blush2.gif

Minerva, as irgi norejau ta pati pasakyti. Tik pagalvojau, gal ten vintaziniai atomikai. Na, kaip mes dalinames ir uzsilipdom uzrasa, kad nepamirsti.

O keleta tai atimciau be gailescio.

Ar esat kuri turejusi panasias pirstines, kaip tos Shalimar ? Ar tai medvilnines, ar nailonines. Man jos simpatiskos, tik vienoj foto, kur etikete, tai man skudurines atrodo
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2009 12 18, 11:27)
Turiu prašymą. Parfumerinį cool.gif Gal kas nors turite tuščių/beveik tuščių mėginukų nuo kvepalų (būna prie žurnalų įdėti, kartais parduotuvėse dalina, etc.) ir jums jų tiesiog nereikia? Mielai priglausčiau 4u.gif

turėjau kokius 10 ir išmečiau visus. nors gal tik nukišau kažkur g.gif einu kuist stalčių
beje, su praėjusiu 4u.gif

ir Nady sveikinu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makarončikė: 18 gruodžio 2009 - 14:26